درختان کریسمس در انگلیس کمیاب و گران هستند

[ad_1]

آداب و رسوم منطقه ای

درختان کریسمس در انگلیس کمیاب و گران هستند


سالانه هشت تا ده میلیون درخت کریسمس واقعی در انگلستان فروخته می شود که تا کنون سه میلیون از آن خارج از کشور است.

سالانه هشت تا ده میلیون درخت کریسمس واقعی در انگلستان فروخته می شود که تا کنون سه میلیون درخت از خارج از کشور آمده است.

عکس: dpa

در حال حاضر تقریبا هیچ صنعتی در بریتانیا وجود ندارد که تحت تأثیر مشکلات عرضه قرار نگیرد. در حال حاضر نگرانی ها قبل از کریسمس افزایش یافته است.

لندن سه ماه قبل از کریسمس ، پرورش دهندگان درخت کریسمس در بریتانیا نسبت به کمبود هشدار می دهند. مارک راف از خرده فروش آنلاین ChristmasTrees.co.uk به اسکای نیوز گفت ، به دلیل قوانین سختگیرانه Brexit و بازار شلوغ کار ، ممکن است درختان کریسمس کمتر اما گران تر وجود داشته باشد.

روف گفت: “ما با تولیدکنندگان انگلیسی خود صحبت کرده ایم و همه آنها با چالش های یکسانی روبرو هستند.” هزینه مواد اولیه مانند چوب پالت ، نیروی کار ، کود ، برچسب و حمل و نقل نیز افزایش یافته است. در نتیجه ، قیمت عمده فروشی نیز افزایش می یابد – 5 تا 10 درصد.

راف گفت: “بدست آوردن یک درخت کریسمس واقعی در این فصل کریسمس سخت تر خواهد بود.” در همان زمان ، یعنی ، تقاضا برای صنوبرهای انگلیسی افزایش می یابد. از آنجا که هزینه خروج چوب از اتحادیه اروپا به دلیل بروکراسی بالا و تعرفه های جدید افزایش یافته است. علاوه بر این ، دلالان از تاخیر در فصل حساس به آب و هوا می ترسند. سالانه هشت تا ده میلیون درخت کریسمس واقعی در انگلستان فروخته می شود که تا کنون سه میلیون درخت از خارج از کشور آمده است.

کمبود درخت و نیروی کار وجود دارد

روئف یک مشکل اساسی را در صنعت پیش بینی می کند: “از آنجا که رشد درختان کریسمس به طور متوسط ​​10 سال طول می کشد ، شما نمی توانید درختان بیشتری را قطع کنید ، به ویژه اگر نیروی انسانی کافی برای برداشتن یا حمل آنها را ندارید. کل کشور “، او گفت. بن وایتمن از خرده فروش Christmas Tree World انتظار دارد تقاضای بیشتری برای درختان کریسمس مصنوعی با توجه به عرضه کمتر درختان صنوبر و صنوبر واقعی وجود داشته باشد.

انجمن انگلیس پرورش دهندگان درخت کریسمس آرام بود. با توجه به افزایش آگاهی زیست محیطی ، تقاضا برای درختان کریسمس واقعی به جای درختان مصنوعی در حال افزایش است. به لطف “سال رشد فوق العاده” ، هیچ درخت درخت کریسمس بریتانیایی کم نخواهد شد. سخنگوی این انجمن گفت که پرورش دهندگان اطمینان دارند که هیچ مشکلی در حمل و نقل این فصل وجود نخواهد داشت.

دولت نخست وزیر بوریس جانسون قبلاً باید اطمینان می داد که شام ​​کریسمس با مشکلات جدی در زنجیره تامین تهدید نمی شود. بزرگترین تولیدکننده طیور انگلستان پیشتر هشدار داده بود که بوقلمون ها برای این جشنواره کمیاب هستند. وی دلیل کمبود کارگران ماهر را قوانین سخت تر مهاجرت در برگزیت و مشکلات تولید CO2 به دلیل افزایش هزینه های انرژی عنوان کرد. CO2 برای تکان دادن حیوانات برای کشتار و همچنین بسته بندی بسته ها به روشی مقاوم در برابر خلاء مورد نیاز است.

© dpa-infocom ، dpa: 210925-99-353082 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *