دو نفره والیبال ساحلی با پیروزی در شروع مسابقات قهرمانی اروپا

[ad_1]

مسابقات قهرمانی اروپا در وین

دو نفره والیبال ساحلی با پیروزی در شروع مسابقات قهرمانی اروپا


Chantal Laboreur (l) و Cinja Tillmann در EM در وین تشویق می کنند.

Chantal Laboreur (l) و Cinja Tillmann در EM در وین تشویق می کنند.

عکس: dpa

وین بازیکنان والیبال ساحلی آلمان با موفقیت مسابقات قهرمانی اروپا را آغاز کردند و هر چهار نفر دو نفره در اولین مسابقات خود پیروز شدند.


کارلا بورگر و جولیا سود پس از نتیجه ناامید کننده المپیک در توکیو در وین مقابل اسپانیایی ها دانیلا آلوارز مندوزا و آنجلا لوباتو هررو با 21:18 ، 21:16 به برتری رسیدند. در دومین بازی دور مقدماتی ، دو تیم دوسلدورف بعدازظهر چهارشنبه با باربورا هرمانوا و ماری سارا استوهلووا از جمهوری چک دیدار می کنند. با پیروزی ، راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی عالی خواهد بود.

کیم بهرنس و ساندرا ایتلینگر (مونستر / برلین) مقابل ماریا بوچارووا / ماریا ورونینا از روسیه 21:14 ، 21:12 پیروز شدند. ایزابل اشنایدر و ویکتوریا بینک (هامبورگ) واسیلیکی آروانیتی و پانایوتا کاراگکونی یونانیان را با 21:15 ، 21:16 شکست دادند. سپس Chantal Laburer و Sinja Tillmann (Friedrichshafen / Münster) چهارمین برد آلمان را در ابتدا با 21:13 ، 19:21 ، 15:10 برابر خواهران اتریشی دورینا و رونجا کلینگر به دست آوردند.

پاشنه های المپیک لورا لودویگ و مارگارتا کوزوچ سه شنبه به زودی حضور خود در مسابقات قهرمانی اروپا را لغو کردند. در مردان ، جولیوس توله و کلمنس ویکلر ، نایب قهرمان جهان در یک دوئل آلمان در برابر الکساندر والکنشت و سون وینتر در روز پنجشنبه مداخله می کنند.

© dpa-infocom ، dpa: 210811-99-803665 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *