درخواست اخراج ناموفق بود: سناتور برنامه های آموزشی همچنان در سمت خود باقی مانده است

[ad_1]

تحصیلات

درخواست اخراج ناموفق بود: شیرز در سمت خود باقی ماند

علی رغم انتقاد از اداره تاجگذاری در مدارس: درخواست CDU برای برکناری سناتور آموزش و پرورش ساندرا Scheres (SPD) ناموفق بود.


سناتور آموزش و پرورش Sandra Scheres (SPD) از هفته گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است

سناتور آموزش و پرورش Sandra Scheeres (SPD) پس از حاکمیت “هرج و مرج در باز کردن مدرسه” هفته گذشته مورد انتقاد قرار گرفت.

عکس: آنیکا بائر

برلین گروه پارلمانی HDZ در برلین روز پنجشنبه با پیشنهاد فوری خود در پارلمان که شهردار مایکل مولر (SPD) را به آزادسازی سناتور تحصیلات خود ساندرا Scheres (SPD) دعوت کرد ، شکست خورد.مایکل مولر در اتاق برای حمله عمومی CDU به سناتور خود در آموزش و پرورش نبود. تنها ساندرا شرز با چهره ای بی تحرک روی نیمکت خود در مجلس نمایندگان نشسته بود که کارشناس آموزش HDZ ، دیرک استتنر درخواست تقاضای اخراج دوست SPD خود را توجیه کرد. پس از اندکی انتظار ، مولر وارد اتاق شد و شنید که اشتنر با عصبانیت با خودش صحبت می کند. اشتنر گفت: “ما در یك بحران قرار داریم و به یك رهبری قوی و قابل اعتماد نیاز داریم تا این فرصت را داشته باشیم كه دوباره درس های حضوری را ترتیب دهیم.” وی خواستار شروع مجدد سیاست آموزش بود.استتنر گفت: “هفته گذشته تاج توسعه 9 سال گذشته است.” منظور او همان چیزی بود که وی هنگام افتتاح مدرسه “هرج و مرج” توصیف کرد. تا روز پنجشنبه ، Scheeres مصمم بود که حداقل چند نیم کلاس را به مدارس بازگرداند. این طرح روز جمعه لغو شد. “یازده ماه وقت داشتید تا مدارس را از یک بیماری همه گیر محافظت کنید. هیچ اتفاقی نیفتاد. ”آموزش در زمان تاج – همچنین بخوانید:

بحث درباره افتتاح یک مدرسه: تبادل نظر داغ بین گروه های سیاسی

جناح های ائتلاف ، که در آخرین بحث عمومی همچنان نظرات مختلفی را در مورد موضوع افتتاح مدرسه ارائه دادند ، صفوف خود را بستند. دنیس بوخنر (SPD) گفت: “این یک نمایش بود ، اما نمایش خوبی نبود.” “ما در بحران یاد می گیریم و هر روز دانش جدیدی داریم.” وی CDU را متهم کرد که قبلاً در جلسه عمومی خواستار افتتاح مغازه ها و رستوران ها شده است. “ما بچه ها را به مدرسه نمی فرستیم ، اما عصرها برای کوکتل بیرون می رویم. این دیوانه است. “

مريان بوركرت-اولوز (سبزها) به بادن-وورتمبرگ اشاره دارد. در آنجا ، وزیر آموزش HDZ خواستار بازگشت سریع مدارس بود ، اما دولت تصمیم دیگری گرفت. سبزها پرسیدند: “آیا می خواهید اکنون استعفای وزیر خود را مطالبه کنید؟” رجینا کیتلر از چپ ، مانند CDU ، هفته گذشته با افتتاح سریع مدرسه مخالفت کرده است. چپگر پرسید: “حالا باید شرز آزاد شود زیرا او در برابر انتقادات مقاوم نبود؟” وی گفت: مدارس باید برای تعلیم از راه دور تا تعطیلات زمستانی بمانند. موارد استثنا فقط باید در مورد كودكان و جوانان باشد كه “در غیر این صورت گم می شوند” و همچنین برای آمادگی های اضطراری برای Abitur.


ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوعFDP از Franziska Giffey به عنوان سناتور جدید آموزش می خواهد

پاول فرسدورف به نمایندگی از FDP گفت ترازنامه سناتور برای تقریباً ده سال چنین درخواستی را توجیه می کند. لیبرال گفت: “فقط آنچه در حساب جاری بود کافی نبود.” اکنون فرصتی برای بهترین نامزد SPD ، Francisco Gifi فراهم خواهد شد. وزیر فدرال باید به برلین بیاید و سناتور آموزش شود.

تورستن ویس ، نماینده AfD ، به سناتور آموزش و پرورش اعتبار مثبت داد که به نفع آموزش حضوری به عنوان AfD صحبت می کند. “مشکل این است که Scheeres تسلیم شد.” در پایان ، فقط CDU و FDP به درخواست اخراج رأی مثبت دادند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *