رپر فلور در اسکله: ظاهر بی صدا

[ad_1]

فرایندها

رپر فلور در اسکله: ظاهر بی صدا

هشت اتهام علیه این نوازنده برلینی وجود دارد. دادگاه اول باید خاتمه یابد زیرا متهم بیمار بود. مذاکرات در دادگاه منطقه اکنون دوباره آغاز شده است.

به روز شده: 15.01.2021 ، 15:16


پاتریک لوسنسکی ، معروف به نام هنری اش

پاتریک لوسنسکی ، معروف به نام هنری “فلر”.

عکس: dpa

برلین همه چیز در آغاز: رپر برلینی ، فلر ، دوباره روی اسکله است. در دادگاه دوم پیش از دادگاه منطقه برلین-تی یرگارتن ، هشت اتهام علیه این نوازنده 38 ساله وجود دارد. یک بار دیگر ، خواننده رپ ، بورژوازی پاتریک لوسنسکی ، خود را در سکوت قرار می دهد. با این حال ، وکیل وی در آغاز جلسه دادگاه روز جمعه گفت که موکلش “تحت پوشش ادعاهای جعلی و جعلی” قرار گرفت.این ادعاها متنوع است: توهین ، اقدام به زور ، رانندگی بدون گواهینامه ، خسارت به مال ، نقض قانون ، ممنوعیت اعلام جلسات دادگاه و نقض محرمانه بودن کلمه. به گفته یکی از مدافعان ، تخلفات جزئی وجود دارد. وكیل مدافع در بیانیه ای گفت: “آنچه كه دادستانی با هم جمع كرده است شگفت انگیز است.” در رابطه با ادعاهای توهین باید ادعاهای “توهین” را در نظر گرفت. اظهارات خام و بی ادبانه در میان رپرهای گانگستر معمول است.

فلور با کت بیس بال و شلوار جین روی اسکله نشسته است. مرد شانه پهن دور دهان و بینی خود روسری سیاه پوشید. وقتی از اولین شاهدان س questionال می کرد ، چشمانش را مالش می داد و هر از گاهی می خندید ، مرتباً سرش را تکان می داد. در طول استراحت در سالن دادگاه ، از خواننده رپ س wasال شد که آیا احساس آزار و اذیت می کنید؟ “بله” ، کوتاه پاسخ می دهد و می افزاید: “بدون نظر”.

گفته می شود که او در همه موارد ظاهر شده است اما صحنه های مهار منتهی به اتهامات. دادستان ها ، خواننده رپ را به توهین و توهین به افراد مختلف متهم می کنند. او همسایه را به شدت آزرده بود. وی در یک پورتال ویدئویی در اینترنت ، رپر بوشیدو را “حرامزاده” و “سگی نفرت انگیز” توصیف کرد و همچنین طبق کیفرخواست ، دسته جمعی به همسرش توهین کرد. فلور بارها و بارها به افسران پلیس “توهین” کرد.

مطابق کیفرخواست ، روزنامه نگار همچنین قربانی پرخاشگری کلامی شد زیرا فلور از انتشار آن عصبانی بود. علاوه بر این ، ادعا می شود که رپر عکسهایی را از کیفرخواست علیه خود در اینترنت بارگذاری کرده و بدین ترتیب آنها را قبل از بحث علنی در اختیار عموم قرار داده است.

جمع آوری شواهد با حادثه کنترل ترافیک در سپتامبر 2019 در برلین-زلندورف آغاز شد. یک افسر پلیس 32 ساله به عنوان اولین شاهد گفت: “این سوicion ظن رانندگی بدون گواهینامه بود.” “ما در همان زمان متوقف شدیم ، او فوراً سر من فریاد زد.” چند توهین افتاد. “او عصبانی بود.” برای تشدید ، مأموران موقتاً او را بستند. همراه فلور بدون اجازه از اقدامات پلیس فیلم برداری کرد. این ضبط ها در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

با این حال ، فلور محکوم و وکلای وی پیشنهاد آزار و اذیت می کنند. یکی از مدافعان گفت: پس از اینکه رپر بوشیدو خود را به مقامات تحقیق تسلیم کرد و در رابطه با یک خانواده بزرگ عرب شهادت داد ، تلاش هایی برای جلب موکل وی صورت گرفت. فلور آماده نبود. “وی به خاطر این کار مقصر شناخته شد.”

سالها دشمنی بین فلور و بوشیدو وجود داشته است. آنها اساساً اختلاف خود را بر سر متن ترانه حل می کنند. بوشیدو که نام اصلی وی آنیس فرسیچی است و همسرش قرار است در دادگاه فلور در 27 ژانویه شهادت دهند.

از ماه ها پیش ، بوشیدو 42 ساله به عنوان شاهد در دادگاه شریک تجاری سابق خود ، عرفات A.C ، رئیس برجسته قبیله برلین مورد بازجویی قرار گرفت. دادگاه مربوط به جرایم ادعایی علیه بوشیدو است.

به دلیل بیماری رپ فلور ، اولین تلاش برای محاکمه وی در اواخر نوامبر 2020 لغو شد. پرونده در 20 ژانویه از سر گرفته خواهد شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *