“رویاهای خود را زندگی کنید!” – برلینر مورگن پست

[ad_1]

چهره های شبانه

“رویاهای خود را زندگی کنید!”

کمک به افراد بی خانمان و سفر به آفریقا: وصیت نامه پدر در حال مرگ 20 سال پیش نویسنده ما را تا امروز همراهی می کند.


همه ما (تقریبا) همه وانمود می کنیم که برای همیشه زندگی می کنیم. حداقل یک واقعیت انکار ناپذیر در زندگی من وجود دارد: به هیچ وجه چنین نیست. اما همیشه وقتی تأثیر در اطراف من شدت می گیرد و این فراتر از بازیگران ، نویسندگان یا بزرگان راک است ، به من یادآوری می شود.اگرچه من با نوازندگان راک کار می کنم ، اما دیوید بووی در بیشتر زندگی من با من بوده و چند روز پیش پنجمین سالگرد مرگ او بود. و خدای من ، Joan Baes اخیراً 80 سالگی خود را جشن گرفت. به دلیل تاجگذاری ، او به احتمال زیاد در اینترنت ظاهر شد ، اما صلح طلب ، مثل همیشه ، بیانیه ای علیه خشونت فعلی در ایالات متحده بود.“اما من برای همیشه جوان می مانم” ، دوست دارم در جیبم دراز بکشم. اما اگر دوستی را ملاقات کردم که در مورد خواهر فقیدش به من گفت – او فقط 55 سال داشت – خوب به خاطر دارم. در طی بازدید از هانائو در سال 1978 ، آخر هفته عاشقانه دیوانه وار عاشق او شدم. 55 سال سن نیست. به یاد من او جنون زنده ، مهربان ، شاد و زیبا باقی مانده است. امیدوارم که او بتواند به اندازه کافی طولانی زندگی کند.این یک پیام غیرمعمول و کاملاً شخصی بود

بیست سال پیش ، من کنار تخت پدرم در حال مرگ نشستم و دست او را گرفتم. او در زندگی خود بسیار کار کرده است ، همیشه خودش را در پس زمینه قرار داده است ، او همیشه در کنار خانواده بوده است ، او هرگز در تعطیلات نبوده است ، او شخصاً چیزهای زیادی را رها کرده است ، او به موفقیت خوبی با مادرم رسیده است. با هم دعا کردیم ، ترانه ای را با هم خواندیم و بعد ، احتمالاً آخرین سخنان او بودند ، او با آرامش و آرامش و با عشق به من نگاه کرد. “رویاهای خود را زندگی کنید ، آنها را به واقعیت تبدیل کنید ، آنها را دور نکنید.” این یک پیام غیرمعمول بود ، به خصوص از دهان او ، و بسیار شخصی بود.

من می خواستم به تعدادی از افراد بی خانمان کمک کنم ، چیزی را روی سیستم ها خراشیده و همچنین آنها را کمی تغییر دهم ، می خواستم باغ وحش را در ایستگاه قرار دهم و روی پای امن قرار دهم تا به موضوع فضای بیشتری در جامعه ما بدهم. این یک رویا بود ، تا حدی حتی مدینه فاضله – در پایان به من اجازه داده شد بخشی از آن را زندگی کنم. من در اینجا نیز آرزوی عشق داشتم و خالقم هدایای غنی به من داد. همیشه توانایی حفظ مداوم این مسئله جنبه دیگری است ، اما: هیچ کس کامل نیست.

من هنوز آرزوها و برنامه های زیادی دارم

وقتی با دخترم آشنا می شوم ، می فهمم که عشق هم مدام کار می کند و فقط یک هدیه است. در آوریل 64 ساله می شوم و یکی از آرزوهای تحقق نیافته من حداکثر تا 80 سالگی ازدواج است. خوب – من نباید آن را برای همیشه در پس زمینه قرار دهم ، حدس می زنم زمان کمی باقی مانده است ، اما من سال به سال با آفریقا حرکت می کنم ، می خواهم به آنجا بروم ، می خواهم آن را نگاه کنم ، احساس می کنم ، اما می خواهم کمی افق دیدم را گسترش دهم. من کرت را خوب می دانم و کرت عالی است ، من قبلاً به مراکش رسیده ام – اما در رویاهای من مراکش واقعاً آفریقا نیست.

من نمی توانم نقاشی یا موسیقی بسازم – اما اجازه دارم هر هفته این ستون کوچک را اینجا بنویسم ، این یک رویای کوچک هم بود ، می توانید آن را بگیرید – با تشکر برای آن. و هر ماه یک بار هم اکنون می توانم شب ها از رادیو موسیقی پخش کنم – من 30 سال است که در مورد آن خواب می بینم. “رویاهای خود را زندگی کنید” ، وصیت نامه پدرم ، من اغلب وقت کافی برای فکر کردن دارم: من دوست دارم باهوش تر شوم ، زندگی را بهتر درک کنم ، عاقل تر شوم ، نمی توان تلاش کرد ، این یک هدیه است و این با مهربانی است و من دوست دارم خیرات بهتر و بهتر زندگی کنم.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *