درگیری لفظی بین نیمار و آلوارو گونزالس همچنان ادامه دارد

[ad_1]

پس از پیروزی PSG در سوپرجام

درگیری لفظی بین نیمار و آلوارو گونزالس همچنان ادامه دارد


او با آلوارو گونزالس: نیمار ، ستاره پاری سن ژرمن ، درگیری خصوصی را آغاز می کند.

او با آلوارو گونزالس: نیمار ، ستاره پاری سن ژرمن ، درگیری خصوصی را آغاز می کند.

عکس: dpa

پاریس درگیری خصوصی بین نیمار و آلوارو گونزالس فوق ستاره برزیلی در دور دوم انجام می شود.پس از پیروزی نزدیک 2-1 پاری سن ژرمن در سوپرجام فرانسه در شب چهارشنبه شب ، نیمار که با یک گل به پیروزی پاریسی ها کمک کرد ، مدافع المپیک مارسی را به سخره گرفت. “پادشاه آلوارو ، ها؟” توئیتر نیمار ، 28 ساله ، در عکس زبانش خطاب به گونزالس.

اسپانیایی با کمی جذابیت به ضد حمله پرداخت. این بازیکن 31 ساله هنگام خطای نیمار مثل همیشه در بازی در عکس این بازی نوشت: “پدر و مادرم به من یاد دادند كه همیشه سطل آشغال را بیرون بیاورم.” این بازیکن برزیلی پاسخ داد: “متأسفانه آنها فراموش کردند که چگونه به شما عناوین کسب کنند. این شما را گاز می گیرد ، آلوارو ، اینطور نیست؟” سپس گونزالس عکسی از افسانه برزیلی پله را با توییت توییت کرد و نوشت: “سایه ابدی پادشاه”.

نیمار و گونزالس در سپتامبر گذشته غوغایی به پا کردند. بعد از بازی ، نیمار گونزالس او را به توهین نژادی به او در طول بازی ، از جمله به عنوان “پسر فاحشه” متهم کرده بود. نیمار کمی قبل از پایان کارت قرمز را پس از برخورد به پشت سر گونزالس دید. نیمار بعد از مسابقه گفت: “تنها چیزی که متاسفم این است که به صورت آن الاغ برخورد نکردم.” گونزالس این ادعاها را رد کرد.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-23693 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *