روند رنگ ها بین پالت خاکستری و طراوت است

[ad_1]

البته خوب

روند رنگ ها بین پالت خاکستری و طراوت است

مبل یا ژاکت: رنگ های سال جدید امنیت را ایجاد می کنند و امید را ایجاد می کنند. کرونا چه ارتباطی با آن دارد؟ و چرا چاپ های جنگل روی تی شرت ها مد هستند.


به عنوان مثال ، تونی با ترکیب رنگ زرد مرسوم ، رنگ و رو تن را انجام می دهد (شلوار حدود 80 یورو ، بالای 70 یورو).

ترکیب روند رنگ زرد در تن همان کاری است که تونی به عنوان مثال انجام می دهد (شلوار حدود 80 یورو ، بالای 70 یورو).

عکس: dpa

برلین 2020 به پایان رسیده و همه گیری همچنان ادامه دارد. به گفته کارشناسان ، در نتیجه قفل و قرنطینه ، آگاهی از رنگ های آلمانی تغییر کرده است.موسسه رنگ پنتون رنگ زرد و خاکستری ملایم را به عنوان رنگهای روند 2021 انتخاب کرده است. این باید ثبات و اطمینان را منتقل کند.

آکسل ون ، محقق و طراح رنگ ، می گوید: “واقعاً بازگشت به عمل گرایی رنگ وجود دارد.” ون تمایل به بی صدا بودن صدا در فضای داخلی افراد جوان و مسن را مشاهده می کند. “مردم به چیزهای تجربی زیادی وابسته نمی شوند.”

جزیره آرامش در خانه

به گفته مشاور روند ، گابریلا کایزر ، رنگ های هوشیار در سال جدید مد هستند. او می گوید این یک واکنش اجتماعی به ویروس است. “افرادی هستند که اکنون جزیره ای از آرامش در خانه می خواهند.”

هیلدگارد کالتگنر ، کارشناس و طراح رنگ ، آن را به روشی مشابه می بیند. او طرفدار استفاده دقیق از رنگها است. “خاکستری همچنان یک رنگ مهم است.” علاوه بر این ، “هر آنچه بین پارچه ، خاک رس و ماسه اتفاق می افتد” برای طراحی داخلی توصیه می شود. به گفته کالتگنر ، این می تواند به عنوان “پوشش طولانی مدت” تعریف شود.

در همان زمان ، ون یکی از روندهای رنگ را تحت اصطلاح “Greige” خلاصه می کند. این رنگ که گاهی اوقات “غیر رنگ” نیز خوانده می شود ، از خاکستری و بژ تشکیل شده است. به هر حال ، به گفته قیصر ، این رنگ ها ابدی هستند ، و همچنین “پایه عالی” برای قرار دادن لهجه های رنگی در خانه خود پس از آن. اصطلاحاً زنگ های طبیعی مانند بارقه ای از امید هستند.

اگر روی دیوار و مبلمان خاکستری گرم ندارید ، کایزر رنگ بژ بسیار گرمتر را توصیه می کند. “این می تواند منجر به کارامل سرزنده شود. شما این را از رنگ های چرم مد ایتالیایی می دانید.” و ون اضافه می کند ، “زرد مهم است. اما همیشه باید رنگ آن رس باشد.”

رنگ های طبیعی به عنوان مکانی از آرزوها

با این وجود ، قیصر تمایل به رنگهای واضح تر طبیعی را می بیند. “این سایه های سبز و سرسبزی است که ما از طبیعت و باغ خود می شناسیم.” به گفته این متخصص ، این اشتیاق به طبیعت را می توان در زمان قفل دانست ، زمانی که ما بیشتر در چهار دیوار خودمان زندگی می کردیم و کمتر در فضای باز زندگی می کردیم.

ون می گوید: 2021 سال رنگ های خاموش و “شکل جدید دنج بودن معتبر” خواهد بود. در عمل ، قانون کالتگنر را می توان به شرح زیر اعمال کرد ، برای مثال: “روی مبل سعی خواهید کرد چیزی بین خاکستری و قهوه ای پیدا کنید. توتون و تنباکو در آنجا رنگ خوبی است.”

هم اتاق نشیمن و هم مد

در مد سال 2021 ، نگاه تک رنگ محبوب ترین خواهد بود. قیصر توضیح می دهد که قسمت بالا و پایین به یک رنگ حرکت می کنند. Msgstr “به عنوان مثال بژ تا بژ یا سفید به سفید”. به گفته این متخصص ، خاکستری روشن و بژ نیز می توانند به همین خوبی ترکیب شوند.

سپس ، هنگام انتخاب لباس ، لهجه های رنگی را می توان با زرد چرک و سبز چمن تنظیم کرد. در سال 2021 ، مد از نظر زیبایی شناختی بین بازتاب مهمترین و چشم انداز آینده امیدوار خواهد شد.

از نظر کالتگنر ، رنگ لباس ها در سال جدید با تأخیری بی هیجان روبرو می شود: “من معتقدم که سرعت ، درخشش و زرق و برق از بین خواهد رفت. هر آنچه پایدار و طبیعت مدار باشد ، باقی خواهد ماند.”

بهترین راه برای مراقبت از این امر هنگام خرید آنلاین چیست؟ کالتگنر می گوید: “شما می توانید این رنگ ها را با یک نگاه تشخیص دهید. آنها بین رنگ و آکروماتیک پرش نمی کنند و در نوسانند.”

برای کسانی که چیزهایی کمی وحشیانه تر را دوست دارند ، کایزر روشن می کند: نگاهی به روند مد برای سال 2021 نشان می دهد که طراحان تعطیلات غیرمعمول ناشی از همه گیری را در مدل ها و گرافیک برگردانده اند. “این مانند کروز روی ژاکت شما بود.” به عنوان مثال ، او رد پاها را از جنگل ذکر می کند. “این طبیعت را با سفر از راه دور ترکیب می کند.”

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-946643 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *