درختان برای گیاه تسلا: اولین جنگل کاری در حال پیشرفت است

[ad_1]

ماشین

درختان برای گیاه تسلا: اولین جنگل کاری در حال پیشرفت است


خاک در یک منطقه جنگلی جدید ، که در آن درختان کوچک در حال رشد هستند ، کشت می شود.

خاک در یک منطقه جنگلی جدید ، که در آن درختان کوچک در حال رشد هستند ، کشت می شود.

عکس: dpa

تسلا در حال ساخت یک کارخانه تولید اتومبیل برقی مدرن در براندنبورگ است. برای آن درختان قطع شد. اکنون مکان های دیگر جنگل کاری شده است. مناطق جدید جنگل در حال ظهور است. اندازه درختان کوچک به آرامی در حال رشد است.

Grünheide / Potsdam. در حالی که کارخانه آینده تولید کننده خودروهای برقی آمریکایی تسلا با سرعت کامل کار می کند ، درختان جدید برای جبران این امر به آرامی در مناطق دیگر رشد می کنند. مارتین ساراموویچ از Landesagentur GmbH ، مسئول این پروژه ، گفت: اولین جنگل کاری با همان اندازه برای محل کارخانه 300 هکتار توافق شده است.


درختان موجود در سایت باید برای کارخانه برنامه ریزی خودرو پاک شود. مناطقی که برای اولین جنگل کاری در نظر گرفته شده است – عمدتا زمین های قابل کشت سابق که دیگر کشت نمی شود – تقریباً بین یک هکتار و تا 30 هکتار گزارش شده است. بزرگترین در نزدیکی Beeskow (منطقه Oder-Spree) واقع شده است.

Land Land در براندنبورگ ارائه دهنده خدمات حفاظت از طبیعت است. برای سرمایه گذاران ، کاربران و صاحبان فضا و همچنین مقامات شرکت کننده فضا را توسعه و واسطه می کند. وی سفارش ساخت اولین جنگل کاری را از تسلا دریافت کرد. در مورد هزینه هایی که تسلا متحمل می شود هیچ اطلاعاتی داده نمی شود. شرکای آژانس در این پروژه هشت شرکت هستند که جنگل کاری اولیه را انجام داده اند.

شراموویچ گفت: “سهام تاکنون خوب به نظر می رسند ، همه چیز به خوبی رشد کرده است.” درختان کوچک تقریباً 10 تا 30 سانتی متری بزرگ بین یک تا دو سال دارند و بیشتر آنها از نهالستان های درختان در منطقه براندنبورگ تهیه می شوند. به جای کاج که در براندنبورگ هنوز همه جا وجود دارد ، 60 تا 70 درصد درختان برگریز مانند بلوط ، راش یا ممرز باید در منطقه رشد کنند. همچنین باید مناطق توسط نرده ها محافظت شود تا بازی سبزی تازه را گاز نگیرد و از بین نبرد.

به گفته شاراموویچ ، روزی جنگل های کوچک واقعی پدیدار می شوند. بوته های مختلف به عنوان لبه های جنگل کاشته می شوند. در نظر گرفته می شود که اولین جنگل کاری تنها زمانی موفقیت آمیز است که افسران ارشد جنگل مناطق را پذیرفته اند. این می تواند پنج تا 10 سال طول بکشد. اگر درختان در این دوره بمیرند ، باید شکاف ها دوباره پر شوند. سپس سایت ها به صاحبان اصلی خود – کشاورزان یا صاحبان زمین برمی گردند. سپس شما مسئول جنگل های تازه ایجاد شده هستید و می توانید از آنها استفاده کنید.

© dpa-infocom ، dpa: 210528-99-771200 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *