رئیس DGB خواستار “معامله ای اجتماعی” برای محافظت از آب و هوا است

[ad_1]

سیاست زیست محیطی

رئیس DGB خواستار “معامله ای اجتماعی” برای محافظت از آب و هوا است


“ما به جایگزینی برای موتورهای احتراق داخلی که برای انسان قابل دسترسی است ، نیاز داریم”: راینر هافمن.

عکس: dpa

برای حفاظت بهتر از آب و هوا به تغییرات اساسی نیاز است. اما چگونه باید مردم را گرفت؟

برلین راینر هافمن ، رئیس DGB خواستار تعادل بیشتر اجتماعی در حفاظت از آب و هوا شد. وی به آژانس مطبوعاتی آلمان در برلین گفت: “برای تبدیل شدن به یک موفقیت اجتماعی ، معامله سبز نیز باید به یک معامله اجتماعی تبدیل شود. این انحراف مورد نیاز ما خواهد بود.”


هافمن گفت: “امروز ، کمترین درآمد خانوارها بیشتر تحت تأثیر تصمیمات سیاست های اقلیمی قرار می گیرند – چه شما هزینه های گرمایش و چه هزینه های حمل و نقل را تأمین کنید. ما به موتورهای احتراق داخلی که برای انسان قابل دسترسی است ، به گزینه های دیگری نیاز داریم.” بازسازی شدید ساختمان مورد نیاز است ، که در آن هزینه های ساختمانهای کم آلاینده فقط به مستاجران پرداخت نمی شود. “ما به فضای زندگی مقرون به صرفه تری ، همچنین در مناطق شهری ، نیاز داریم تا سرانجام زمان سفر برای کار کوتاه تر و همیشه طولانی تر نباشد.”

کمیسیون اروپا اخیراً یک بسته جامع از اقدامات برای دستیابی به اهداف سختگیرانه آب و هوایی را ارائه داده است – اتحادیه اروپا همچنین در مورد یک توافق نامه سبز صحبت می کند. تا سال 2050 دیگر نباید گازهای گلخانه ای خالص در اتحادیه اروپا ساطع شود.

هافمن ، رئیس اتحادیه اتحادیه های کارگری آلمان (DGB) گفت ، دولت جدید فدرال باید به سرعت کار کند و تصمیمات مهم را اتخاذ کند. “اگر واقعاً می خواهیم decarbonisation و digitalization را به یك موفقیت اقتصادی تبدیل كنیم ، سیاست باید جسورانه باشد و سرمایه گذاری كند تا شرایط زندگی مردم به طور قابل توجهی بهبود یابد.”

این مسئله همچنین تقویت شهرداری ها است ، زیرا بخش عمده ای از سرمایه گذاری ها از طریق آنها انجام می شود. “مردم محلی باید درک کنند که تغییر تأثیر مثبتی بر آنها دارد. اگر شهرداری محکوم به پس انداز با ترمز بدهی باشد ، استخرهای عمومی و کتابخانه کمتری وجود دارد ، هزینه شهری افزایش می یابد. سپس زیرساخت های مدرن کمتری سرمایه گذاری می شود. ، سپس سرانجام پذیرش سیاست کمرنگ خواهد شد.

برای شکل دادن به این تغییر سرمایه گذاری های هنگفتی از دولت لازم است. هافمن دوباره اصرار كرد: “ترمز بدهی باید متوقف شود ، ما باید آن را اساساً اصلاح كنیم – همه موارد دیگر باعث كاهش سرمایه گذاری می شود.” “از آنجا که بدون افزایش سرمایه گذاری دولتی و خصوصی ، ما نمی توانیم مسیر خود را تغییر دهیم. کمبود سرمایه گذاری اتصال ملی خانوارها به اینترنت پرسرعت و همچنین گسترش منابع انرژی تجدید پذیر را به خطر می اندازد ، که امکان حذف تدریجی زغال سنگ را فراهم می کند. “

دولت فدرال ترمز بدهی را به دلیل هزینه های هنگفت بحران کرونر متوقف کرده است ، اما طبق پیش نویس بودجه دولت ، باید از سال 2023 مجدداً تأمین شود. ترمز بدهی فقط مقدار کمی از وام های خالص را ممکن می کند.

کمیسیون اروپا یک طرح جداگانه برای تجارت گازهای گلخانه ای برای ترافیک جاده و بخش ساخت و ساز پیشنهاد کرده است. در آلمان ، هم اکنون قیمت CO2 برای این مناطق وجود دارد که سوخت و گرمایش را گران می کند. SPD علیه افزایش سریع و شدید این قیمت صحبت کرد.

© dpa-infocom ، dpa: 210720-99-444329 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *