روباه ها می خواهند روند را ادامه دهند: “این یک بازی کلیدی خواهد بود”

[ad_1]

هندبال

روباه ها می خواهند روند را ادامه دهند: “این یک بازی کلیدی خواهد بود”


مربی برلین ، جارون سیورت در حاشیه واکنش نشان داد.

مربی برلین ، جارون سیورت در حاشیه واکنش نشان داد.

عکس: dpa

برلین برای مربی جارون سیورت ، دیدار وی از فوشسه برلین از TSV Hannover-Burgdorf به عنوان آزمون بلوغ تیمش بدل شد. این بازیکن 27 ساله قبل از بازی روز پنجشنبه (19:00 / آسمان) گفت: “این یک بازی کلیدی خواهد بود و ما با یک چالش صد درصدی روبرو هستیم.” بعد از دو پیروزی از سه بازی مسابقه ای گذشته ، آنها می خواهند “همانطور که ما توقف کردیم ادامه دهند” ، همانطور که سیورت اضافه کرد.


حتی اگر یک شکست گذشته در برابر رهبران لیگ کیل یک شکست ناخوشایند رخ داد ، تیم موفق به اقناع شد. سیورت گفت: “و ما می خواهیم این عملکرد را توسعه دهیم.” مقابل جدول چهاردهم هوندا بوندسلیگا ، این به مربی روباه نشان می دهد که تیمش واقعاً چقدر فاصله دارد.

این مربی تأکید کرد: “همیشه ایجاد انگیزه در مقابل یک حریف برتر کمی راحت تر است و سپس با احساسات بازی می کند. اما اکنون مسئله این است که برای گرفتن امتیاز حتی عملکرد احساسی بیشتری برابر هانوفر داشته باشید.” فوشه در حال حاضر در رده ششم جدول قرار دارد و برای موفقیت در نبرد برای موقعیت های ابتدایی بین المللی تحت فشار است.

با زاکسن سفلی ، روباه ها دوباره انتظار یک دشمن فیزیکی زیادی را دارند. سیورت گفت: “در حمله ، ما باید صبور باشیم و همه را به حرکت در آوریم ، نه فقط یک نفر. و ما باید به جایی که آسیب برساند برویم و نبرد را بپذیریم.” علاوه بر این ، چهار فینال فینال فینال لیگ EHF اروپا فقط 9 روز بعد برگزار می شود. به همین دلیل مربی فاکس گفت: “ایجاد یک حرکت خاص برای ورود به چهار تیم نهایی”.

© dpa-infocom ، dpa: 210512-99-567441 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *