“سختگیری کجاست؟”: ​​گل فروشی ها از انسداد رنج می برند

[ad_1]

خرده فروشی

“سختگیری کجاست؟”: ​​گل فروشی ها از انسداد رنج می برند

ستارگان کریسمس ، آزالیای زمستانی ، شبدر خوشحال: مشتریان در واقع در اواخر سال فروشگاه های گل فروشی می خرند. اما به دلیل شیوع بیماری تاج ، مغازه ها بسته شده اند. در نتیجه ، بسیاری از گلها به سطل آشغال می ریزند.

به روز شده: 01/10/2021 ، ساعت 9:54 ب.ظ.


جلوی فروشگاه کتیبه ای وجود دارد که روی آن نوشته شده است

جلوی فروشگاه تابلویی وجود دارد که روی آن نوشته شده است “لطفاً حداکثر 4 مشتری در فروشگاه ، متشکرم!”

عکس: dpa

پوتسدام گل فروشی ها در براندنبورگ از بیماری همه گیر تاج رنج می برند. آندریاس جینده ، سخنگوی انجمن باغبانی امور خارجه گفت: “ما در تجارت زمستانی 50 تا 70 درصد کاهش فروش داریم.” برخی از فروشگاه ها خدمات باربری را برای مشتریان خود ارائه داده اند. با این حال ، “پوینستیا” ، به عنوان مثال ، “مقادیر قابل توجهی” از کلاسیک ها از ماه های زمستان ، در سطل آشغال قرار گرفت ، یک شرکت از اودروبروچ (منطقه مرککیش-اودرلند) مجبور شد 7000 ستاره ستاره را بیرون بیندازد. داشتن یک گیاه زینتی آماده که در کنار جاده در مکزیک به صورت وحشی رشد می کند بسیار گران است.Poinsettias ، آزالیای زمستانی و شبدر خوش شانس – این گیاهان در واقع پرفروش ترین گیاهان ابتدای سال هستند. اما گل فروشی ها از قفل دوم در شانزدهم دسامبر بسته شده اند. اگرچه از نظر تئوریك poinsettia را می توان در تمام طول سال به فروش رساند ، این یك تزئین كریسمس است و اغلب برای جشن ها خریداری می شود. Djende توضیح داد ، پرورش گیاه تا زمان باز شدن فروشگاه هزینه زیادی دارد زیرا poinsettia به دمای حداقل ده درجه نیاز دارد. این مشکل است ، به خصوص در زمستان.

برای آزالیای زمستانی ، همچنین یک محصول زمستانی بسیار پر فروش ، مهد کودک های خرده فروشی به شدت به دنبال فرصت های فروش بودند. از آنجا که فروشگاه های سخت افزار نیز تعطیل نیستند ، آنها سعی می کنند از فروشگاه هایی استفاده کنند که هنوز حق باز ماندن دارند ، مانند سوپرمارکت ها.

غم انگیز اما درست: طبق گفته Djende ، به دلیل افزایش مرگ و میر از بیماری همه گیر تاج ، تقاضا برای گلهای تشییع جنازه در حال حاضر بسیار بیشتر از سالهای گذشته است. وی همچنین از طریق مدیران عامل سایر انجمن های منطقه ای در جریان این امر قرار گرفت. به دلیل افزایش تقاضا ، فروشگاه ها می توانند حدود 10 تا 15 درصد از افت فروش را جبران کنند. اما ارزش نگه داشتن فروشگاه ها به طور خاص برای این منظور را ندارد. زیرا دسته گل برای توزیع به دلیل کمبود موقعیت در حال حاضر تقاضا ندارد.

مدیر عامل به خصوص در مورد کارگر وصله ، که در آلمان قوانین تعطیلی گل فروشی ها را مدیریت می کند ، نگران است. “زاکسن و مکلنبورگ-پامرانیا غربی اجازه داشتند گل فروشی ها را باز نگه دارند ، در حالی که در برلین و براندنبورگ مجبور به تعطیلی شدند. ریاضت کجاست؟” اکنون برای فروشگاه ها مهم است که بتوانند در بهار ، مهمترین زمان فروش تجارت رنگ ، دوباره بازگشایی شوند.

جند مظنون است که فروش آنلاین نیز مانند سایر صنایع افزایش یافته است. با این حال ، تحویل گیاهان گلدار به آسانی ارسال کتاب نیست. Djende گفت: “این یک محصول حساس به حمل و نقل است.” علاوه بر این ، فروش گل با لمس ، احساس و بو همراه است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *