رئیس بیمه سلامت نیاز دارد: تعطیلات فقط برای افراد واکسینه شده باشد

[ad_1]

محدودیت های آزادی

رئیس بیمه سلامت نیاز دارد: تعطیلات فقط برای افراد واکسینه شده باشد


چترهای ساحلی در گران کاناریا.

چترهای ساحلی در گران کاناریا.

عکس: dpa

وقتی همه شهروندان آلمانی فرصت واکسیناسیون را دارند چگونه باید محدودیت ها ادامه یابد؟ به طور فزاینده ای ، تقاضای پایان دادن به محدودیت ها وجود دارد – برای افراد واکسینه شده.

ماینتس شاید تا پایان ماه جولای آخرین افرادی که مایل به واکسیناسیون هستند نیز باید پیشنهادی دریافت کنند. و بعد؟ آیا هنوز هم باید فاصله خود را حفظ کنید و ماسک بزنید؟


پیتر هاینز ، رئیس انجمن پزشکان بیمه درمانی اجباری در راینلاند-فالت ، خواستار محدودیت های گسترده ای برای آزادی افرادی که واکسینه نشده اند ، شد: شما به استادیوم ، استخر شنا یا سوپرمارکت بدون ماسک می روید و دیگر نمی توانید اجازه دهید افراد واکسینه نشده و کسانی که فقط یک واکسن ساده دارند به تعطیلات بروند. “

تعطیلات فقط برای افراد واکسینه شده است

به گفته وی ، حتی با آزمایش منفی ، افراد واکسینه نشده نباید به تعطیلات بروند: “آزادسازی محافظت نمی کند. به عنوان مثال ، اگر با آزمایش PCR منفی به جزیره ای بروید ، می توانید در آنجا بسیار آلوده شوید ، به خانه بروید و ناقل ویروس ها باشید. “

هاینز گفت: “کسی که به واکسیناسیون آزادی می بخشد ، این فرصت را از دست می دهد که با واکسیناسیون به همه برسد.” شما باید برای مردم روشن کنید ، “بدون واکسیناسیون ، آزادی وجود ندارد. بدون این فشار ، مردم را قانع نخواهیم کرد.” افراد واکسینه نشده خطری برای جامعه محسوب می شوند و بنابراین نباید از همان آزادی های واکسینه شده برخوردار شوند.

هاینز گفت حق بیمه واکسیناسیون “پوچ” است. با این حال ، او واکسیناسیون اجباری را به عنوان “پدرسالاری” رد می کند. دادن آزادی فقط به افراد واکسینه شده یک واجب پنهانی برای واکسیناسیون نیست ، “بلکه یک نتیجه اجتناب ناپذیر از یک وضعیت همه گیر است.”

© dpa-infocom ، dpa: 210710-99-329604 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *