سایر اعضای بدن این مونتاژ یافت شد: قتل جنسی؟

[ad_1]

جرم

سایر اعضای بدن این مونتاژ یافت شد: قتل جنسی؟


نوار مانع پلیس صحنه جرم را ایمن می کند.

نوار مانع پلیس صحنه جرم را ایمن می کند.

عکس: dpa

برلین در حین تحقیقات درباره ادعای قتل جنسی در برلین ، اعضای دیگری از بدن پیدا شد. تقریباً تمام بدن یک کودک 44 ساله قبلاً پیدا شده است ، دادستان مارتین استلتنر روز چهارشنبه گفت.تحقیقات از یک مرد 41 ساله آلمانی که در بازداشت است ادامه دارد. سخنگوی گفت ، سو The ظن علیه او تأیید شده است. گفته می شود که مظنون هنوز در مورد ادعاها اظهارنظر نکرده است.

طبق دادستانی ، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه کشته شده این مرد 44 ساله باشد ، وجود ندارد. مردی از برلین-لیختنبرگ که به گفته پلیس مکانیک ساخت خط هوایی بود ، کمی قبل از نیمه شب 5 سپتامبر آپارتمان مشترک خود را ترک کرد و در ابتدا بدون هیچ اثری ناپدید شد.

در ماه نوامبر ، به مرد 41 ساله حکم دستگیری برای قتل با انگیزه جنسی صادر شد. پیشتر ، واکرها بخشی از بدن را در برلین-پانکوف پیدا کرده بودند. معاینات پزشکی قانونی و پزشکی قانونی نشان داد که آنها بقایای فرد مفقود شده بودند.

سخنگوی دادستان گفت پزشکان پزشکی هیچ مدرکی مبنی بر احتمال سوicion ظن به آدم خواری پیدا نکرده اند. مرتكب ادعا شده ادعا می شود آدم خواری و تخیلات آدمكشانه را در اینترنت تحقیق كرده است.

طبق اطلاعات dpa ، مظنون یک معلم است ، گفته می شود که او در انجمن های مربوطه بوده است. در تحقیقات همچنین از انسان و سگ برای یافتن اجساد استفاده شد که بعداً منجر به پیرمرد 41 ساله از برلین-پانکوف شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *