دالی پارتون در هفتاد و پنجمین سالگرد تولد خود: “تماس برای گرما”

[ad_1]

تاج پادشاهی

دالی پرتون در هفتاد و پنجمین سالگرد تولد خود: “فراخوان برای گرما”

نوازنده کشور از تولد خود در اینترنت گزارش می دهد. او فقط می خواست روز را در یک گروه کوچک بگذراند.


دالی پرتون ستاره کانتری روز سه شنبه 75 ساله شد.

دالی پرتون ستاره کانتری روز سه شنبه 75 ساله شد.

عکس: dpa

برلین دالی پارتون خواننده کانتری در 75 سالگی خود فقط یک آرزو کرد: “امسال آرزوی تولد من فراخوانی است برای گرما” ، او روز سه شنبه در توییتر نوشت. علاوه بر این ، خواننده یک عکس قدیمی به رنگ سیاه و سفید به اشتراک گذاشت که او را با لبخندی گشاد و فرهای معروفش نشان می دهد.پرتون ادامه داد: “ما نمی توانیم فقط به یک روز بهتر امیدوار باشیم ، بلکه باید برای یک روز بهتر تلاش کنیم.”

پرتون در نامه تولد در وب سایت خود اعلام کرد که تولد خود را با توجه به همه گیر شدن تاج به آرامی سپری خواهد کرد. او می خواست نزد عزیزانش بماند ، سپاسگزار باشد و به این فکر کند که سال جدید چه چیزی را برایش به ارمغان می آورد.

دالی ربکا پرتون در 19 ژانویه 1946 در مرکز پیتمن ، تنسی متولد شد و با یازده خواهر و برادرش در فقر بزرگ شد. وی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 1964 ، به نشویل رفت تا نوازنده شود. در طول دهه ها ، او تعداد بی شماری از بازدیدها را نوشته است که فراتر از ژانر کشور شناخته شده است: به عنوان مثال ، “جولین” یا “من همیشه تو را دوست خواهم داشت” ، خوانده شده توسط ویتنی هوستون. امروز ، پرتون با بنیاد دالیوود از مناطق ضعیف مالی در جنوب ایالات متحده پشتیبانی می کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210120-99-95528 / 3


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *