در اختلاف بر سر اعلام مرگ در تنگلمان جنبش وجود دارد

[ad_1]

رئیس سابق ناراضی

در اختلاف بر سر اعلام مرگ در تنگلمان جنبش وجود دارد

پس از ناپدید شدن رئیس سابق Tengelmann پس از یک تور اسکی ، یک اختلاف خانوادگی بر سر توزیع مجدد قدرت در گروه تجاری چند میلیارد دلاری در حال جنجال است. برادر مرد مفقود شده اکنون گامی مهم در جهت داوری برداشته است.


کارل اریوان هاوب ، شریک مدیر وقت گروه Tengelmann ، در آوریل 2018 ناپدید شد.

کارل اریوان هاوب ، شریک مدیر وقت گروه Tengelmann ، در آوریل 2018 ناپدید شد.

عکس: dpa

کلن اختلاف با خانواده میلیاردی صاحبان Tengelmann Haub ادامه دارد.

سخنگوی دادگاه منطقه ای کلن روز دوشنبه گفت: گئورگ هاوب ، مالک مشترک Tengelmann ، درخواست خود را مبنی بر مرگ برادرش کارل-اریوان هاوب ، که در آوریل 2018 در یک تور کوهستانی گم شده بود ، پس گرفت.

پیشنهادات مشابه رئیس Tengelmann ، کریستین هاوب و گروه Tengelmann مورد تقدیر قرار می گیرند. Westdeutsche Allgemeine Zeitung (نسخه دوشنبه) قبلاً در این باره گزارش داده بود.

کارل اریوان هاوب ، یکی از ثروتمندترین آلمانی ها ، در 7 آوریل 2018 به تنهایی به تور اسکی رفت و دیگر برنگشت. این خانواده حدس می زنند که وی در کلاین ماترهورن نزدیک زرمات سوئیس تصادف مهلکی داشته است. سپس برادر کوچکتر وی کریستین تنها مدیریت گروه Tengelmann را بر عهده گرفت.

پس از ناپدید شدن ، اختلافات خانوادگی بر سر توزیع مجدد قدرت در گروه تجاری چند میلیارد دلاری بهم خورد. در اکتبر سال گذشته ، کریستین هاب و برادرش گئورگ به همراه این گروه از شرکت ها ، دادخواست تشکیل دادگستری کلن را اعلام کردند تا مرد مفقود را اعلام کند. سخنگوی شرکت سپس گفت که هدف حفظ روابط سهامداران و امنیت مشخص و پایدار برای گروه و 90،000 کارمند آن است.

با این حال ، با گام برادران ، فشارها بر کاترین هاب ، همسر مفقود شده و فرزندانش برای فروش سهام خانواده خود افزایش می یابد. در نهایت ، کودکان باید آمادگی پرداخت مالیات بر ارث را در صدها میلیون نفر داشته باشند. کاترین هود سپس برنامه های برادران گمشده را به شدت مورد انتقاد قرار داد. وی در آن زمان گفت: “بسیار عجیب است که قرار است شخص دیگری بخواهد برای خانواده ما چنین تصمیماتی بگیرد.” به گفته سخنگوی دادگاه ، دادستان کلن هنوز برنامه ای برای پیوستن به پرونده های مرگ نداشته است.

© dpa-infocom ، dpa: 210118-99-70615 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *