دوقلوی رمو عبدالمجید در جریان مأموریت GSG 9 در برلین-رودوف فرار کرد

[ad_1]

حمله در رودوف

سرقت جواهرات در درسدن: دوقلوی ریمو دوباره فرار می کند

در صورت سرقت جواهرات از طاق سبز ، مظنون عبدالمجید رمو دوباره متواری شد.

او به تبر به نمایشگر جواهرات ضربه زد

یک فیلم نظارتی سرقت جواهرات دیدنی و جذاب را در خرک سبز در درسدن نشان می دهد.

نمایش توضیحات

برلین پنجمین عامل متهم در پرونده سرقت عظیم جواهرات از درسدن دوباره از دست پلیس فرار کرد. صبح امروز سه شنبه یک گروه ویژه ویژه پلیس فدرال (GSG 9) و بازرسان خدمات پلیس جنایی ایالت در زاکسن به جستجوی آپارتمانی در منطقه نوکلن رودوف پرداختند. به گفته دادستان درسدن ، آنها عبدالمجید رمو 21 ساله را که به دنبالش بودند ، پیدا نکردند. فقط دو تلفن همراه و چندین سند توقیف شد. پلیس برلین در این عملیات نقش ندارد.دادستان درسدن ، لورنز هاز ، از ملاقات کنندگان برلین گفت: هدف از بازرسی دستگیری مظنون بود. Remmo در آپارتمان پیدا نشد. “جستجوی وی تحت فشار شدید و همچنین علنی ادامه دارد.”سرقت جواهرات در درسدن – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع:
سرقت جواهرات در درسدن – دنباله ای به برلین منتهی می شد


در تاریخ 25 نوامبر 2019 ، چندین عامل جنایت در یکی از چشمگیرترین پیشرفتهای چند دهه گذشته ، از خزانه معروف Grünes Gewölbe در درسدن ، جواهرات کم ارزش سرقت کردند. حدس و سرنخ ها به سرعت به برلین منتهی شد.

تقریباً یک سال بعد ، در 17 نوامبر سال 2020 ، پلیس اعتصاب گسترده ای را آغاز کرد. وی سه مرد جوان مشکوک از خانواده معروف مشهور عرب متولد عرب رمو را دستگیر و ابزار ، دیسک سخت ، رایانه ، تلفن همراه و همچنین قلاده ها ، تبرها و سلاح های دزدگیر پیدا کرد. دو برادر دوقلوی 21 ساله در طول شب فرار کردند. آنها در سطح بین المللی تحت تعقیب هستند.

کارآگاهان ویژه پلیس جنایی نیز در ابتدا پا به پای آنها حرکت کردند و در ابتدا با موفقیت همراه شدند. در 14 دسامبر ، یک گروه ویژه اقدام به دستگیری یکی از دوقلوها در نووکلن کرد. طبق گزارش رسانه ها ، این مرد به دیدار یکی از دوستان خود در آنجا رفته است. سخنگوی دادستان درباره برادر فراری گفت: “ما اطمینان داریم که می توانیم فوراً او را دستگیر کنیم.” این اتفاق به همان سرعتی که انتظار داشتیم رخ نداد. چهار مظنون دیگر هنوز در درسدن در بازداشت هستند.

اداره پلیس درسدن اطلاعات را در (0351) 483 2233 دریافت کرد.

حمله در برلین پس از دستیابی به موفقیت در خرک سبز – عکس ها[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *