سابقه تولد در میان مهرهای خاکستری هلیگلند – Berliner Morgenpost

[ad_1]

فصل زباله 2020/21

سابقه تولد در میان مهرهای خاکستری هلیگلند

Heligoland Grey Seal Record: مهرهای کوچک بیشتری در این فصل بر روی زباله های تپه های شنی متولد شدند. این زمستان چیز خاصی بود.


یک مهر و موم خاکستری جوان و مادرش در ساحل تپه های شنی در مقابل جزیره دریایی هلگلند دراز کشیده اند.

یک مهر و موم خاکستری جوان و مادرش در ساحل تپه های شنی در مقابل جزیره دریایی هلگلند دراز کشیده اند.

عکس: dpa

هلیگلند یک رقم جدید برای تولد مهر و موم خاکستری در هلیگولند. بر اساس انجمن Jordsand ، که از جمعیت مهر و موم خاکستری همراه با جامعه مراقبت می کند ، در فصل زباله 2020/21 ، 652 توله تا 6 ژانویه متولد شد.این در مقایسه با سال قبل که 531 تولد ثبت شده ، 119 ولادت بیشتر دارد. رکورد زمستان گذشته در 8 دسامبر سال 2020 شکسته شد. از زمان تولد اولین مهر و موم خاکستری در تپه هلیگولند در زمستان 1996/97 ، تعداد تولدها هر ساله در حال افزایش است. از ویژگی های این فصل اولین تولد یک مهر و موم خاکستری در جزیره اصلی بود.

طبق گزارش انجمن اردن ، بیشتر گاوها از قبل جوان هستند و مشغول مکیدن و محافظت از جوانان هستند. “بسیاری از حیوانات جوان قبلاً از شیر گرفته شده و پوست خود را تغییر داده اند.” اولین جوان این فصل در 2 نوامبر متولد شد. از آن زمان ، طبق انجمن Jordsand ، تعداد بیشتری از گاوهای مهر و موم خاکستری باردار به سواحل تپه شنی آمده اند. روزانه حداکثر 38 تولد حیوانات جوان ثبت شد. تپه سریع سفت شد.

برای محافظت از حیوانات در برابر مزاحمت و افراد در برابر صدمات ناشی از مادران هوشیار یا گاوها ، سواحل به طور موقت بسته شدند. انجمن اردن اعلام کرده است که مسیر گسترده پانوراما در ساحل شمالی تپه های شنی باز است بنابراین بازدید کنندگان همچنان می توانند پیاده روی کنند و تماشای منظره طبیعی را تماشا کنند. علاوه بر این ، فرصت های جدیدی برای مشاهده ساحل جنوبی و همچنین خلیج های عکس وجود داشت که به دلیل وضعیت تاج ، برخلاف بیشتر اوقات دیگر ، برای هلیگلند کاملاً استثنایی بود.

مهر خاکستری بزرگترین شکارچی در آلمان است. با طول حداکثر 2.30 متر ، گاوها می توانند بیش از 300 کیلوگرم وزن داشته باشند. طول ماده ها تا دو متر و وزن آنها تا 185 کیلوگرم می رسد. یک حیوان بالغ هر روز حداکثر شش پوند ماهی و سایر حیوانات دریایی می خورد. به عنوان یک رقیب فرض شده برای ماهیگیران ، مهرهای خاکستری تقریباً طی قرن ها در دریای شمال ناپدید شده اند. امروز دوباره چندین مستعمره با جوانان در دریای وادن وجود دارد.

© dpa-infocom ، dpa: 210112-99-988807 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *