“سخت اما منصفانه”: واقعیت قفل شدن – اینگونه مردم رنج می برند

[ad_1]

پخش ARD

“سخت اما منصفانه”: چگونه مردم از قفل رنج می برند

روانشناس ، آرایشگر ، نویسنده: “سخت اما منصفانه” به عنوان مثال نشان داد که مردم چگونه با مسدود کردن تاج کنار می آیند.

این “دشوار اما منصفانه” است

دستور کار سیاسی قطبی در اولین برنامه با میزبان فرانک پلاسبرگ به مدت 20 سال وجود داشته است. هر دوشنبه ، مهمانان مختلف در یک گروه بحث داغ قرار می گیرند.

نمایش توضیحات

برلین “سخت اما منصفانه” دوشنبه شب سعی کرد واقعیت قفل آلمان را بررسی کند. “چگونه با این بحران کنار آمدید؟” موضوع گفتگو بود. دفتر خانه با وجود کودکان ، پزشکان در حد مجاز ، خود اشتغالی در سطح مالی – همه چیز باید مورد بحث قرار گیرد.

“محکم اما صادقانه” – این مهمان ها بودند:

  • هوبرتوس هیل (SPD ، وزیر فدرال کار و امور اجتماعی)
  • یان وایلر (نویسنده و ستون نویس)
  • کرستین ویتزه (صاحب یک آرایشگاه در برلین)
  • دکتر کارولا هولزنر (متخصص بیهوشی ، مراقبت های ویژه و اورژانس در کلینیک اسن ؛ وبلاگ “Doc Caro – درمانی برای همه” را اداره می کند)
  • پروفسور مونیکا سیوردینگ (روانشناس بهداشت ؛ رئیس واحد تحقیقات جنسیت و روانشناسی سلامت در انستیتوی روانشناسی دانشگاه هایدلبرگ)

“سخت اما منصفانه” در مورد بحران کرونر: روانشناس می گوید

مونیکا سیوردینگ سعی کرد وضعیت عاطفی را طبقه بندی کند. وی گفت ، بسیاری ناامید شده اند زیرا قفل ادامه دارد روانشناس بهداشت از دانشگاه هایدلبرگ. همچنین این تصور ایجاد می شود که کنترلی وجود ندارد. “اینها درماندگی ممکن است عصبانیت سرب Sieverding را ساخته است.اما شما چه می کنید؟ سیوردینگ توصیه می کند کمتر منفی فکر کنید. به عنوان مثال ، ممکن است شروع واکسیناسیون کاملاً آغاز نشده باشد – اما اینکه اکنون واکسن ها در دسترس هستند ، یک معجزه است. “اگر همیشه بحث می کنید ، مطمئناً برای روان خوب نیست.”

هفته ها قفل کنید: این همان چیزی است که آرایشگر می گوید

كرستین ویتزه روشن كرد كه چرا برای برخی از افراد جامعه تفكر مثبت آسان نیست. آرایشگاه وی چهار ماه است که تعطیل است. ویتزه که بیش از 100 سال توسط خانواده اش اداره می شود ، گفت: “کوه بدهی در حال رشد است.”

ویتز از سیاست ناامید شد. وی گفت که وی واجد شرایط کمک مالی نیست. متأسفانه ، هنوز دلیل آن مشخص نیست. اما یک چیز واضح است: پرداخت کمک جدید به کندی آغاز شده است. به این ترتیب ، پرونده برای همه کسانی که وجود اقتصادی آنها در معرض تهدید است مثال زدنی است.


بیماری همه گیر تاج: دکتر می گوید

پزشک اورژانس معنای همه گیری را برای سیستم بهداشت اعلام کرد کارول هولزنر. مقابله با مردن برای پزشکان یک برنامه روزمره است. با این حال ، در مورد Covid ، شما دارو ندارید. هولزنر گفت: “ما همیشه فقط می توانیم واکنش نشان دهیم.” بنابراین بسیار مهم است که جامعه به این اقدامات پایبند باشد.فرهنگ در بحران: این چیزی است که نویسنده می گوید

همچنین گزارش شد: “تقریبا نیمی از درآمد من از بین رفته است” جان وایلر. نویسنده کتاب جدیدی را در ماه سپتامبر کامل کرده بود. از 60 جلسه در تور خواندن برنامه ریزی شده ، در پایان فقط دو جلسه برگزار شد.

وایلر درک درستی از تقاضا برای بستن همه چیز به طور کامل داشت تا بتواند دوباره بازگشایی شود. اما نمی توان پرواز کرد ، اما رفتن به اپرا ممنوع بود.


قفل و بحران: این چیزی است که وزیر می گوید

که آورد هوبرتوس هایل از طرح به عبارت ساده ، می توان گفت: سرانجام ، سیاستمداران مقصر امرار معاش هستند که تهدید می شود. در پایان ، او اقدامات را انجام داد. اما البته به همین سادگی نیست. وزیر بهداشت SPD باید از سلامتی محافظت کند – و از آسیب دیدگان حمایت کند.

خوب است که هیل با خواستار جلوگیری از همه چیز این ایده نظری را روشن کرد. وی هشدار داد: “اگر کودکستان ها را نیز تعطیل کنید ، سیستم مراقبت های بهداشتی فردا سقوط خواهد کرد.” وی افزود که همه چیز هرگز به همان سادگی که در نگاه اول به نظر می رسد نیست.

ردیف پایین

ممکن است شکایت شود که این نسخه از “سخت اما منصفانه” همان چیزی است که به خوبی شناخته شده است: این اقدامات اساساً بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار داده است.

اما حتی اگر توصیفات تعجب آور نبود ، جای دادن به آنها مهم بود. توازن فوق الذکر در مورد حفاظت از سلامت و هزینه های ناشی از آن زمان زیادی را صرف ما خواهد کرد. اینجا بخوانید: مدارس و مهد کودک ها: چه مواردی در کدام ایالت فدرال اعمال می شود؟

به انتشار “نمایشگاه هارت آبر” در کتابخانه رسانه های ARD

اطلاعات بیشتر در مورد “سخت اما صادقانه”:
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *