سال تاج تاکنون نتایج رکوردی را برای دویچه پست به ارمغان آورده است

[ad_1]

“هیچ پیشرفتی در تجارت جهانی”

سال تاج تاکنون نتایج رکوردی را برای دویچه پست به ارمغان آورده است

غول تدارکات در بن در حال استفاده از رونق تجارت الکترونیک بین المللی در همه گیر است. این گروه همچنین انتظار دارد در چند سال آینده رشد بیشتری داشته باشد و با گسترش ناوگان هوایی خود شرایط لازم را ایجاد کند.


به دلیل ادامه وضعیت خوب تجاری ، دویچه پست DHL با اطمینان به سمت سالهای آینده حرکت می کند.

به دلیل ادامه وضعیت خوب تجاری ، دویچه پست DHL با اطمینان به سمت سالهای آینده حرکت می کند.

عکس: dpa

بون Crown 2020 نتایج رکوردی را برای Deutsche Post DHL به ارمغان آورد. براساس اطلاعات اولیه ، طبق اعلام این شرکت ، سود این گروه قبل از بهره و مالیات (EBIT) به 4.8 میلیارد یورو افزایش یافته است و بنابراین به میزان قابل توجهی بیش از پیش بینی سود است.

در عین حال ، این شرکت پیش بینی درآمد خود را برای چند سال آینده افزایش داده است. سوئیس پست از افزایش فعالیت های تجارت الکترونیکی جهانی بسیار سود برد و فروش گروه را با 5 درصد افزایش به 66.8 میلیارد یورو در طی همه گیر شدن بیماری منتقل کرد. این شرکت اعلام کرد که افزایش حجم محموله ها در تجارت بسته های سریع و ملی و بین المللی مجدداً در تجارت کریسمس سرعت گرفته است.

مدیر عامل شرکت فرانک آپل گفت: “سال 2020 یک سال استثنایی بود: با وجود چالش های فراوان ، ما توانستیم به یک نتیجه رکوردی دست پیدا کنیم. مدل تجاری پست حتی در زمان های آشفته نیز انعطاف پذیر بوده است. این گروه اکنون در انتقال واکسن Covid-19 به سراسر جهان متمرکز شده اند.

با تشکر از وضعیت خوب کسب و کار ، این گروه در سالهای بعد با اطمینان بیشتری عبور می کند. طی دو سال آینده ، سود عملیاتی حتی بالاتری نیز انتظار می رود.

در آلمان ، فروش پست در Post & Parcel با 7٪ افزایش به 16.5 میلیارد یورو رسید. در سه ماهه کریسمس ، سوئیس پست مجبور بود 23 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل پردازش کند. با این حال ، تعداد نامه ها همچنان کاهش می یابد – 7 درصد. سریعتر از Post & Parcel آلمان تجارت سریع جهانی بود که با رشد 12 درصدی به 19.1 میلیارد یورو رسید.

در اینجا ، پست سوئیس به وضوح در حال آماده سازی برای رشد بیشتر است. زیرا شرکت تابعه DHL Express روز سه شنبه هشت هواپیمای باری دیگر بوئینگ 777F سفارش داد. این گروه تأکید کرد ، این سرمایه گذاری گام دیگری در گسترش شبکه حمل و نقل هوایی قاره ای گروه تدارکات است. این شرکت می خواهد به سرعت در حال رشد تقاضای مشتریان در بازارهای بین المللی برای ارسال سریع باشد. اولین ماشین ها باید در سال 2022 تحویل داده شوند.

جان پیرسون ، رئیس DHL Express گفت: “اگرچه بحران فعلی بهداشت بسیاری از زمینه های زندگی را متوقف کرده است ، اما هیچ پیشرفتی در تجارت جهانی وجود ندارد.” به لطف ادامه دیجیتالی شدن ، حجم تجارت الکترونیکی این شرکت در سه ماهه چهارم بیش از 40 درصد رشد کرد.

DHL Express روزانه بیش از 600 پرواز به 220 کشور و سرزمین با ناوگان بیش از 260 هواپیما و 17 شرکت هواپیمایی همکار انجام می دهد. DHL Express قبلاً 14 دستگاه از همان نوع را در سال 2018 سفارش داده است که ده دستگاه از آنها در حال کار هستند. برد بوئینگ 777F 9200 کیلومتر است و می تواند حداکثر حجم محموله 102000 کیلوگرم را حمل کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210112-99-999577 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *