دوازده سال زندان در دادگاه محاکمه علیه ماسک گرگ

[ad_1]

خشونت جنسی

دوازده سال زندان در دادگاه محاکمه علیه ماسک گرگ


این مرد ، متهم به خشونت جدی جنسی ، به دوازده سال زندان محکوم شد.

این مرد ، متهم به خشونت جدی جنسی ، به دوازده سال زندان محکوم شد.

عکس: dpa

تجاوز به یك كودك یازده ساله در تابستان 2019 شوكه شد. مردی كه به نقاب گرگ مبدل شده بود ، كودك را به داخل بوته ها كشانده و از او بدرفتاری كرده بود. دادگاه منطقه ای مونیخ اکنون حکمی را صادر کرده است.

مونیخ این یک صحنه کابوس است: مردی با نقاب گرگ در روشنایی روز دختری را به بوته ای در مونیخ می کشاند و به او تجاوز می کند.


به سرعت: مرتكب ادعا شده مردي با سابقه كيفري است كه پس از چند جرم جنسي در بخش روانپزشكي پذيرفته شده است – و شرايط وي به تازگي كاهش يافته است.

در دادگاه محاکمه علیه ماسک در مونیخ ، دادگاه متهم را به جرم تجاوز به یک دختر یازده ساله به دوازده سال زندان و بازداشت پیشگیرانه محکوم کرد. دادستان خواستار 14 سال زندان و بازداشت پیشگیرانه بعدی شد.

این مرد 45 ساله اعتراف کرد که در ژوئن 2019 خود را به صورت ماسک گرگ درآورده و این دختر را مورد تجاوز قرار داده است. دادگاه نیز اینگونه می بیند. رئیس قاضی روز سه شنبه گفت: “او برای عمل آماده بود.”

دادگاه اعلام کرد که این فرد قربانی خود را هدف قرار داده است. گفته می شود که وی قبلاً کودک را در S-Bahn مشاهده و از او عکس گرفته است. آن روز مرد قصد سو ab استفاده از دختر را داشت. به همین منظور او یک ماسک گرگ نیز به همراه داشت ، دادگاه از این امر مطمئن است. وی پس از جنایت تهدید کرد که در صورت تماس پلیس با دختر و والدینش ، او را به قتل می رساند.

وکیل این مرد که پذیرفت که وی قادر به گناه نیست و خواهان اسکان در بیمارستان روانپزشکی شده بود ، اعتراف کرد که موکل وی از قبل دختر را مشاهده و از او عکس گرفته است. اما تصمیم برای تجاوز به کودک به صورت خودجوش گرفته شد: “کسی رفت و برگشت داشت: آیا باید؟ من نباید؟” در غیر این صورت ، متهم از طریق وكیل خود تا حد زیادی ادعا را پذیرفته است.

این پرونده از همان ابتدا موضوع توان بخشی مجرمان جنسی را مطرح کرد. زیرا متهم در مرحله تخفیف سیستم کیفری بود. وی چندین پرونده جنایی در مورد آزار جنسی کودکان داشته است. به گفته دادستانی ، وی در جوانی با جنایات جنسی روبرو شده و قبلاً نیز به اتهام تعرض محکوم شده است.

در روز عمل ، به او اجازه داده شد كه بدون همراهی از جامعه زندگانی كه به او كمك می كنند به سمت محل كار خود برود. به گفته دادستان ، این تنها زمانی در زندگی روزمره او بوده که تحت نظر نبوده است. به این ترتیب او اعتراف می کند که روی کودک افتاده است. وکیل وی ، آدام احمد ، گفت: “باید دلیل چگونگی وقوع آن را زیر سال برد.” “چه اقدامات كنترلی وجود داشت؟ چه بحثهای فنی وجود داشت؟”

مجرمان می توانند به حبس در زندانها یا زندان در کلینیک های روانپزشکی مجهز و مراکز توانبخشی محکوم شوند. آنها همچنین به عنوان کلینیک پزشکی قانونی شناخته می شوند. این می تواند به عنوان مثال در مورد معتادان یا افرادی که بیماری روانی دارند اعمال شود.

طبق گزارش وزارت امور اجتماعی ، در پایان سال 2019 ، در مجموع 2884 نفر در بایرن زندگی می کردند. در سال گذشته 2772 ، در پایان سال 2017 2489 وجود داشت. کسانی که به دلیل بیماری روانی اسکان داده شدند به طور متوسط ​​5.42 سال را در روانپزشکی در سال 2019 گذرانده اند. معتادان به طور متوسط ​​1.42 سال در آنجا می مانند.

© dpa-infocom ، dpa: 210713-99-359052 / 7


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *