ساختمان جدید در Pankower Höfen: تا پاییز هیچ درخت قطع نشده است

[ad_1]

اختلاف مهر

ساختمان جدید در Pankower Höfen: تا پاییز هیچ درخت قطع نشده است

Gezobau در حال بررسی درخواست 100 آپارتمان در مناطق سبز در Cavalierstrasse است. و او می خواهد امسال را شروع کند – علی رغم اعتراض.


مکانی برای سنجاب ها بجای بتن: مستاجران Gezobau ، جانا کوکلا ، بریتا کرل و اولریش ولر می خواهند از مناطق سبز خود در برابر تراکم محافظت کنند.

مکانی برای سنجاب ها بجای بتن: مستاجران Gezobau ، جانا کوکلا ، بریتا کرل و اولریش ولر می خواهند از مناطق سبز خود در برابر تراکم محافظت کنند.

عکس: توماس شوبرت

برلین این یک موفقیت مرحله ای برای مستاجران است ، اما پیروزی در مبادله ضربات با شرکت مسکن ایالتی Gesobau برای آپارتمان های جدید در حیاط آنها بسیار نامشخص است: طبق اطلاعات جدید از ، درختان در مناطق بین Osietzkystrasse و Kavalierstrasse آماده هستند تا پایان قطع. وولارد کوهن (سبزها) از مشاور ساختمان Pankow در امان مانده است. در بهار و تابستان ، جنگل زدایی معمولاً برای محافظت از پرندگان تولید مثل مجاز نیست.Gezobau در مورد جلوگیری از مسکن ارزان قیمت هشدار می دهد

با این حال ، طبق برنامه های Gezobau ، کار در مورد فشرده سازی شهرک با 100 آپارتمان باید در پاییز آغاز شود ، همانطور که این شرکت در پاسخ به درخواست Morgenpost تأیید کرد. حتی دو پیشنهاد فعلی در مجمع منطقه ای پانکوف برای لغو پروژه ساخت و ساز به دلیل تأثیر سو on آن بر آب و هوا و زیرساخت های شهری ، دیگر برنامه ساخت مناطق بین ساختمانهای موجود را تا آنجا که ممکن است تغییر نمی دهد.پس از ماه ها بحث و جدال با طرح Grüner Kiez Pankow ، Gezobau قبلاً بار اولیه 170 آپارتمان را 70 واحد کاهش داده بود. سخنگوی Gezobau هشدار داد: “کاهش بیشتر از نظر اقتصادی توجیه نشده و مسکن ارزان قیمت مورد نیاز فوری ساخته نخواهد شد.”مشاور شهر پانکوو مذاکره با هیئت نظارت Gesobau را توصیه می کند

با این حال ، کوهن گفت که این شرکت در حال حاضر “در حال بهبود” درخواست ساختمانی است که در پاییز ارائه داده است و بنابراین این پروژه هنوز در اوایل سال 2021 تصویب نشده است. با این حال ، اداره شهرستان پانکوو فکر می کند به تعویق انداختن برنامه ساختمانی ، همانطور که جامعه قرمز-قرمز-سبز می خواهد برای سرشماری به دست آورد ، غیرقانونی است.

در عوض ، کوهن ، شورای شهر ، در صورتی که بخواهند پروژه مسکن را متوقف کنند ، روش دیگری را برای گروه های پارلمانی توصیه می کند: با این وجود تردید وجود دارد که یک پروژه ساخت و ساز در کاوالایراستراسه با آپارتمان های کمتری هم نتیجه بدهد.

در مورد ابتکار ساکنان Grüner Kiez ، دو رقم برای درخواست لغو کامل آب بندی آورده شده است: اکنون فقط 100 آپارتمان وجود دارد – اما بیش از 1300 امضا برای جلوگیری از آنها جمع شده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *