راینر کالموند: پیش بندهای چاق وی باید عمل شود

[ad_1]

کاهش وزن

راینر کالموند: “الان سریع خوشحالم”

مدیر ورزشی پیشین راینر کالموند به دلیل کاهش معده 70 کیلوگرم وزن کم کرده است – مرد 72 ساله هنوز اشتها دارد.

جراحی معده: تشخیص راینر کالموند دشوار است

راینر کالموند ، مدیر سابق فوتبال ، فقط در مدت 10 ماه شکم خود را از دست داده و تقریبا 70 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده بود. اینکه اکنون او چگونه کار می کند و اوضاع با او چگونه پیش می رود را می توانید در این فیلم مشاهده کنید.

نمایش توضیحات

کلن زمانهایی وجود داشت که او فقط می توانست چند متر راه برود: کالموند خالص (72) آنقدر وزن داشت که نمی توانست نفس بکشد. حالا مدیر سابق بایر لورکوزن دوباره احساس تناسب می کند و از گفتگوی شو به گفتگوی شو تغییر می کند تا درباره زندگی خود صحبت کند – اضافه وزن داشتناو تقریباً 50 سال است که می جنگد. روز دوشنبه ، او میهمان “ساعت کار هرشهاوزن” (WDR ، 8:15 بعد از ظهر) خواهد بود.چه یک رژیم غذایی مغذی باشد ، چه یک رژیم ناشتا ، ترکیبی از غذاها یا یک رژیم صفر ، هیچ چیز موفقیت پایدار برای او نداشته است. فقط کاهش معده دستیابی به موفقیت – 70 کیلوگرم کمتر. وزن او هنوز 100 کیلوگرم است ، می گوید: کالموند ، پدر شش فرزند خوانده که در حال حاضر با همسر ، پسر بالغ و دختر ده ساله خود در حال عبور از اقیانوس اطلس است. کالی ، همانطور که دوست دارد او را صدا کنند ، در جزایر قناری در یک سفر دریایی است.همچنین بخوانید: جراحی معده: راینر کالموند تقریبا 70 کیلوگرم وزن کم کرده استراینر کالموند: در طول سفر دریایی

لا گومرا ، گران کاناریا – و این در Times of the Crown. وی سعی می کند توضیح دهد: “همه چیز در اینجا طبق دقیق ترین مقررات بهداشتی کار می کند.” “در غیر این صورت ، مثلاً 3000 مهمان دارد. در حال حاضر حداکثر 1000. همه چیز در همه جا ضد عفونی می شود ، دمای بدن هر روز اندازه گیری می شود ، ما هر هفته آزمایش می شویم ، که به دلیل حضور بیشمار در تلویزیون ، این کار را در تمام طول سال انجام می دهم. “

که اکنون بسیاری جرات انجام آن را ندارند کشتی تفریحی تقلا؟ مشکلی برای او نیست. “من در اینجا احساس خوبی دارم. فقط هوای تازه اطراف بینی ام دارد. اینجا بیست درجه است. اگر فرصتی وجود دارد ، چرا این کار را انجام نمی دهی. من در اصل یک مجری مهمان در” Mein Schiff “بودم که یک سفر دریایی را در دبی و مناطق شرقی بیشتر انجام دادم ، این سفر به جزایر قناری منتقل شده است. “

کالموند در هنگام سفر دریایی از افزایش وزن نمی ترسد

صلیبیون نه تنها مورد انتقاد قرار می گیرند ، بلکه اغلب با ترس از استقرار پس از سفر زندگی می کنند چند پوند بیشتر روی دنده ها من دارم. در مورد کالموند نیز چنین نیست. “این چیز خوبی در مورد کاهش معده است. من هنوز اشتهای خوبی دارم ، اما به سرعت راضی هستم.”

او مردی است که دوست دارد هیجان زده شود. او در حال حاضر در مورد فواید مینی معده خیال پردازی می کند. “برای اولین بار در زندگی خود بدون گرسنگی لاغر می شوم.” و بدون فراز و نشیب های مداوم. “من قبلاً در زندگی خود 200 کیلوگرم وزن کم کردم – اما 250 کیلوگرم هم اضافه کردم – به لطف آقای جوجو”


او احتمالاً واقعاً نمی داند چرا اینقدر چاق است. آیا دلیلی وجود داشت ، با آن بود پرخوری می خواستم چیزی را جبران کنم؟ او در این باره چیزی نمی گوید. میگه “من می دانم که این از کجا ناشی می شود. من دوست داشتم بیش از حد غذا بخورم و به اندازه کافی حرکت نکنم.”

“من فقط بعد از 10 متر شروع به گاز گرفتن کردم!

اما او در یک لحظه “کلیک” کرد. “هنگامی که من در سال 2019 در ایالات متحده بودم ، آنها در هنگام ورود به فرودگاه من را روی صندلی چرخدار سوار کردند و به سمت دروازه حرکت کردند ، بعد از همه من مجبور شدم بعد از ده متر نفس نفس بزنم. ابتدا نگاه کردم ببینم کسی من را تشخیص می دهد. اما بعد من این را شناختم. من تقریباً لذت بردم. سریع فهمیدم که مهارهای من در حال سقوط است. “

باید اتفاقی می افتاد. و پزشکان گفتند: “تنها چیزی که می تواند به شما کمک کند جراحی معده است.” او به آن چسبید. “اما روز قبل از عمل ، کمی ترسیده بودم. نازل بیمه خیلی باز شد.” اما همه چیز به خوبی برای او توضیح داده شد و به او گفته شد که بسیار عالی است ارزش های سلامتی، سپس ترس دوباره ناپدید شد.

اطلاعات بیشتر در مورد این: راینر کالموند شکمش را کم کرده بود

اکنون “پیش بندهای چربی” کالموند باید عمل شود

با از بین رفتن چربی چه چیزی باقی می ماند؟ پوستی که یکباره بیش از حد باشد. موضوع “پیش بندهای ضخیم”. خوب ، بعد از یک سال و بعد از کاهش 70 کیلوگرم – که بالاترین میزان پیش آگهی بود – مرحله بعدی عمل انجام می شود. “اکنون می توانید روی کت چربی عمل کنید. حدوداً دو ماه دیگر می توانم پس از مشورت با پزشکان از پس آن برآیم.”

همچنین جالب است: بیماران چاق گاهی فقط با جراحی کمک می شوند

تا آن زمان ، او با شدت بیشتری از زندگی خود لذت می برد نسبت به مدتها قبل. “من تناسب اندامم. من با وزنه تمرین می کنم و روی تردمیل تمرین می کنم. می روم پیاده روی و می توانم به مدت یک ساعت با دختر ده ساله مان تنیس روی میز یا بدمینتون بازی کنم.”

جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *