سابقه عفونت تاج: مایورکا رستوران ها را تعطیل می کند – Berliner Morgenpost

[ad_1]

اقدامات تاج تشدید شده است

سابقه عفونت تاج: مایورکا رستوران ها را تعطیل می کند

در جزایر بالئاریک ، کلیه رستوران ها ، کافه ها و کافه های مایورکا باید از سه شنبه هفته آینده به مدت دو هفته بسته باشند.

به روز شده: 01/08/2021 ، 18:17


نمای از جلو پنجره یک رستوران بسته در مایورکا.

نمای از جلو پنجره یک رستوران بسته در مایورکا.

عکس: dpa

مادرید / پالما. جزیره تعطیلاتی مایورکا ، منطقه مادرید و سایر مناطق اسپانیا تصمیم گرفته اند اقدامات مجدد تاج را به دلیل افزایش تعداد عفونت ها ، مجدداً تشدید کنند.پیلار کوستا ، سخنگوی دولت بالئاریک در پالما گفت ، به دنبال ثبت یک منطقه در مورد آلودگی در جزایر بالئاریک ، تمام رستوران ها ، کافه ها و کافه های مایورکا ، و همچنین تمام فروشگاه های بزرگ ، مراکز خرید و تناسب اندام ، قرار است روز سه شنبه به مدت دو هفته تعطیل شود. جمعه. در خرده فروشی ، کلیه فروشگاه های دارای مساحت خرده فروشی بیش از 700 متر مربع تحت تأثیر قرار می گیرند. فروش غذا ، دارو و همه موارد ضروری مجاز است.

با 529 عفونت جدید در هر 100000 نفر در 14 روز ، جزایر بالئاریك پس از Extremadura در مرز با پرتغال (716) در حال حاضر بیشترین آسیب دیدگی منطقه اسپانیا توسط تاج است. وزیر بهداشت منطقه ای پاتریشیا گومز گفت ، با 707 عفونت در 24 ساعت ، این جزایر بالاترین مقدار را از زمان شیوع همه گیر ثبت کرده اند. وضعیت به ویژه در مایورکا ، که در طی یک روز 485 عفونت جدید وجود دارد ، وخیم است. به اصطلاح فرکانس 14 روزه در این جزیره 608 است.

به گفته دولت منطقه ، در منطقه اطراف مادرید ، نه شهرداری دیگر و 23 منطقه کوچکتر طی دو هفته از روز دوشنبه جدا خواهند شد. این تعداد مناطق حصارکشی شده را که می توان ترک کرد یا با دلیل کافی وارد آن شد ، در مجموع 14 شهرداری و 41 منطقه کوچکتر افزایش می دهد. حدود 1.2 میلیون نفر از جمعیت 6.7 میلیون نفری جامعه به اصطلاح خودمختار تحت تأثیر قرار گرفته اند.

اوضاع در اسپانیا از اواخر دسامبر رو به وخامت است. تعداد عفونتهای جدید در هر 100000 نفر در 14 روز گذشته به 321 نفر افزایش یافت. در پایان دسامبر ، هنوز زیر 250 بود. بیش از دو میلیون عفونت ویروس Sars-CoV-2 از زمان شیوع بیماری گزارش شده است. در کشوری با حدود 47 میلیون نفر جمعیت ، بیش از 51000 نفر با Covid-19 جان خود را از دست داده اند. سالوادور ایلا ، وزیر بهداشت ، روز جمعه گفت: “وضعیت به طور قابل توجهی خراب شده است. ما هفته های سختی را در پیش رو داریم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-946754 / 3


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *