سبزها اختلافات را از اتحادیه در ترمز بدهی می دانند

[ad_1]

انتخابات

سبزها تفاوت در اتحادیه را در ترمز بدهی می دانند


صحبت های زیر: مایکل کلنر ، مدیرعامل فدرال Bündnis 90 / Die Grünen.

صحبت های زیر: مایکل کلنر ، مدیرعامل فدرال Bündnis 90 / Die Grünen.

عکس: dpa

فرانکفورت (اودر). سبزها برای مذاکره احتمالی با اتحادیه پس از انتخابات فدرال مانع بزرگی در برابر بدهی بدهی ها می بینند. مایکل کلنر ، مدیر فدرال ، از مورکیشکه اودرزیتونگ (شنبه / مطبوعات) گفت: “اتحادیه و وزیر دارایی (اولاف شولز ، SPD) به جزم ترمز بدهی سخت پایبند هستند.” “ما اکنون باید پول در دست خود قرار دهیم ، به عنوان مثال برای مقابله با اثرات بحران آب و هوا یا تأمین مدارس ، زمین های ورزشی و کتابخانه های مجهز.” همچنین کلنر درباره ریاضت اقتصادی پس از بحران کرونا هشدار داد.با این حال ، این مذاکرات تا حد زیادی برای مذاکرات احتمالی ائتلاف با اتحادیه پس از انتخابات پاییز آزاد بود. مدیر فدرال گفت: “ما هرگز این واقعیت را مخفی نکرده ایم که SPD از نظر محتوا از اتحادیه به ما نزدیکتر باشد.” “البته ، ما باید بتوانیم با همه احزاب دموکرات صحبت کنیم. سال گذشته با درام دولت در تورینگن این را نشان داد.” پیشخدمت مدیر کمپین است. او در انتخابات بوندستاگ در حوزه انتخابیه اوکرمارک / بارنیم اول در براندنبورگ نامزد شده است.

دبیرکل CDU پل زیمیاک روز جمعه در صورت گفتگو با سبزها گفتگوهای سخت را اعلام کرد. زیمیاک در توییتر خود نوشت: “ممکن است مجبور به مذاکره با سبزها باشیم.” وی افزود: “اما من به شما یك چیز قول می دهم: سبزها در مذاكرات ائتلاف قورباغه های بیشتری را می بلعد از آنچه برخی از آنها در خیابان عبور داده اند.”

برای تأمین اعتبار بیماری همه گیر کرونر ، ترمز بدهی مندرج در قانون اساسی در سال گذشته و امسال به حالت تعلیق درآمد. طبق خواست ائتلاف بزرگ ، باید از سال 2022 دوباره اعمال شود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *