سفارشات Darknet: 10 هزار سلاح در آلمان گم شده است

[ad_1]

برلین دستیابی به آن در قسمت ناشناس اینترنت آسان است سلاح خریدن. در دارک نت ، قیمت معامله ، سفارش داده می شود ، پرداخت می شود و بدون تحویل منبع و خریدار از مشخصات آنها ، مذاکره می شود. انتقال ، یک وضعیت غالباً بحرانی ، مشکلی ایجاد نمی کند. چون کالا از طریق پست می آید.وی گفت که این باعث می شود بسیاری از افراد تصور غلطی داشته باشند ، از “جوانانی که در بخش تحقیقات جنایی ظاهر نشده اند ، تا کسانی که سوابق کیفری متعددی دارند”. خدمات پلیس جنایی فدرال (BKA) تعداد چنین تخلفاتی از 352 مورد در سال 2018 به 818 مورد در سال 2019 افزایش یافته است – افزایش 132.4 درصدی.مجرم BKA تجزیه و تحلیل کرد ، “غیر قابل تخریب” است ، “آستانه مهار” سقوط کرده است. فریب. تعداد موارد نیز در حال افزایش است زیرا تبلیغات بیشتری وجود دارد و محققان به طور فزاینده ای در اینترنت برای نظارت بر پورتال ها و سیستم عامل ها در اینترنت حضور دارند.وزارت دادگستری فدرال: پیگرد قانونی باید افزایش یابد

اکنون باید به پلیس اجازه داده شود کارهای بیشتری انجام دهد. وزارت دادگستری فدرال برای تیم تحریریه ما توضیح داده شده است ، “در یک کار سفارش آنلاین آنلاین” ، اجرای قانون نه تنها باید محموله ها را ضبط کند ، بلکه از خدمات حمل و نقل نیز یاد بگیرد که کی ، کجا و توسط چه کسی بسته ای که محتوای غیرقانونی غیرقانونی منتشر یا تحویل داده می شود .

انتظار می رود کابینه هفته آینده تشدید شود قانون کیفری به جاده منتهی شوید. پارلمان باید قبل از انتخابات فدرال آن را تصویب کند. در صورت ارائه تعهد در آینده برای ارائه اطلاعات ، در صورت ارسال بسته ای كه فرستنده یا مخاطب به آن مشكوك شود ، به پلیس اطلاع داده می شود ، به عنوان مثال به دلیل اینكه فروشنده اسلحه یا مجرم شناخته شده است.

برای همکاری وزارت کشور بین آژانس های امنیتی و ارائه دهندگان بسته ها و خدمات پستی “به عنوان وسیله ای مناسب برای مبارزه با تجارت غیرقانونی اسلحه”. در همین حال ، در یک ابتکار قانونگذاری دیگر ، دولت می خواهد اطمینان حاصل کند که خدمات پستی هر بسته ای را که “نشانه های واقعی وجود دارد” مبنی بر ارتکاب جرم در نظر گرفته شده است.

تأمین کنندگان وقتی وارد بسته می شوند باید به پلیس گزارش دهند مواد مخدر، عوامل دوپینگ ، مواد منفجره یا سلاح. این اتفاق می افتد زیرا بسته های آسیب دیده و غیرقابل دسترسی به منظور بسته بندی بهتر یا درک گیرنده باز می شوند.

در حال حاضر ، آنها هستند خدمات بسته بندی او فقط موظف است چنین “یافته های تصادفی” را به پلیس تحویل دهد ، اما نه کل کالاهای پستی را. مقامات امنیتی مدتهاست شکایت دارند که “فقط در تعداد کمی از موارد” آنها از نامه های حاوی کالاهای مجرمانه مطلع هستند “، همانطور که در ابتکار قانونگذاری شورای فدرال ذکر شده است. ایالتهای فدرال سالهاست خواستار قوانین سختگیرانه تر هستند.


اسکنرهای اشعه ایکس می توانند سلاح های غیرقانونی را تشخیص دهند

البته ، (قطعات) اسلحه های پنهان شده در انبوه محموله های کوچک را می توان توسط اسکنرهای اشعه ایکس شناسایی و الک کرد. اما دولت فدرال از تلاشهای گسترده برای قانونی کردن و نامه غیرقانونی تا بتواند تشخیص دهد.

سیاستمدار داخلی FDP کنستانتین کوهله در مصاحبه با تیم تحریریه ما می گوید: “تمرکز دیگر باید روی ردیابی سلاح های گمشده باشد.” طبق گفته وزارت کشور ، گزارش شده است که 3588 سلاح یا بخشی از سلاح از دست رفته است. سلاح های مسروقه را به این اضافه کنید: در پایان سال 2020 ، 6،914 سلاح وجود داشت. با هم ، بیش از 10،000 سلاح وجود دارد که محل سکونت آنها مشخص نیست.

برای مقایسه: در آلمان 1.95 میلیون نفر وجود دارد کارت های مالکیت سلاح. از آنجا که شکارچیان یا کمانداران اغلب چندین قبضه اسلحه و تفنگ دارند ، بیش از 5.57 میلیون نفر ثبت شده اند. مردی از FDP Kule تعجب می کند که “اگر بیش از 3500 سلاح به عنوان مفقود شده ثبت شود” ، ثبت چقدر مفید است؟

همچنین نوشته نشده است “کجا اسلحه گرم غیرقانونی در آلمان و چه جرایمی با آنها انجام می شود. “برای سال 2019 ، آمار جرائم پلیس 38674 مورد نقض قوانین اسلحه را نشان می دهد. طبق گزارش BKA در مورد وضعیت جنایات اسلحه ،” بیشتر موارد غیرقانونی است. مالکیت ، تصرف غیرقانونی ، استفاده غیرقانونی و واردات غیرقانونی “.

آنها ممکن است ، فروع عضو FDP را کول می کند. وی هشدار داد که دولت نیاز به “بهبود فوری” و ثبت داده ها دارد. “بسیاری از این سلاح ها وجود دارد که بسیار مهم هستند خطر برای جمعیت. ”


سه مورد از چند سال گذشته

که در بهار 2019 پلیس هسن اندکی پیش از خرید اسلحه نیمه اتوماتیک با 100 گلوله در دارک نت ، یک جوان 18 ساله را دستگیر کرد. در طی بازجویی ، وی اظهار داشت که قصد دارد در یک رستوران فست فود به سرگرمی برود.

مرکز دسامبر 2020 مقامات در اتریش سلاح های جنگی را برای نئونازی های آلمانی پیدا کردند: 76 سلاح کامل یا نیمه اتوماتیک ، از جمله Uzi و AK47 ، بیش از ده اسلحه ، مهمات ، مواد منفجره ، نارنجک دستی. اینجا بخوانید: قاچاق اسلحه و مواد مخدر نظامی: دستگیری در صحنه نئونازی ها

در مورد حملات در نوامبر 2015 در پاریس ، تروریست ها در بازارهای سیاه بالکان سلاح بدست آورده بودند. از نظر سیاسی ، مثل بیدار شدن بود. در سال 2017 ، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، ابتکار فرانسوی-آلمانی را برای مبارزه با تجارت غیرقانونی اسلحه کوچک در بالکان غربی آغاز کرد. کارشناسان تخمین می زنند که تا شش میلیون اسلحه کوچک هنوز در آنجا در گردش باشد.

کول ، مرد FDP شکایت دارد که توجه دولت به سلاح های قانونی بیشتر از جنگیدن با آنها است تجارت غیرقانونی. وی خواستار بازاندیشی شود زیرا تهدید امنیت داخلی “معمولاً از سلاح های غیرقانونی ناشی می شود”.

استفاده از سلاح

در سال 2019 ، طبق آمار جرم و جنایت ، 4512 مورد a اسلحه گرم در معرض خطر است ، اغلب – با تعداد ساکنان اندازه گیری می شود – در شهرهای برمن ، برلین و هامبورگ. در 4639 مورد ، مردم یا اشیا واقعاً مورد اصابت گلوله قرار گرفتند که اغلب – در رابطه با جمعیت – در نوردراین-وستفالن ، برلین و زاکسن-آنهالت واقع شده است.

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *