دو کودک مخفی که جولیان آسانژ هنگام تعطیلی صاحب آنها شد مردم

[ad_1]

زندگی جولیان آسانژ (48) ، یکی از بنیانگذاران ویکی لیکس ، یک حرکت دائمی از اسرار و توطئه ها است ، جایی که به نظر می رسد نکته اصلی دستیابی به لحظه افشاگری است. زندانیان در زندان بلمرش لندن ، در انتظار ادامه دادرسی که توسط ویروس کرونا متوقف شده است ، وکلای دادگستری بدون موفقیت از دادگاه خواستند که موکل آنها اجازه دهد از زندان خارج شود. بنا به گفته محیط ، آسانژ از مشکلات جدی ریوی رنج می برد و بیش از هفت سال زندان در سفارت اکوادور در لندن باعث تشدید آن می شود. وقتی خبر منتشر شد ، او درست در وسط این وضعیت شدید قرار داشت. او هکر مشهورترین فرد در تاریخ می دانست چگونه میزبانان اکوادوری و سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا را گول بزند و پس از حبس تا دو بار پدر بود.

استلا موریس (37) ، وكیل از نژاد آفریقای جنوبی اما با ملیت سوئدی ، در روزنامه انگلیسی اعتراف كرد پست روز یکشنبه که پنج سال است رابطه خود را با آسانژ از جهان پنهان می کند ، از او دارای دو فرزند است ، گابریل (2 سال) و مکس (1 ساله). موریس گفت: “در طول پنج سال گذشته ، من دریافته ام که عشق غیر قابل تحمل ترین شرایط را قابل تحمل می کند ، اما اکنون فرق کرده است.” “می ترسم دیگر هرگز او را زنده نبینم. سلامتی او بسیار ضعیف است و این او را در معرض خطر جدی قرار می دهد. فکر نمی کنم بتوانم از یک عفونت ویروس کرونا جان سالم به در ببرم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=LgK5ZqjvC5s

آسانژ از طریق پیوند ویدئویی از اتاقی که در ایستگاه دیپلماتیک Knightsbridge در نزدیکی فروشگاه محبوب هارودز نگهداری می شد ، توانست شاهد تولد دو فرزند خود باشد. او توانست شخصاً با بزرگتر جبرئیل ملاقات کند ، زیرا مادرش موفق شد او را مخفیانه به ساختمان سفارت معرفی کند. آنها موفق شدند کاری مشابه با کوچک ، مکس ، انجام دهند. هر دو شهروند انگلیس هستند و در سال گذشته موفق به ملاقات پدرشان در زندان شده اند.

دولت اکوادور سرانجام تصمیم گرفت حمایت دیپلماتیک خود را که از فراری فراهم می کند ، به دلیل مداخلات مداوم سفارت در امور سیاسی داخلی سایر کشورها ، از جمله بحران ناشی از جنبش استقلال کاتالونیا در اسپانیا ، پس بگیرد. وی ابتدا در سال 2010 در انگلیس به درخواست سوئد در پرونده ادعای جرایم جنسی دستگیر شد که به تعویق افتاد. او ده سال گذشته را در خلوت گذراند ، ابتدا در حصر خانگی بود و سپس در سفارت اکوادور در پایتخت انگلیس پناه گرفت. در اوایل سال جاری ، دادگاهی در لندن روند استرداد را آغاز کرد که در حال حاضر به دلیل همه گیری ، فلج شده و هیچ تاریخی از سر گرفته نشده است. ایالات متحده با 18 اتهام ، آسانژ را ادعا می کند ، که شامل جرائم ادعایی توطئه و جاسوسی است و ممکن است منجر به 175 سال زندان شود.

موریس ، فارغ التحصیل رشته حقوق و سیاست از دانشکده شرق شناسی و مطالعات آفریقایی در لندن ، با آسانژ ملاقات کرد ، وی با او توضیح داد که هنگامی که در سال 2011 آزادی خود را در یک باشگاه در پایتخت انگلیس بدست آورد ، قصد ازدواج دارد. آنها معرفی شدند. توسط وكیل و دوست این دو ، جنیفر رابینسون ، كه به نمایندگی از ویكلیكس در برابر ادعاهای آزار جنسی توسط دادستانی سوئد دفاع می كند.

اولین اطلاعات عمومی در مورد دو پسر مخفی آسانژ در جریان دادگاه استرداد وی و هکر آنها قصد دارند به عنوان بخشی از استدلال های دفاع از حق متهم برای داشتن زندگی خانوادگی با همسر آینده و دو فرزند خود استفاده کنند. “او از من خواست که در سال 2017 با او ازدواج کنم و من انگشتر الماس را انتخاب کردم. من آن را از طریق اینترنت به او نشان دادم و هر دو آن را دوست داشتیم. ما حتی به این فکر افتادیم که راهی برای ازدواج در ساختمان سفارت پیدا کنیم. ” موریس گفت پست روز یکشنبه. این وکیل حتی علناً ظن خود را مبنی بر اینکه اطلاعات آمریكا سعی در گرفتن نمونه DNA از یكی از فرزندانش داشته است ، اظهار داشت: این در حالی است كه هنوز رابطه بین مشتری و وكیل و پدر بودن ادعای آسانژ مشخص نشده بود.

تیم حقوقی آسانژ پس از اطلاع از برنامه های دولت انگلیس برای آزادی هزاران زندانی با مجازات های جزئی برای جلوگیری از شیوع کنترل نشده ویروس در زندان ها ، خواستار آزادی موکل آنها با قرار وثیقه شد. در جلسه ای با اقدامات راه دور و تنها 15 نفر ، قاضی دادگاه منطقه بریتانیا ، ونسا باریتزر ، درخواست را در 26 مارس رد کرد. قاضی استدلال کرد: “همانطور که تاکنون در مورد این همه گیری جهانی توافق شده است ، هیچ مبنای قانونی برای پذیرش درخواست آزادی آقای آسانژ وجود ندارد.” در آن زمان مشخص نبود که پدر بودن این زندانی در نظر گرفته شده است.

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *