ساواد: شیرین ترین سمت برلین نجات یافت

[ad_1]

کارخانه شکلات

ساواد: شیرین ترین سمت برلین نجات یافت

پول یک سرمایه گذار مالی ، تولید کننده سنتی پرالینا ، ساواد را از ورشکستگی نجات می دهد.


رئیسان ساواد ، ملانی و بنو هوبل.

رئیسان ساواد ، ملانی و بنو هوبل.

عکس: Reto البته

برلین در سایت تولیدی سازنده Sawade Praline در Reinickendorfer Wittestrasse ، کارمندان قبلاً طعم خوشمزه های شیرینی را می چشیدند که باید در فروشگاه های عید پاک موجود باشد. رئیس ساواد ، بنو هوبل (46) نیز در تلاش است. مورد علاقه هوبل خلقی برای تخم های عید پاک است که از خمیر بادام مدیترانه ای و مارسیپان با روکش دو لایه ساخته شده است.هوبل هم اکنون می تواند کاملا بر روی سلیقه ، تخصص های جدید و توسعه شرکت خود تمرکز کند. زیرا تولیدکننده Praline که به دلیل بحران کرونا مجبور به درخواست ورشکستگی در خودگردانی شد ، نجات یافت. سرمایه گذار مالی مستقر در برلین ، Fintura Corporate Finance به خروج ساواد از بحران کمک می کند. وقتی هوبل از او خواسته شد ، نمی خواهد جزئیات مربوط به حمایت مالی و سابقه را به سرمایه گذار جدید ارائه دهد. دقیقاً مانند آن: “این شریکی است که به خوبی در شبکه در برلین متصل شده است.”ساواد در سال 1880 در برلین تاسیس شد

به نقل از وکیل ، الیور دامیریوس ، وکیل شرکت بازسازی BBL Brockdorff & Partner ، در بیانیه ای گفت: “ما هم اکنون تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که روند ورشکستگی حداکثر تا پایان فوریه 2021 لغو می شود.” در این گزارش آمده است که طلبکاران ساواد پیش از این طرح ورشکستگی را تصویب کرده اند. رئیس Sawade Hubel می گوید که از آنجا که ادامه شرکت او از قبل تضمین شده ، خیالش راحت است. حالا او امیدوار است که بتواند به تمام ظرفیت های ساواد برسد.ساواد قدیمی ترین تولید کننده شکلات در برلین است. این شرکت در سال 1880 در بلوار Unter den Linden تاسیس شد. خود هوبل در سال 2013 سواد را به همراه همسرش ملانی تحویل گرفت و روند بازسازی را آغاز کرد. خلاقیت های شکلات Reinickendorf در سراسر کشور در بیش از 300 فروشگاه تخصصی و در فروشگاه آنلاین خود به فروش می رسند.

به زودی باید تعداد بیشتری فروشگاه Sawade در برلین وجود داشته باشد

این شرکت همچنین پنج فروشگاه خود را در برلین اداره می کند. به گفته هوبل ، شرکت وی قبل از بحران کرونا به طور مداوم رشد کرده بود. تقریباً هشت سال پیش وقتی زوج کارآفرین سواد را تحویل گرفتند ، کارخانه 39 کارمند داشت. اکنون حدود 100 کارمند تمام وقت و نیمه وقت مشغول به کار هستند.

ورود سرمایه دار جدید برای بقا حیاتی است. از آنجا که این شرکت در سال گذشته قادر به نوشتن غیرقانونی نبود ، واجد شرایط درخواست کمک هزینه تاج دولت فدرال نبود. حتی با تزریق مالی جدید از پشت ، اکنون بسیار مهم است که محاصره جدید به سرعت پایان یابد. هوبل می گوید: “ما مشتاقانه منتظر هستیم زیرا فکر می کنیم مغازه ها قبل از عید پاک دوباره می توانند بازگشایی شوند.”

تجارت کریسمس گذشته این شرکت را امیدوار می کند

فروش در حوالی تعطیلات مانند عید پاک برای شرکت بسیار مهم است. تجارت کریسمس گذشته نیز این را نشان داد. به گفته هوبل ، بسیاری از آنها در فروشگاه آنلاین و در شعب Kiez مانند Bergmannstrasse در Kreuzberg به فروش می رسند. رئیس ساواد گفت: “مردم شکلات زیادی خوردند.” چیزی که شرکت وی هنوز از آن بی بهره است گردشگران هستند. این شرکت به ویژه در مکان های مرکزی مانند فروشگاه بزرگ KaDeWe یا Hackesche Höfe در میته متوجه این موضوع می شود.

هوبل اعلام کرد که در آینده ، ساواد فروشگاه های بیشتری در برلین افتتاح خواهد کرد. این امر همچنین باید فروش را افزایش دهد ، که از زمان پیوستن Huebels به شرکت سه برابر شده است. به گفته مورگن پست ، ساواد پیش از بحران کرونا در سالیانه با فروش محصولات ویژه شکلات ، رقم تک رقمی بالاتری را کسب می کند.

کلیه کارمندان از کار کوتاه مدت برکنار شده اند

هوبل اکنون کلیه کارمندان ساواد را اخراج کرده است. در همین حال ، به ویژه در ماه های تابستان ، این کارآفرین گفت که این کارخانه مجبور است “اکثر کارمندان” را برای مدت کوتاهی کار کند. در همین حال ، نیروی کار نه تنها در حال آزمایش خلاقیت های جدید برای عید پاک است ، بلکه در حال توسعه ایده های کاملا جدید است.

از آنجا که تقویم های شکلات Sawade Advent در پایان سال فروش خوبی دارند ، اکنون چنین محصولاتی باید برای عید پاک و روز مادر به بازار عرضه شود. هوبل هنوز جزئیاتی ارائه نکرده است. با این حال ، او امیدوار است که پیشنهادات جدید به همان اندازه مورد استقبال مشتریان قرار گیرد – و این به ساواد در مسیر حرکت به آینده کمک خواهد کرد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *