زمین سفرهای یک روزه و تماس شهروندان را محدود می کند

[ad_1]

دولت

زمین سفرهای یک روزه و تماس شهروندان را محدود می کند

برعکس ، بیماری همه گیر تاج و تخت نمی خواهد پایان یابد. مانند سایر دولت های ایالتی ، این دولت در براندنبورگ اقدامات مهارکننده تری را نیز انجام می دهد. این شامل – بسته به موقعیت مکانی – دامنه حرکتی بسیار کاهش یافته است.

به روز شده: 01/09/2021 ، 8:21


این Ursula Nonemacher (اتحاد 90 / سبزها) است.

این Ursula Nonemacher (اتحاد 90 / سبزها) است.

عکس: dpa

پوتسدام با توجه به تعداد زیادی از عفونت های جدید ، براندنبورگ به طور قابل توجهی آزادی حرکت شهروندان را در نقاط شدید با تاج محدود می کند. نخست وزیر ، دیتمار وویدکه (SPD) روز جمعه گفت ، برای ساکنان روستاها و شهرها با بیش از 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر ، سفر و ورزش گردشگران در شعاع 15 کیلومتری اطراف مناطق و شهرها ممنوع می شود. پس از جلسه هیئت دولت در پوتسدام. محدودیت های جدید از شنبه تا پایان ژانویه اعمال می شود.وویدکه گفت: “وضعیت در براندنبورگ چشمگیر است.” در روز جمعه ، یکهزار و 595 عفونت جدید در یک روز گزارش شد که یک بالاترین رقم است. رئیس دولت گفت: “من معتقدم که بدترین مرحله همه گیری هنوز پیش روی ماست.” “ابزار اصلی علیه او هنوز محدود کردن تماس هاست.”

بنابراین ، محدودیت های قبلی در زمینه غذا و همچنین امکانات فرهنگی و تفریحی ادامه خواهد داشت. محدودیت های شبانه بین ساعت 22:00 تا 05:00 برداشته خواهد شد. وویدکه گفت ، این فقط در حدود کریسمس و سال نو اهمیت داشت.

محدودیت های مربوط به ترافیک: وویدکه توضیح داد: “مهمترین چیز این است که از سفرها در ورزش های زمستانی مانند مسافرت هایی که در چند روز و هفته گذشته تجربه کرده ایم ، خودداری کنیم.” این محدودیت برای سفرهای یک روزه زمانی اعمال می شود که فرکانس بالای 7 روزه پنج روز طول بکشد. خرید و ویزیت پزشک همچنان خارج از این شعاع مجاز است.

در حال حاضر ده منطقه و سه شهر پوتسدام ، کوتبوس و فرانکفورت (اودر) تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. وزیر کشور مایکل استوبگن (CDU) گفت: “ما آن را به ولسوالی ها پیوند دادیم زیرا ما یک کشور روستایی ساخت یافته هستیم ،” برای جلوگیری از انتشار ویروس از مناطق به شدت آلوده.

محدودیت تماس ها: طبق این آیین نامه ، فقط جلسات با شخصی از یک خانوار دیگر در بخش خصوصی مجاز است. کودکان زیر 14 سال مستثنی هستند. تاکنون ، از پنج خانوار حداکثر پنج نفر مجاز بوده اند.

مدارس و چینی ها: علاوه بر کلاس های نهایی و مدارس با نیازهای ویژه ، دانش آموزان باید حداقل دو هفته در خانه درس بخوانند. وزیر آموزش و پرورش بریتا ارنست (SPD) گفت ، اگر تعداد عفونت ها مطلوب تر توسعه یابد ، ممکن است مدارس ابتدایی از 25 ژانویه برای کلاس های متناوب باز باشند.

مراکز مراقبت روزانه معمولاً باز هستند. با این حال ، ارنست از والدین خواست تا در صورت امکان از فرزندان خود در خانه مراقبت کنند. در شهرستانهایی با 7 روز فرکانس بیش از 300 ، امکانات مراقبت از کودکان نیز باید بسته شود. به عنوان مثال در حال حاضر در منطقه Oberspreewald-Lausitz این وضعیت وجود دارد.

ورزش: ورزشهای داخل سالن اکیداً ممنوع است. وزیر بهداشت ، اورسولا نونماخر (سبزها) گفت ، این تفاوت بین مراکز تناسب اندام و سایر امکانات ورزشی داخل سالن را از بین می برد. امکانات ورزشی که برای اهداف پزشکی یا اجتماعی لازم استفاده می شود ، از مطالعه خارج می شوند.

صندلی ها: طبق آیین نامه جدید ، صندلی ها باید بسته شوند. با این حال ، غذا و نوشیدنی می تواند در آنجا ارائه شود تا از آن استفاده کنید. این ترتیب در مورد سفره خانه های مدارس و شرکت هایی که به هیچ وجه نمی توانند هزینه کارمندان خود را به روش دیگری تأمین کنند ، اعمال نمی شود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *