دوئل غیرمنتظره برلین با مایر: “آرن هرتانر است”

[ad_1]

فوتبال

دوئل غیر منتظره برلین با مایر: “آرن هرتانر است”

Hertha BSC دوست دارد سریالی را شروع کند. بیلفلد ممکن است حریف مناسبی برای این امر باشد. این منجر به دیدار مجدد با بازیکنی می شود که برلینی ها واقعاً نمی خواستند او را رها کنند.


آرن مایر ، سپس با پیراهن Hertha BSC ، در عمل.

آرن مایر ، سپس با پیراهن Hertha BSC ، در عمل.

عکس: dpa

برلین برونو لبادادیا دوست دارد بدون دوئل با آرن مایر این کار را انجام دهد. مربی BSC هرتا به جوان 22 ساله گفت: “من فکر نمی کردم که او مجبور باشد اکنون برود.” مایر تصمیم گرفت تا آرمینیا بیله فلد را در پاییز از برلین قرض گیرد تا در مسابقات بیشتر برنده شود. این درخواست پذیرفته شد و مایر تی شرت خود را به شرق وستفالن پوشید. روز یکشنبه (ساعت 18:00 / آسمان) مرد جوان برای اولین بار دوباره دیدار می کند.مدیر مایکل پرز گفت: “ما کاملاً به پسر اطمینان داریم. آرن هرتانر است.” قرارداد وی تا سال 2023 ادامه دارد. مایر سالها استعداد بزرگی محسوب می شده است ، اما بسیاری از مصدومیت ها تاکنون مانع دستیابی به موفقیت وی شده اند. پریتز گفت: “او هنوز 100 درصد نیست. ما برای او چنین آرزویی می کنیم.” اما فقط “از روز دوشنبه” ، بنابراین پس از بازدید از هرتا. زیرا نه تنها Preetz می داند: “او با کیفیت خود می تواند تأثیر قاطعی در بازی بگذارد.”

مایر به دلیل آسیب دیدگی فقط سه بار برای Arminia استفاده شده است. اخیراً او فقط در فاز نهایی در شکست مقابل بروسیا مونشن گلادباخ (0: 1) جایگزین شنبه گذشته شد. لاببادیا به هافبک دفاعی گفت: “من به او امیدوارم که بتواند در نیم فصل پشتیبانی پیدا کند تا قدرتمندانه برگردد.” او باید از چند مانع عبور کند ، او این را می داند. پریتز افزود: ما اعتقاد داریم که او بازیکن خوبی در بوندس لیگا خواهد بود.

در اولین بازی خارج از خانه سال ، هرتا باید بدون کاپیتان ددریک بویاتا (مشکلات پا) ، متیو لکی (مشکلات عضلات شکم) و جاوایرو دیلروسن (آسیب دیدگی زانو) کنار بیاید. با این حال ، برلینی ها می خواهند پیروزی امن 3-0 مقابل شالکه 04 شنبه گذشته را توسعه دهند. لبدادیا گفت: “ما واقعاً می خواهیم دو بازی پشت سر هم برنده شویم.” هرتا در این فصل هنوز در یک سریال موفق نشده است. لاببادیا ، که قبل از بازی پانزدهم با تیمش دوازدهم است ، “موفقیت در برابر شالکه” به طور طبیعی اعتماد به نفس ایجاد کرد “:” این یک راحتی بود. “

در همین حال ، مدیر Preetz در حال پیشروی است و برای آینده برنامه ریزی می کند. باید دید آیا در زمستان نیروهای کمکی وجود دارد یا خیر. مهاجم سابق گفت: “ما در مورد آن فكر می كنیم ، اما آن را علنی نمی كنیم. ما در داخل بحث می كنیم.”

به گزارش “بیلد” ، هرتا از یك رقیب لیگ VfL ولفسبورگ به یانیك گرهارد علاقه مند است. همانطور که روزنامه روز جمعه گزارش داد ، هافبک 26 ساله می تواند تابستان امسال به برلین بیاید و جای ماتئو گوندوزی را بگیرد. این بازیکن فرانسوی تا پایان فصل فقط توسط باشگاه انگلیسی لیگ برتر آرسنال به کار گرفته شد. اما برای Guendouzi ، مذاکرات هنوز در راه نیست. با این حال ، همانطور که پرز گفت ، گفتگوها با لندنی ها فقط پس از پایان فصل انجام می شود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *