ریاست CDU: نامزدها اختلافاتی را در حفاظت از آب و هوا نشان می دهند

[ad_1]

Merz ، Laschet ، Röttgen

ریاست CDU: نامزدها اختلافاتی را در حفاظت از آب و هوا نشان می دهند

یک هفته قبل از کنفرانس حزب فدرال CDU ، این سه نامزد برای دور نامزدها بار دیگر در برلین دیدار کردند. آنها در Konrad-Adenauer-Haus ، به س questionsالات اعضای CDU پاسخ دادند.

به روز شده: 01/08/2021 ، 20:33


سه نامزد ریاست حزب HDZ عبارتند از: فردریش مرز (متولد) ، آرمین لاسچه (وسط) و نوربرت روتگن.

سه نامزد ریاست حزب HDZ عبارتند از: فردریش مرز (متولد) ، آرمین لاسچه (وسط) و نوربرت روتگن.

عکس: dpa

برلین نخست وزیر نوردراین-وستفالن ، آرمین لاسکت (CDU) ، در مورد تخریب صنعت آلمان از طریق اقدامات حفاظت بیش از حد از آب و هوا هشدار داده است.نامزد انتخابات ریاست جمهوری CDU جمعه شب در گفتگو با دو نامزد دیگر ، فردریش مرک و نوربرت روتگن گفت ، اگر می خواهید صنعت فولاد یا شیمیایی را در کشور حفظ کنید ، باید برق مقرون به صرفه ای تأمین کنید. لاچه هشدار داد: “اگر صنعت فولاد به چین برود و در آنجا فولاد تولید کند ، آب و هوای جهانی تأمین نخواهد شد.” “کارخانه ذوب آهن دویسبورگ سهمی در جو جهانی دارد زیرا در شرایط اجتماعی و محیطی تولید متفاوتی نسبت به هند ، روسیه یا چین دارد.”

در دور دوم کاندیداها ، یک هفته قبل از کنفرانس CDU ، اختلافات بین این سه نامزد مشخص شد. راتگن ، وزیر پیشین محیط زیست فدرال ، خواستار رویکرد جاه طلبانه تری شده است. وی افزود: “اگر همیشه بگوییم كه می توانیم این همه حفاظت از آب و هوا را انجام دهیم تا شركت قبل از تصویب قانون ما به چین منتقل نشود ، هنوز این تضاد در ذهن ما وجود دارد كه آب و هوا و حفاظت از آب و هوا تهدیدی برای این صنعت است.” روتگن هشدار داد: “اگر به فکر ادامه دهیم ، به حفاظت از آب و هوا دست نخواهیم یافت ، تغییرات آب و هوایی را متوقف نخواهیم کرد و آینده صنعت و اقتصاد را تضعیف خواهیم کرد.”

نامزد سوم ، Merz ، موفقیت در کاهش گازهای گلخانه ای را در آلمان ذکر کرد. “ما در آلمان 36 درصد افت داریم. و به همین دلیل درست است که بگوییم: ما در مسیر درستی هستیم. اما نیمه دوم سخت تر خواهد بود.” رهبر سابق گروه پارلمانی اتحادیه در بوندستاگ گفت ، باید تلاش ها “به میزان قابل توجهی” افزایش یابد. “ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم ، اما باید سعی کنیم آن را با اقتصاد بازار ، با ابزار بازار ترکیب کنیم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-940208 / 5


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *