دادرسی علیه فرانکو الف: آیا او قصد حملاتی را داشت که به صورت سوری مبدل شده باشد؟

[ad_1]

روند

فرانکو A. متهم: توبه ستوان یکم

محاکمه تروریستی علیه سرباز سابق فرانکو آ.

محاکمه تروریستی علیه سرباز سابق فرانکو آ.

گفته می شود که وی به عنوان یک پناهنده سوری ظاهر شده و قصد حمله را دارد: سرباز سابق بوندسوهر ، فرانکو ا. برای این ادعاها باید به دادگاه عالی منطقه ای در فرانکفورت پاسخ دهد.

نمایش توضیحات

فرانكو آ ، افسر بوندسوهر اعتراف كرد كه وانمود می كند پناهنده است. به گفته دادستان ، وی می خواست حملاتی را انجام دهد.

فرانکفورت بعد از حدود 20 دقیقه ، کریستوف کهلر سخنرانی را قطع کرد. این برای داوران “دشوار” خواهد بود. افسانه ای که افسر بوندسوهر است فرانکو A. قصه گویی مانند “جعبه سیاه” است. رئیس مجلس سنا در دادگاه عالی منطقه ای در فرانکفورت از حقایق می پرسد. منظور او از حقایق ، سپس “روبنایی” متهم است ،

واقعیت این است که فرانکو ا پناهنده خرج كرد ، زندگي مضاعفي را بين سربازخانه ها و پناهگاه ها انجام داد و همچنين مقادير زيادي مهمات ، عمدتا از منابع بوندسوهر جمع آوري كرد. وی این قانون را نادیده گرفته بود: سرباز گفت: “واقعاً متاسفم”.

اتهاماتی علیه Franco A.: اقدام خشونت آمیز برنامه ریزی شده ای که دولت را تهدید می کند

او ابراز تأسف می کند که نقشی بازی کرده است “که واقعیت نداشت”. او هرگز قصد نداشت “باعث رنج شخص شود” ، با صدایی آرام می خواند. فرانکو A. ریش کامل دارد و موهای قهوه ای تیره اش به دور گردن بسته شده است. او شبیه است به یک دانشجوی دانشگاه استثنا شده ، کمتر به عنوان یک افسر نخبه. اینجا بخوانید: سو Sus ظن ترور در بین نیروها: سرباز فرانکو A. در دادگاه

وزیر دادگستری او را به آماده سازی یک اقدام جدی خشونت آمیز که برای دولت خطرناک است متهم می کند. در صورت محکومیت ، فرانکو ا. تا ده سال زندان محکوم می شود.

مواردی برای برنامه ریزی خاص

نشانه های زیادی وجود دارد که ستوان 32 ساله حداقل ایده انجام کاری را بازی داده است. تنها سوال این است که برنامه ها چقدر خاص بودند. دادستان می خواهد ثابت کند که می خواست حمله ای انجام دهد و پناهندگان را سرزنش کند ، دقیق تر: دیوید بنیامین.

با این نام ، او وانمود کرده بود که یک پناهنده سوری است اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان (بامف) متوهم. فرانکو A. در نورنبرگ شناخته شده است ، اگرچه او حتی عربی هم صحبت نمی کند. به او گفته شد که او از اقلیت مسیحی فرانسوی زبان است.

او با اعتماد به نفس در مورد شنیدن حرف هایش گفت: “یادم نمی آید که نیاز به توضیح داشتم.” بامف.

مبدل شدن به عنوان پناهنده: برای مقامات بسیار ناراحت کننده است

داستان سال 2017 – برای مقامات بسیار شرم آور بود – تمام شده است بشقاب تقریبا تابع آنچه او را مشکوک می کند این است که وی به طور غیرقانونی یک قبضه تپانچه ، یک اسلحه تلسکوپی ، تعداد زیادی مهمات و دستورالعمل های ساخت مواد منفجره در اختیار دارد. از بایگانی: Affair Franco A.: عکسهای Swastikas و Landser روی دیوار

او همچنین در گروه های چت با گروه های راست افراطی ارتباط برقرار می کند و صحنه Prepper و یادداشتهایی را که محققان به عنوان طرحی از ترتیب حمله می خوانند ، یادداشت می کنند. نام سیاستمدار سبز کلودیا راث در روزنامه ها آمده است و وزیر امور خارجه فعلی هیکو مائاس (SPD) وی حتی از سومین قربانی احتمالی ، رئیس آن بنیاد آمادئو آنتونیو ، آنتا كاهانه جاسوسی كرد.

پرونده دشوار برای دادستان فدرال: هیچ اسلحه ای در فرانکو A یافت نشد.

با این حال ، دادستانی فدرال بازی آسانی نیست. به غیر از یک قبضه اسلحه قدیمی که وی را در توالت فرنگی در فرودگاه وین پنهان کرده بود ، هیچ سلاحی در دست او پیدا نشد. هدف گمشده گم شده است تپانچه. توسط فرانکو ا. هیچ توضیحی انتظار نمی رود

اگر یک چیز وجود دارد که فرانکو A. آن را پنهان نمی کند ، این انتقاد او از آن است سیاست پناهندگی، CDU و رئیس دانشگاه آنگلا مرکل. او عمدتاً او را به نقض سوگند رسمی خود متهم می کند. که وقتی در سال 2015 مرزها را باز گذاشت و به صدها هزار پناهجو اجازه ورود به کشور را داد – هیچ انگیزه ای برای مردم آلمان نداشت – انگیزه و نقطه شروع داستان عجیب فرانکو A.

وی به صراحت می گوید که انتقاد او متوجه افرادی نیست که به کشور آمده اند. وی گفت: “من این افراد را می شناسم ، با آنها زندگی كرده ام ، آنها خواهر و برادر من هستند.”

پایان نامه کارشناسی ارشد با محتوای ضد یهود

برای مدت طولانی به نظر می رسید که فرانکو A. باتوم مارشال را در کوله پشتی خود دارد: افسر درگیر در برنامه نخبگان فرانسه و آلمان باید نیروهای مسلح او می تواند حرفه ای شود. اما خیلی زود مشخص شد که بی نظمی های زیادی در این مرد وجود دارد. وی در سال 2013 یک پایان نامه کارشناسی ارشد با محتوای راست گرایان افراطی و ضد یهودی و تئوری های توطئه نوشت. همچنین جالب: بوندسوهر: آیا سربازان آلمانی چاق ، احمق و ضعیف هستند؟

از جمله ، از طریق ، می گوید مهاجرت “نسل کشی مردم اروپای غربی” وجود دارد. بسیار عجیب است که پسر یک مهاجر ایتالیایی ، از همه مردم ، به این نتیجه می رسد؛ علاوه بر این ، به وی اجازه داده شد که در کنار نیروها بماند و یک سال بعد به درجه ستوان درجه یک ارتقا یافت.

بنابراین در کنار بامف ، قدرت دوم رسوا شد: ضد جاسوسی نظامی. پرونده فرانکو A. نقطه عطفی در دفاع از قانون اساسی ارتش بود. پس از آن ، سرانجام دیگر موارد افراط گرایی راست گرایان به عنوان موارد جداگانه رد نشد. فرانکو A. برای دولتمردان دشمن دولت شد. اون بود؟ این همان چیزی است که فرانکفورت در مورد آن است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *