دفتر خانواده جدید تلفن همراه برای Reinickendorf

[ad_1]

سرویس

دفتر خانواده جدید تلفن همراه برای Reinickendorf

اتوبوس اداری خانواده در مکان های مختلف منطقه متوقف می شود. والدین دیگر نیازی به مراجعه به تالار شهر ندارند ، اکنون مشاوره در محل امکان پذیر است.


این یک دفتر خانواده سیار به نظر می رسد.  از این به بعد ، مشاوره هایی در مورد موضوع خانواده ها در آنجا ارائه می شود و همچنین می توان درخواست ها را در آنجا ارسال کرد.

این یک دفتر خانواده سیار به نظر می رسد. از این به بعد ، مشاوره در مورد موضوع خانواده ها در آنجا ارائه می شود و می توان درخواست ها را نیز در آنجا ارسال کرد.

عکس: دفتر منطقه ای Reinickendorf

برلین والدین دیگر مجبور نیستند برای مشاوره در مورد همه جنبه های خانواده به تالار شهر بروند. با همکاری Manege gGmbH ، منطقه Reinickendorf یک دفتر خانوادگی سیار را در قالب یک اتوبوس مشاوره ای راحت و بزرگ فراهم می کند. در اینجا ، خانواده ها می توانند به سرعت و به راحتی همه مسائل و موضوعات دیوان سالاری مربوط به خانواده در همسایگی خود را روشن کنند. طبق برنامه ، اتوبوس به طور منظم در “ایستگاه هایی” که بسیاری از مردم از اتوبوس کتاب می دانند متوقف می شود. دفتر خانواده به مدارس و مراکز خانوادگی Reinickendorfer می آید.با پیشنهاد جدید ، خانواده ها مجبور نیستند به تالار شهر بیایند و جلسات را با دفاتر مختلف ترتیب دهند. متخصصان در دفتر خانواده سیار همه اطلاعات و کمک در مورد موضوع را از یک منبع برای خانواده ها ارائه می دهند. برنامه هایی مانند کمک هزینه والدین ، ​​پیش نگهداری یا مراقبت از کودکان در مهد کودک ها و مدارس را می توان مستقیماً در اتوبوس نیز انجام داد.مشاور خانواده شهر توبیاس دولاز (مستقل ، برای CDU) از دفتر خانواده خوشحال است ، که علی رغم شرایط سخت ناشی از کرونا موفق به شروع کار شد. مشاور منطقه گفت: “من فکر می کنم ما یک روش ابتکاری برای ارائه پیشنهادات مناطق خود به طور مستقیم به خانواده ها و تخفیف آنها پیدا کرده ایم.”در اینجا مکان ها و تاریخ های زیر برای دفتر خانواده روی چرخ وجود دارد:

• سه شنبه ، 12 ژانویه 2021 از ساعت 13:30 تا 18:00 در پردیس Märkisches Viertel Hanna Höch ، در خیابان Finsterwalder. 52-56 (قلمرو مدرسه)

• چهارشنبه ، 13 ژانویه 2021 از 9:30 تا 12:30 در Bürgeramt ، در Teichstraße 65 (بین ساختمان 1 و 2)

• چهارشنبه ، 13 ژانویه 2021 از ساعت 13:30 تا 17:00 در مدرسه ابتدایی در Rolbergen ، در خط 6 والدشوتر (محوطه مدرسه)

• چهارشنبه 20 ژانویه 2021 از ساعت 9:30 تا 12:30 در شوفرسی مقابل مرکز خانواده “Haus am See” ، در Stargardtstr. 9

به دلیل همه گیری تاج ، اکنون لازم است که از طریق تلفن وقت بگیرید تا از تجمع مردم در مقابل اتوبوس جلوگیری شود. از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:00 تا 16:00 با شماره (030) 8560 686 258 یا از طریق ایمیل [email protected] می توانید به دفتر خانواده مراجعه کنید.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *