رئیس KMK دانش آموزان و والدین را به درک مطلب تشویق می کند

[ad_1]

تحصیلات

رئیس KMK دانش آموزان و والدین را به درک مطلب تشویق می کند


بریتا ارنست (SPD) ، رئیس KMK ، در مقابل مطبوعات نشسته است.

بریتا ارنست (SPD) ، رئیس KMK ، در مقابل مطبوعات نشسته است.

عکس: dpa

برلین با توجه به ادامه مشکلات با سیستم عامل های متراکم یادگیری مدارس ، رئیس جدید کنفرانس وزرای آموزش و پرورش ، بریتا ارنست ، کودکان و والدین ناامید را به درک مطلب فرا می خواند. وزیر آموزش و پرورش در براندنبورگ (SPD) دوشنبه شب در ARD “Tagesthemen” گفت که این واقعیت که سرورها در مدارس گاهی اوقات کار نمی کنند آزار دهنده است. “اما آنچه در پنج تا هشت سال گذشته در ابتکارات آموزش دیجیتال از دست داده ایم ، ظرف شش تا نه ماه جبران نمی کنیم.” وی افزود ، “اعتراف می کنم که دوست داریم جای دیگری باشیم.”ارنست در پاسخ به این سال که چرا نمی توان تئاترهای خالی یا سالن های نمایشگاهی را برای مدارس اجاره کرد ، گفت این ایده ایده خوبی است ، اما به دلیل محدودیت یک گروه در طول روز در طول کلاس ، می توان آن را عملی کرد. وی در مورد تعطیلی مدارس گفت که وزرای آموزش و پرورش نمی خواهند بر اساس آمار آلودگی هیچگونه اتوماسیون صورت گیرد. “ما می خواهیم از نزدیک بررسی کنیم و وضعیت کلی را ارزیابی کنیم.”

پس از پایان تعطیلات کریسمس در آلمان ، اکثر مدارس در آلمان مرحله آموزش از راه دور را آغاز کرده اند که هنوز مشخص نیست که چه مدت به طول می انجامد. به استثنای کلاسهای فارغ التحصیلی ، “تحصیل در منزل” در ابتدا تقریباً برای همه دانش آموزان اعمال می شود. در ابتدای درس ها در روز دوشنبه ، در سیستم عامل های یادگیری دوباره مشکلاتی وجود داشت.

در 14 ژانویه ، ارنست رسماً ریاست جمهوری را از وزیر آموزش و پرورش راینلاند-فالتس استفانی هوبیگ (SPD) به عهده خواهد گرفت. ارنست می خواهد ریاست جمهوری خود را تحت عنوان “آموزش و یادگیری و آموزش خوب در زمان تحول دیجیتال” قرار دهد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *