روند احتمالی در فرانسه: آیا کووید را به تزریق ترجیح می دهید؟

[ad_1]

همه گیر تاج

روند احتمالی در فرانسه: آیا کووید را به تزریق ترجیح می دهید؟


در منطقه عابر پیاده در لیل یک علامت نشان می دهد که ماسک مورد نیاز است.

در منطقه عابر پیاده در لیل یک علامت نشان می دهد که ماسک مورد نیاز است.

عکس: dpa

یک اسب فقیر بهتر از این است که اصلا اسب نداشته باشد. در فرانسه ، اپیدمیولوژیست ها از تمایل به عفونت عمدی تاج می ترسند. کارشناسان هشدار می دهند: حتی با یک دوره خفیف ، خطر عوارض طولانی مدت وجود دارد.

پاریس در فرانسه گزارش شده است که مردم می خواهند عمداً به ویروس کرونا مبتلا شوند تا در صورت بهبودی از واکسیناسیون اجتناب کنند.


این جوان 20 ساله روز چهارشنبه به نقل از Franceinfo گفت: “در بدترین حالت ، او مرا برای چند روز در رختخواب می بندد ، در بهترین حالت من هیچ علامتی ندارم.”

یک جوان 25 ساله به روزنامه “فیگارو” گفت که دیگر ماسک نمی پوشد و احتمال اینکه دست هایش را بشوید تا آلوده شود و در نتیجه “گذرنامه بهداشتی” دریافت کند. اثبات واکسیناسیون ، آزمایش منفی یا عفونت زنده ، که در فرانسه بحث برانگیز است ، برای بازدید از رستوران ها یا سفرهای طولانی مدت با قطار باید از روز دوشنبه اجباری باشد. مرد جوان به روزنامه گفت که او نمی خواهد هفته ها منتظر دو واکسیناسیون بماند.

بر اساس این گزارش ، یک دانشجوی 20 ساله گفت: “راستش ، اگر یکی از دوستان به من می گفت که کووید دارد (…) ، شاید من برای سرفه کردن نزد او می رفتم.” یک زن جوان دیگر لزوماً با توجه به “Le Figaro” عفونت. اما او این بیماری را به واکسیناسیون ترجیح می دهد – و ترجیح می دهد سیستم ایمنی بدن او یاد بگیرد “به طور طبیعی بر بیماری غلبه کند”.

چنین اظهاراتی در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است. به عنوان مثال یکی از کاربران در توییتر نوشت: “ترجیح می دهم یکبار کووید بگیرم تا این که مجبور باشم هر سه ماه یکبار تا آخر عمر واکسینه شوم.” کاربر دیگری نوشت که شوهرش به دلیل کووید -19 قرنطینه شده است. “من همه چیز را برای بدست آوردن آن امتحان کردم. غیر ممکن است.”

کارشناسان از این نگرش انتقاد می کنند. فیلیپ آموئل ، اپیدمیولوژیست ، اپراتور تلویزیونی LCI ، گفت که او از یک روند واقعی می ترسد. انجام “بازی ویروس” یک “اشتباه کامل” است. جوانان احساس امنیت می کردند ، اما اخیراً میانگین سن بیماران در بخش مراقبت های ویژه مبتلا به کووید کاهش یافته است. آموئیل گفت ، و حتی اگر عفونت در ابتدا بدون علامت باشد ، نمی توان خطر عوارض بلندمدت را نادیده گرفت.

واکسیناسیون اجباری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

در همین حال ، شورای قانون اساسی فرانسه واکسیناسیون اجباری کارکنان مراقبت های بهداشتی را مجاز کرده و تعهد به ارائه شواهد را افزایش داده است. همانطور که در روز پنجشنبه اعلام شد ، قانون دادگاه را در بخشهای زیادی تأیید کرد. بنابراین ، به طور کلی ، هیچ چیز با مقررات سختگیرانه بهداشت تداخل ندارد. دولت از آنها می خواهد هفته آینده درخواست دهند.

با این حال ، شورای قانون اساسی از برخی جزئیات ، مانند الزام قرنطینه ده روزه برای کسانی که تست مثبت بودند ، انتقاد کرد. این امر نه ضروری است و نه متناسب ، دادگاه حکم کرد. دادگاه همچنین نتوانست پیامدهای حرفه ای خاصی را برای افرادی که به عنوان مثال در رستوران ها یا موزه ها کار می کنند ، داشته باشد. به طور خاص ، این افراد افرادی هستند که در مکانی کار می کنند که در آینده به شواهد نیاز است. سپس آنها نیز باید این را ارائه دهند. عدم انجام این کار ممکن است عواقبی داشته باشد. طبق نظر شورای قانون اساسی ، قراردادهای مدت معین را نمی توان در صورت عدم وجود شواهد فسخ کرد.

© dpa-infocom ، dpa: 210805-99-727207 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *