دامنه حرکت تاج: معنی آن چیست؟ چه موارد استثنائی وجود دارد؟

[ad_1]

پاندمی

کرونا: دامنه حرکت به چه معناست؟ آیا استثناهایی وجود دارد؟

دولت های فدرال و ایالت در مورد اقدامات تاج جدید تصمیم گرفته اند. محدوده های داغ اکنون 15 کیلومتر محدود است.

شعاع رانندگی 15 کیلومتر: اقدامات تاج سخت تر می شود

بر اساس گزارش ها ، دولت های فدرال و ایالت توافق کرده اند دامنه نقاط داغ را محدود کنند. این باید در مناطقی اعمال شود که هفت روز با بیش از 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر ساکن هستند.

نمایش توضیحات

برلین

  • در آینده ، حتی قوانین سختگیرانه تاج نیز اعمال خواهد شد ، به ویژه در نقاط داغ در آلمان
  • دامنه این حرکت در اجلاس سه شنبه تعیین شد
  • این آیین نامه جدید باید در مدت هفت روز در مناطقی که بیش از 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر دارند ، اجرا شود
  • ما توضیح می دهیم که محدودیت های جدید برای ساکنان مناطق آسیب دیده به چه معناستCrown Pandemic هنوز هم آلمان را پس از تعطیلات کنترل می کند. دولت های فدرال و ایالت آنها را سخت گیری می کنند فعالیت ها بنابراین ، قفل تا پایان ژانویه تمدید خواهد شد.تصمیم اجلاس کرونا ، از جمله موارد دیگر ، یک محدودیت را نشان می دهد دامنه حرکت 15 کیلومتر در مناطقی با هفت روز تکرار بیش از 200 مورد در هر 100000 نفر. اطلاعات بیشتر در مورد موضوع: کرونا: دولت های فدرال و ایالت در حال محکم نگه داشتن قفل تا پایان ژانویه هستندقانون 15 کیلومتر: اجرای عملی هنوز روشن نشده است

ایالات فدرال متعهد می شوند اقدامات محلی دیگری را پس از آن انجام دهند قانون حمایت از عفونت آلمان برای اینکه افراد در نقاط گرم از محل زندگی خود دور نشوند. یک چیز قطعی است: مسابقات دسته جمعی در مناطق ورزشی زمستانی باید از گذشته باشد. گردشگری روزانه باید طی چند هفته آینده پایان یابد.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهتاج: حد شعاع 15 کیلومتر افزایش یافته است

در ابتدا ، طبق دولت فدرال ، محدودیت شعاع حرکت باید در محافل با باشد مقدار فرکانس تاج از بیش از 100 مورد در هر 100000 نفر ، گزارش می دهد “Tagesspiegel”.

به وضوح مقاومت استانهای فدرال وجود داشت – به نظر می رسد برخی از نخست وزیران فکر می کنند این ارزش خیلی کم است. زیرا: در حال حاضر ، بیشتر مناطق در آلمان از ارزش 100 بیشتر است. همچنین بخوانید: قوانین کرونا – محدودیت های شدید در تماس و برای کودکان

در تصمیم نهایی دولت های فدرال و ایالت اکنون حدود 200 مورد عفونت جدید به ازای هر 100000 نفر ساکن صحبت شده است. این در حال حاضر 54 منطقه را تحت تأثیر قرار می دهد.


نقشه تعاملی: این برای شما به معنای قانون 15 کیلومتر است

می توانید در نقشه تعاملی ما ببینید که قانون 15 کیلومتر برای شما معنی دارد. اگر محدودیت در مورد محل زندگی شما اعمال شود ، در آنجا می توانید ببینید که در چه منطقه ای هنوز حق حرکت دارید.

قوانین کرونا: فقط به دلیل خوب استثنائات

موارد استثنا حد شعاع طبق تصمیم دولت های فدرال و ایالت ، باید فقط از یک تشکیل شود دلیل خوب دادن. و: “سفرهای یک روزه صریحاً دلیل خوبی نیست.” اینجا بخوانید: تاج امتیاز – این مناطق خطرناک در آلمان است

ایده دامنه حرکت جدید نیست. که در زاکسن این آیین نامه از اواسط دسامبر در حال اجرا است. ساکنان مجاز نیستند بیش از 15 کیلومتر از محل زندگی خود برای خرید یا ورزش در فضای باز دور شوند.

در بسیاری از نقاط ، نگرانی در مورد قانون 15 کیلومتری وجود دارد. نخست وزیر بادن-وورتمبرگ ، وینفرد کرچمان (سبزها) سه شنبه شب گفت: “ما فعلاً چنین برنامه ای نداریم.” نخست وزیر نیدرزاکسن ، استفان ویل (SPD) نیز گفت که توضیح جداگانه ای از تناسب قانون لازم است. “برای ما ، این بخشی از یک برنامه آزمایشی برای تعیین اینکه آیا و چه زمانی آیین نامه اعمال می شود ، ترجیحاً اصلاً نیست.”

بسیاری از نگرانی ها در مورد این طرح وجود دارد

یوآخیم استامپ ، معاون نخست وزیر نوردراین-وستفالن ، قانون 15 کیلومتری را فقط به عنوان “فرصتی” برای مناطقی که به ویژه از ویروس کرونا تحت تأثیر قرار گرفته اند ، توصیف کرد. این مرحله باید با وزارت بهداشت ایالتی مورد بحث قرار گیرد.

در تورینگن ، در ابتدا فقط یک توصیه وجود داشت که به شعاع 15 کیلومتری بماند. وزیر کشور تورینگن ، گئورگ مایر (SPD) به هیئت تحریریه آلمان گفت: “شما نمی توانید محدودیت را کنترل کنید ، اما فقط به طور تصادفی.” به همین دلیل او علیه آن مخالفت کرد.

اتحادیه های پلیس همچنین در مورد کاربرد آن ابراز تردید کردند. انجمن شهرها و شهرداری های آلمان نیز مشکلاتی را در زمینه کنترل پذیر می بیند. گرد لندزبرگ ، مدیر عامل Rheinische Post گفت: “روشن است که اقدامات اضافی باید در مناطقی با فرکانس بسیار بالا انجام شود.” با این حال ، جای تردید است که آیا محدودیت دامنه حرکت ناشی از بسیاری موارد استثنایی در نهایت تأثیری خواهد داشت. انجمن خود از گسترش بلوک استقبال می کند.


تاج – بیشتر در مورد موضوعزاکسن از ماه سپتامبر از برد 15 کیلومتری استفاده کرده است

در زاکسن ، جایی که این مقررات برای مدت طولانی وجود داشته است ، Beeline به محل زندگی Sächsische Zeitung گزارش می دهد که حتی مکان های دورتر با اتومبیل نیز می توانند در محدوده ترافیک قرار بگیرند. اندازه گیری آن با ملک مسکونی مربوطه انجام می شود.

اینجا بخوانید: مراکز مراقبت روزانه و مدارس احتمالاً بسته خواهند ماند

(nfz / jas / dpa)


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *