دفتر داخلی به دلیل کرونا در برلین: بسیاری از دفاتر مجبور به عقب افتادن هستند

[ad_1]

همه گیری تاج

نواحی برلین با دفاتر خانگی سازگار هستند

مطالعه Morgenpost نشان می دهد که بسیاری از کارفرمایان فرصت کار در خانه را ارائه می دهند. با این حال ، بسیاری از دفاتر به کارهای اداری پایبند هستند.


در مبارزه با ویروس تاج ، بسیاری خواستار انتقال کار به دفتر خانه هستند.

در مبارزه با ویروس کرونا ، بسیاری خواستار انتقال کار به دفتر خانه هستند.

عکس: Britta Pedersen / dpa-تصویر مرکزی / dpa

برلین به دنبال انتقاد از شهردار حاکم مایکل مولر (SPD) برای آنچه وی پیشنهادات کافی برای دفتر کار در خانه نمی داند ، انجمن بازرگانان و صنعتگران برلین (VBKI) نیز روز سه شنبه وارد بحث شد. آزمایش رعد و برق VBKI اتهام مولر را رد می کند. بر این اساس ، حدود نیمی از شرکت کنندگان در نظرسنجی می گویند که بیش از 70 درصد کارکنان آنها عمدتا از خانه کار می کنند. کلودیا گروس لی ، مدیر عامل VBKI گفت: “داده های ما نشان می دهد هیچ دلیلی برای مقصر دانستن شرکت های پایتخت برای تعداد بالای آلودگی در حال حاضر وجود ندارد.” یک مطالعه توسط Berliner Morgenpost همچنین نشان می دهد که بسیاری از کارفرمایان به کارمندان خود اجازه کار در خانه را در صورت امکان داده اند. این مناطق همچنین کارمندان بیشتری را برای کار به خانه می فرستند. اما در مقایسه با اقتصاد ، هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. دولت داخلی اخیراً گفت که همه مقامات برلین می توانند از خانه کار کنند ، زیرا در حال حاضر تنها دوازده درصد است.بیمه بازنشستگی آلمان

بیمه بازنشستگی فدرال آلمان (DRV) حدود 15000 نفر در برلین استخدام می كند. به گفته سخنگوی دیرک فون در هاید ، حدود نیمی از آنها از خانه کار می کنند. در اولین قفل در بهار سال 2020 ، فقط 30 درصد به دفتر مراجعه نکردند. “امکانات استفاده از دفتر خانه به طور مداوم در حال گسترش است. هدف دستیابی به بالاترین سطح ممکن برای پوشش است. ” علاوه بر این ، یک تیم بحران از ماه فوریه روزانه وضعیت را دوباره ارزیابی می کند. فون در هاید گفت: “با این حال ، برخی فعالیت ها وجود دارد که نیاز به کار میدانی دارند.” این شامل اداره پست و نقطه اسکن ، مناطق پیام ، جمع آوری داده ها یا سرویس امنیتی است. علاوه بر این ، دفتر خانه داوطلبانه است.برلینر اسپارکاس

این بانک 3700 نفر را در برلین استخدام می کند. بیشتر کارمندان می توانند با تلفن همراه کار کنند. به گفته سخنگو ، در شرایط اضطراری همه گیر ، تعداد کارکنانی که می توانند با تلفن همراه کار کنند از 1600 نفر در اوایل ماه مارس به 2500 نفر امروز افزایش یافته است. با قفل فعلی ، کار با موبایل تا 100 درصد امکان پذیر است. به عنوان بخشی از زیرساخت های حیاتی ، اسپارکاس قسمت عمده ای از پول شهر را نیز تأمین می کند. نیاز به مشاوره نیز زیاد است. این همیشه از دفتر خانه اتفاق نمی افتد. سخنگوی گفت: “به منظور سلامتی مشتریان و کارمندان ، اقدامات احتیاطی گسترده ای در زمینه ساخت و ساز ، ایمنی و بهداشت انجام شده است.”ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع

منطقه شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف

به دلیل بحران در تاج ، در حال حاضر فقط کارمندان اصلی در دفتر منطقه شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف کار می کنند. به گفته این اداره ، این در حال حاضر حدود 40 درصد از نیروی کار است. در بعضی از بخش ها مانند نظم عمومی و اداره بهداشت ، همه کارمندان باید در محل کار خود باقی بمانند. از همه کارمندان خواسته شد که مرخصی باقیمانده یا در دفتر خانه کار کنند. در عوض ، دفتر منطقه 355 لپ تاپ و 50 شغل از مرکز خدمات فناوری اطلاعات در برلین در ژانویه دریافت خواهد کرد.

منطقه مایت

در شهرستان مایت ، از حدود 2550 کارمند اداری شهرستان که دارای مشاغل اداری دائمی هستند ، فقط 285 نفر در حال حاضر قادر به کار در خانه هستند – از طریق ایستگاه از راه دور یا از طریق لپ تاپ. دفتر منطقه در صورت درخواست این موضوع را اعلام کرد. در ماه ژانویه ، کارمندان دفتر منطقه باید به 415 لپ تاپ اضافی مجهز شوند. به گفته دفتر منطقه ، موارد زیر در مورد قفل فعلی صدق می کند: هیچ کس از دفتر خانه خارج نمی شود و گروه های خطرناک باید با پیگیری بیشتری به خانه فرستاده شوند. با این وجود ، دولت می خواهد خدمات اساسی را به شهروندان ارائه دهد.

منطقه پانکوو

این دستورالعمل از هفته ها قبل در دفتر منطقه پانکوف صورت می گیرد که کلیه کارکنان خدماتی که موقعیتی برای کار از راه دور دارند یا مجهز به دستگاه های کار سیار هستند ، از خانه کار می کنند. به گفته سورن بن (لینکه) شهردار شهرستان ، نیروهایی که به دلایل رسمی حضور آنها در ساختمان خدمات کاملاً ضروری نیست نیز پس گرفته شده اند. در حال حاضر بین 25 تا 30 درصد نیروی کار از خانه کار می کنند. در مقایسه با اولین محاصره در بهار گذشته ، ارتباطات بین پرسنل ارتش بیشتر کاهش یافته است – به عنوان مثال با تقسیم خدمات. بن گفت: “در دسترس بودن تجهیزات کار سیار در مقایسه با بهار بهبود یافته است ، اما هنوز بسیار کمتر از تقاضا است.”

منطقه استگلیتز-زلئندورف

سرستین ریشتر-کوتووسکی (CDU) ، شهردار منطقه اشتگلیتز-زهلندورف ، نمی تواند به طور دقیق بگوید که تعداد کارمندان در دفتر خانه چه تعداد است. ریشتر کوتووسکی گفت: “این قطعاً در طرحی برای همه گیری منطقه است.” اداره شهروندان و اداره بهداشت با تمام وجود در آنجا حضور دارند و ترجیح می دهند توسط سایر کارکنان پشتیبانی شوند. نظارت بر ساخت و ساز نیز در محل است. شهردار منطقه گفت: “این منطقه ای است که به دلیل برنامه تخصصی نمی تواند از خارج کار کند.” هنوز ساعات انتصاب در هر منطقه از اداره منطقه Steglitz-Zehlendorf وجود دارد. به عنوان مثال ، پرونده ها هنوز هم قابل مشاهده هستند ، اما با پیش ثبت نام.

منطقه تمپلهوف-شونبرگ

دفتر منطقه تمپلهوف-شونبرگ گفت: “تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی در دفتر خانه کار می کند در بخشهای جداگانه اتخاذ می شود. مقررات فردی ممکن است شامل ، به عنوان مثال ، تشکیل تیم هایی که به طور متوالی در ساختمان خدمات و از خانه کار می کنند ، یا تغییر قوانین کار برای جلوگیری از اشغال مکرر فضای اداری. “از آنجا که دسترسی به شبکه رایانه ای دفتر منطقه برای برخی از کارمندان ضروری است ، مقامات به گفته این شرکت ، تعداد دسترسی های مربوطه به طور قابل توجهی افزایش یافته است. سخنگوی گفت: 420 کارمند از حدود 2000 کارمند در حال حاضر به آن مجهز هستند. با این حال ، دفتر خانه در مناطق خاص مستثنی است ، به عنوان مثال در صورت نیاز به تماس با مشتری ، او توضیح داد.

منطقه Reinickendorf

در حال حاضر ، حدود 450 کارمند دفتر منطقه ای از دفتر خانه به اشکال مختلف استفاده می کنند. “در حال حاضر 300 دسترسی VPN به شبکه منطقه وجود دارد که توسط پرسنل خدمات استفاده می شود. در آینده ، از 400 به مجموع 700 مورد توسعه خواهد یافت. ” همچنین از مدیران خواسته می شود راه حل های انعطاف پذیر برای زمان کار و قوانین حضور را پیدا کنند تا حد امکان امکان تساوی وجود داشته باشد. به عنوان یک قاعده ، فقط یک نفر باید در دفتر حضور داشته باشد تا از شیوع در اداره منطقه جلوگیری کند. به گفته سخنگوی ، یک چهارم خوب تقریباً 1700 همکار در دفتر منطقه Reinickendorf در حال حاضر از خانه کار می کنند. نکته آخر: مقامات کشور رینیکنندورف بالاتر از حد متوسط ​​است.

منطقه لیختنبرگ

مایکل گرونست (لینکه) ، شهردار لیختنبرگ توضیح می دهد: “در دفتر شهرستان ، ما آماری را در مورد اینکه چه کسی در حال حاضر در دفتر خانه است یا چه کسی در ساختمان اداری حضور دارد ، نگهداری نمی کنیم.” در صورت امکان ، مسئولان منطقه باید بتوانند از خانه کار کنند. مایکل گرونست می گوید ، به کارمندان با کودکان یا اقوام که نیاز به مراقبت ویژه دارند توجه ویژه ای خواهد شد.

در دفتر لیختنبرگ “نرخ حضور” عمومی وجود ندارد. شهردار منطقه توضیح داد که تنوع وظایف و لزوم ادامه ارائه خدمات لازم به شهروندان در قلب این تصمیم بوده است.

کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *