رئیس بیمه سلامت خواستار پایان کلیه اقدامات در 30 اکتبر است

[ad_1]

ویروس کرونا

رئیس بیمه سلامت خواستار پایان کلیه اقدامات در 30 اکتبر است


ویال های واکسن Biontech Pfizer منتظر استفاده هستند.

ویال های واکسن Biontech Pfizer منتظر استفاده هستند.

عکس: dpa

سیاستمداران و انجمن ها با پیشنهاداتی در مورد نحوه افزایش نرخ واکسیناسیون در مبارزه با تاج ، از یکدیگر بهتر عمل می کنند. آیا می توان تعداد افراد واکسینه شده را دوباره در پاییز افزایش داد؟

برلین. پس از هفته اقدام برای واکسیناسیون تاج ، شورای شهرداری خواستار ادامه اقدامات خلاقانه است.


مدیر کل شهر هلوتوت ددی به شبکه تحریریه آلمان (RND) گفت: “این فرصت باعث ایجاد واکسیناسیون می شود. مهمتر اینکه این پیشنهادات م effectiveثر پس از پایان مراکز واکسیناسیون در 1 اکتبر 2021 در دسترس باشد.” دولت های ایالتی باید برنامه های خود را روی میز بگذارند. “

کارل لاوترباخ ، سیاستمدار بهداشت SPD حتی با وجود شک و تردید اولیه ، حق بیمه واکسیناسیون دولتی را منطقی دانست. “از نظر من ، در شرایطی که ما در آن قرار داریم ، نباید هیچ راهی را برای ایجاد واکسیناسیون بیشتر افراد منتفی کنیم.” وگرنه پاییز سختی در انتظار ماست. »

آندریاس گاسن ، رئیس بیمه سلامت ، به نوبه خود ، خواستار پایان همه محدودیت ها برای ویروس کرونا در 30 اکتبر به عنوان انگیزه ای برای واکسیناسیون شد. رئیس هیئت مدیره انجمن ملی بیمه اجباری درمان Neue Osnabrücker Zeitung (شنبه) با 70 درصد گفت: “پس از تجربیات در انگلستان ، ما همچنین باید شجاعت انجام آنچه در جزیره انجام دادیم.” بسیار بیشتر ، زیرا بسیاری از مردم به سرعت این پیشنهاد را می پذیرند. “

آزمایش PCR مثبت برای شرایط “بهبودی” مورد نیاز است

در طول هفته گذشته ، مقامات فدرال ، ایالتی و محلی پیشنهاداتی را با کمترین آستانه ممکن ارائه کرده اند که باید به شهروندان اجازه دهد از “قله ها” در زندگی روزمره خود بدون اتلاف وقت زیاد لذت ببرند. درصد افراد کاملاً واکسینه شده در آلمان ، اخیراً 62.8 ، کمتر از سایر کشورهای اروپایی است.

وزیر بهداشت فدرال ینس اسپان (CDU) می خواهد به شهروندان بعد از عفونت تاج ناخواسته اجازه دهد که آزمایش آنتی بادی و واکسیناسیون به عنوان شواهدی برای حفاظت کامل در برابر واکسیناسیون کافی باشد. سیاستمدار بیلد (شنبه) گفت: “بسیاری از شهروندان بدون آنکه بدانند آلوده شده اند.” “با آزمایش آنتی بادی با کیفیت بالا ، اکنون می توانید این موضوع را به طور قابل اطمینان اثبات کنید.”

بر اساس این گزارش ، به نقل از وزارت بهداشت ، بر اساس این گزارش ، قوانین واکسیناسیون نباید برای این مورد تنظیم شود. قانون جدید قرار است به زودی در وب سایت موسسه پل ارلیش اعلام شود. هزینه آزمایش آنتی بادی باید توسط شما پرداخت شود (حدود 20 تا 25 یورو). آزمایش PCR مثبت هنوز به عنوان شواهدی برای وضعیت “بهبودی” مورد نیاز است که واکسیناسیون برای آن لازم نیست. این وضعیت به مدت شش ماه پس از عفونت معتبر است – پس واکسیناسیون مورد نیاز است تا این افراد محافظت شده تلقی شوند.

© dpa-infocom ، dpa: 210918-99-263438 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *