دفتر خانواده جدید تلفن همراه برای Reinickendorfسرویس

دفتر خانواده جدید تلفن همراه برای Reinickendorf

اتوبوس اداری خانواده در مکان های مختلف منطقه متوقف می شود. والدین دیگر نیازی به مراجعه به تالار شهر ندارند ، اکنون مشاوره در محل امکان پذیر است.


این یک دفتر خانواده سیار به نظر می رسد.  از این به بعد ، مشاوره هایی در مورد موضوع خانواده ها در آنجا ارائه می شود و همچنین می توان درخواست ها را در آنجا ارسال کرد.

این یک دفتر خانواده سیار به نظر می رسد. از این به بعد ، مشاوره در مورد موضوع خانواده ها در آنجا ارائه می شود و می توان درخواست ها را نیز در آنجا ارسال کرد.

عکس: دفتر منطقه ای Reinickendorf

برلین والدین دیگر مجبور نیستند برای مشاوره در مورد همه جنبه های خانواده به تالار شهر بروند. با همکاری Manege gGmbH ، منطقه Reinickendorf یک دفتر خانوادگی سیار را در قالب یک اتوبوس مشاوره ای راحت و بزرگ فراهم می کند. در اینجا ، خانواده ها می توانند به سرعت و به راحتی همه مسائل و موضوعات دیوان سالاری مربوط به خانواده در همسایگی خود را روشن کنند. طبق برنامه ، اتوبوس به طور منظم در “ایستگاه هایی” که بسیاری از مردم از اتوبوس کتاب می دانند متوقف می شود. دفتر خانواده به مدارس و مراکز خانوادگی Reinickendorfer می آید.با پیشنهاد جدید ، خانواده ها مجبور نیستند به تالار شهر بیایند و جلسات را با دفاتر مختلف ترتیب دهند. متخصصان در دفتر خانواده سیار همه اطلاعات و کمک در مورد موضوع را از یک منبع برای خانواده ها ارائه می دهند. برنامه هایی مانند کمک هزینه والدین ، ​​پیش نگهداری یا مراقبت از کودکان در مهد کودک ها و مدارس را می توان مستقیماً در اتوبوس نیز انجام داد.مشاور خانواده شهر توبیاس دولاز (مستقل ، برای CDU) از دفتر خانواده خوشحال است ، که علی رغم شرایط سخت ناشی از کرونا موفق به شروع کار شد. مشاور منطقه گفت: “من فکر می کنم ما یک روش ابتکاری برای ارائه پیشنهادات مناطق خود به طور مستقیم به خانواده ها و تخفیف آنها پیدا کرده ایم.”در اینجا مکان ها و تاریخ های زیر برای دفتر خانواده روی چرخ وجود دارد:

• سه شنبه ، 12 ژانویه 2021 از ساعت 13:30 تا 18:00 در پردیس Märkisches Viertel Hanna Höch ، در خیابان Finsterwalder. 52-56 (قلمرو مدرسه)

• چهارشنبه ، 13 ژانویه 2021 از 9:30 تا 12:30 در Bürgeramt ، در Teichstraße 65 (بین ساختمان 1 و 2)

• چهارشنبه ، 13 ژانویه 2021 از ساعت 13:30 تا 17:00 در مدرسه ابتدایی در Rolbergen ، در خط 6 والدشوتر (محوطه مدرسه)

• چهارشنبه 20 ژانویه 2021 از ساعت 9:30 تا 12:30 در شوفرسی مقابل مرکز خانواده “Haus am See” ، در Stargardtstr. 9

به دلیل همه گیری تاج ، اکنون لازم است که از طریق تلفن وقت بگیرید تا از تجمع مردم در مقابل اتوبوس جلوگیری شود. از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:00 تا 16:00 با شماره (030) 8560 686 258 یا از طریق ایمیل [email protected] می توانید به دفتر خانواده مراجعه کنید.