در ادکا به یاد بیاورید – او از تکه های شیشه در غذای کودک می ترسد

[ad_1]

به خاطر آوردن

Edeka خواستار غذای ارگانیک کودک است: احتمالاً تکه های شیشه

گروه Edeka غذای کودک “زغال اخته ارگانیک EDEKA در گلابی” را به یاد آورد. ممکن است حاوی تکه های شیشه باشد.

این غذاها غالباً به خاطر سپرده می شوند

نمایش توضیحات

برلین

  • Edeka شبیه فرنی ارگانیک کودک است که ممکن است حاوی تکه های شیشه باشد
  • این محصول خاص با بهترین محصول قبل از 28.07.2022 را تحت تأثیر قرار می دهد
  • این محصول عمدتا در سراسر کشور در Edeka و Marktkauf موجود است ، اما اکنون از بازار خارج شده استگروه تجاری Edeka کالای غذای کودک “زغال اخته ارگانیک EDEKA در گلابی پس از ماه 4” را به یاد آورد. این گروه روز پنجشنبه اعلام کرد ، محصولات در یک شیشه 190 گرمی با بهترین تاریخ قبل (بهترین تاریخ) در 28 ژوئیه 2022 تحت تأثیر قرار می گیرند. “نمی توان رد کرد که لیوان های منفرد با بهترین موارد مربوط به قبل از تاریخ ممکن است حاوی تکه های شیشه باشند.” بنابراین ، مصرف توصیه نمی شود.این محصول عمدتا در سراسر کشور در Edeka و Marktkauf موجود است ، اما اکنون از بازار خارج شده است. وی گفت که سایر موارد EDEKA Bio تحت تأثیر قرار نمی گیرند.به یاد داشته باشید: تولیدکنندگان به یادآوری مواد غذایی ادامه می دهند

شرکت ها اغلب محصولات را به یاد می آورند. چند هفته پیش ، تولید کننده Garmo چندین نوع پنیر را به یاد آورد – از جمله پنیر Gazi braid. هنگام مصرف خطر آسیب دیدگی وجود دارد. در همان روز ، Lidl چندین محصول مانند پنیر و سالاد را به یاد آورد.

دلیل آن اغلب باکتری ها است: به عنوان مثال ، Lidl در ماه اکتبر سوسیس را به خاطر خطر احتمالی لیستریا فراخواند. با این حال ، گاهی اوقات ، موارد خارجی موجود در بسته بندی منجر به بازگشت محصولات آنها می شود: در ماه اکتبر ، آلدی چندین نوع پنیر را به خاطر خطر صدمه ناشی از سایش ساینده به یاد آورد. (dpa / aw)

جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *