سارا جسیکا پارکر در “سامانتا”

[ad_1]

“رابطه جنسی و شهر”

سارا جسیکا پارکر در “سامانتا”

سارا جسیکا پارکر مجبور است بدون همکارش کیم کاترال در نسخه جدید Sex and the City کار کند. او می گوید ، هیچ دلیل شخصی وجود ندارد.


سارا جسیکا پارکر در حال برنامه ریزی نسخه جدیدی از

سارا جسیکا پارکر در حال برنامه ریزی برای ویرایش جدید “جنس و شهر” است.

عکس: dpa

برلین سارا جسیکا پارکر (55 ساله) ستاره “جنس و شهر” در نسخه جدید این مجموعه فرقه دلتنگ همکار خود کیم کاترال (64) خواهد شد دوشنبه (به وقت محلی) هنگام اعلام پروژه سریال جدید ، این بازیگر در اینستاگرام نوشت: “ما او را خیلی دوست داشتیم.”بسیاری از طرفداران در اظهار نظرها پشیمان شده بودند که کیم کاترلال دیگر نقش سامانتا با اعتماد به نفس را بازی نخواهد کرد. پارکر نوشت: “ما نیز دلم برای او تنگ خواهد شد.”

پارکر در یکی دیگر از اظهار نظرهای اینستاگرامی ، شکست دوباره دیدار چهار شخصیت این مجموعه به دلیل اختلافات شخصی را انکار کرد. وی توضیح داد: “این درست نیست که من او را دوست ندارم. من هرگز این حرف را نزده ام و هرگز هم نخواهم گفت. سامانتا بخشی از این داستان نیست.” “اما این همیشه بخشی از ما خواهد بود. فرقی نمی کند کجا هستیم یا چه کاری انجام می دهیم.”

در گذشته ، رسانه های مختلف از اختلاف بین این دو بازیگر زن خبر می دادند. خود کاترال همیشه در مصاحبه ها بازگشت “جنس و شهر” را رد کرده است.

با سریال “و این درست است” HBO Max قصد دارد فصل جدیدی از کتاب “Sex and the City” و مجموعه تلویزیونی اصلی را تهیه کند. سرویس پخش جریانی روز یکشنبه اعلام می شود. سارا جسیکا پارکر (کری) ، سینتیا نیکسون (میراندا) و کریستین دیویس (شارلوت) به عنوان بازیگران اصلی و تهیه کننده های اجرایی حضور دارند.

© dpa-infocom ، dpa: 210112-99-989527 / 2


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *