در آخرین طغیان ، باربوک حملات خود را به CDU و SPD افزایش داد

[ad_1]

بوندستاگ

در آخرین شیوع بیماری ، باربوک حملات خود به CDU و SPD را افزایش داد


آنالنا بربوک ، نامزد صدراعظم اتحاد 90 / سبزها.

آنالنا باربوک ، نامزد صدراعظم اتحاد 90 / سبزها.

عکس: dpa

پوتسدام کاندیدای صدراعظم سبز ، آنالنا بربوک ، حملات خود را علیه اتحادیه و حزب سوسیال دموکرات در چند متر اخیر مبارزات انتخاباتی دولت فدرال افزایش داده است. او هر دو طرف را متهم کرد که برای گسترش انرژی باد بسیار کم کار کرده اند. باربوک روز پنجشنبه در پایان مبارزات انتخاباتی سبزها در براندنبورگ گفت: “این نتیجه حکومت 16 ساله HDZ است. این نتیجه حکومت مشترک 12 ساله در SPD است ، بنابراین باید گفت.” در پوتسدام این امر صدها هزار شغل را در آلمان به خطر انداخته است. » به عنوان نمونه فعلی ، وی برنامه تعطیلی کارخانه توربین بادی وستاس در لاوچامر براندنبورگ را ذکر می کند که 460 نفر در آن کار می کنند.


رهبر سبزها خواسته های وی را مطابق با جمعه برای آینده می داند که در روز جمعه خواستار اعتصاب اقلیمی شد. باربوک گفت: “اگر ما مانند گذشته ادامه دهیم ، فرزندان ما نمی توانند همان زندگی خوب را داشته باشند.” “به همین دلیل است که صدها هزار جوان در روز جمعه به خیابان ها می آیند. (…) بیایید این هزاران رای را از فرزندان و نوه های خود جدی بگیریم.” بوندستاگ جدید روز یکشنبه انتخاب می شود. در نظرسنجی موسسه کانتار برای مجله FOCUS ، سبزها 16 درصد از SPD و اتحادیه عقب هستند.

نامزد صدراعظم سبز می خواهد اولین قاره ای باشد که آب و هوای اروپا را بی طرف می کند. باربوک گفت: “شما می توانید انتخاب کنید که آیا دولتی وجود دارد ، یک رئیس دولت که بگوید بله ، ما اکنون آماده ایم ، ما به عنوان اتحاد بین اروپا و ایالات متحده راه را برای بی طرفی آب و هوا پیش می بریم.” هدف شما این است که کنفرانس زغال سنگ تا سال 2030 در کنفرانس امسال سازمان ملل در آب و هوا در گلاسکو اعلام کنید. در حال حاضر ، خروج تا سال 2038 برنامه ریزی شده است. بی طرفی آب و هوا به این معنی است که آلمان تنها به اندازه گازهای گلخانه ای که می توانند دوباره متصل شوند ، منتشر می کند.

او همچنین خواستار سیاست جدید پناهندگی شد و خواستار نجات پناهجویان در جزیره لسبوس یونان شد. وی با اشاره به نخست وزیر مجارستان گفت: “هیچ دلیلی وجود ندارد که بگوییم ما می توانیم مردم داشته باشیم ، می توانیم خانواده داشته باشیم ، ما نمی توانیم بچه های کوچک را از این چادرها از لزبوس بیرون آوریم زیرا ویکتور اوربان موافق نیست.”

© dpa-infocom ، dpa: 210923-99-333972 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *