در کارائیب ، با وجود همه گیری همه گیر: افراد مشهور انتقادات را به خود جلب می کنند

[ad_1]

سفر با وجود تاج

در کارائیب ، با وجود همه گیری همه گیر: افراد مشهور انتقادات را به خود جلب می کنند

وضعیت پاندمی؟ چه همه گیری؟ اگر به فیدهای اینستاگرام برخی از ستارگان و افراد با نفوذ نگاه کنید ، ممکن است چنین فکر کنید. زیرا در آنجا هنوز می توانید عکس های تعطیلات کارائیب را مشاهده کنید. این باعث تحریک شدید برخی افراد می شود.


کتی هوملس اخیراً به دبی سفر کرده است - به دلایل حرفه ای ، می گوید.

کتی هوملس اخیراً به دبی سفر کرده است – به دلایل حرفه ای ، می گوید.

عکس: dpa

برلین هر روز خبرهای بد جدیدی از کرونا می رسد: بسیاری از مرگ ها ، تعداد زیادی از عفونت ها و واکسن ها مدتی طول می کشد.چه کسی قبلاً به فرار به یک مکان تعطیلات فکر نکرده است؟ اما این برای اکثر مردم یک رویا است ، اما برای برخی از افراد مشهور اینگونه نیست.

ظاهراً دیتر بولن در مالدیو فرود آمده است. کیتی هوملس با نفوذ به دبی در امارات متحده عربی سفر کرد و عکس هایی را در مقابل درختان نخل در اینستاگرام منتشر کرد. ایزابل گولارت ، مدل برزیلی ، دوست فوتبالیست حرفه ای کوین تراپ ، می تواند در حالی که در جزیره سنت بارت کارائیب ، جایی که بسیاری از مشاهیر دیگر به آنجا رفتند ، در حال حمام شدن است ، عکس گرفته شود. صوفیا تومالا و شریک زندگی اش لوریس کاریوس از این برف در اینستاگرام سلام می کنند. عکس های این سفر نه تنها باعث شادی یا حسادت در شبکه های اجتماعی می شود ، بلکه عصبانیت خاصی نیز ایجاد می کند.

از آنجا که برای محدود کردن هرچه بیشتر ویروس کرونا ، بسیاری از دولت ها و کارشناسان در سراسر جهان به شما توصیه می کنند که از مسافرت خودداری کنید ، این امر کاملاً ضروری نیست. به عنوان مثال در آلمان ، قوانین مربوط به افرادی که از مناطق خطرناک تاج در خارج از کشور وارد می شوند ، از 11 ژانویه مجدداً سخت خواهد شد. قرنطینه و آزمایش اجباری بخشی از آن است. دولت فدرال حدود 150 کشور از 200 کشور جهان را به عنوان مناطق دارای خطر کرونر طبقه بندی می کند. حتی اگر همه مقاصد سفر افراد مشهور در آن گنجانده نشود ، شعار معمولاً این است: شما بهتر است در خانه بمانید!

این نیز همان چیزی است که کاربران اینستاگرام به ستاره ها اطلاع می دهند. “نه اینکه من به شما اجازه چنین کاری را نمی دهم ، اما (آیا باید) شما همچنان به ارسال مرخصی اعلام شده به عنوان یک سفر کاری ادامه می دهید؟ افراد بیشتری از هر زمان دیگری از تاج می میرند” ، یک کاربر در مورد عکس هوملس در ساحل اظهار نظر کرد. دیگری نوشت: “قفل فقط برای کارمندان عادی است.” ستون نظر در زیر پست Goulart می گوید ، هیچ کس به قفل احترام نمی گذارد. کاربر نمی تواند درک کند که چرا دیتر بولن نمی تواند در خانه بماند.

جوآن بلیچر ، دانشمند رسانه ای ، از دانشگاه هامبورگ از واکنش ها تعجب نکرد. وی گفت: “به طور خاص ، پست های افراد مشهور یک نقطه شروع برای نظرات در شبکه های اجتماعی است و به نظر می رسد مانند کاتالیزور عصبانیت عمل می کند. مهم نیست که چه چیزی منتشر می شود ، همیشه نظراتی در مورد نفرت وجود دارد.” با افزودن عامل حسادت ، این در این منطقه به سر می رسد.

تصاویری از نقاط تعطیلاتی که نفس زیبا می کشند بخشی از جدول ضرب هستند. بلیچر گفت ، در شرایط فعلی ، آنها “از نظر تاکتیکی منطقی نیستند”. واکنشهای جانبی ممکن است در نظر گرفته نشده باشد. بلیچر گفت ، بسیاری از ستاره ها الگوی در نظر گرفته می شوند. انتقاد در مورد رفتاری که مطابق با قوانین تلقی نمی شود به سرعت بوجود می آید. بلیچر گفت ، در حال حاضر ، سفر ممنوع نیست ، فقط هشدارهایی برای سفر وجود دارد.

کمدین الیور پوچر درک کمی از لذت سفر را نشان می دهد. وی در اینستاگرام نوشت: “مردم … هیچ کس تعطیلات یا برف را ناراحت نمی کند … من در تعطیلات اسکی یا زیر نور آفتاب و دبی بوده ام … فقط چند ماه نگه داشته و خودخواهی خود را در پس زمینه قرار دهید.” وی گفت ، اگر قبلاً این کار را کرده اید ، نباید آن را به رخ بکشید. این پست بیش از 160،000 لایک دریافت کرده است.

از طرف دیگر: عکس های تعطیلات اغلب با یک قلب مشخص می شوند. بسیاری از نظرات نیز مثبت است. جلسات در گروههای بزرگ یا تابوهای دیگر با تاج در عکسهای ستاره ها به چشم نمی خورد. بلر می گوید: برای برخی از کاربران ، ارسال ها ممکن است فرار باشد ، “شما در این دنیای سفر به افراد مشهور خواب می بینید زیرا دیگر نمی توانید به تنهایی سفر کنید.”

کتی هوملس به وضوح با انتقادات زیادی روبرو شده است که در پست دیگری توضیح داد. اگر برداشت اشتباه باشد عذرخواهی می کنید. وی نوشت: “سفر من به دبی عمدتا کاملاً حرفه ای است ، اما البته من همچنین از اوقات فراغت خود با پسرم استفاده می کنم و ما آن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم.” با این حال ، بسیاری از تفاسیر نیز به “جهت غلط و اشتباه” رفته اند. به همین دلیل ، او برای چند روز وارد “مسدود کردن” در اینستاگرام شد: “من از قرنطینه در آلمان بازگشتم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-941444 / 3


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *