خشم امیری: اتحادیه پس از گرداب هوبنر برای برائت مبارزه می کند

[ad_1]

فوتبال

خشم امیری: اتحادیه پس از گرداب هوبنر برای برائت مبارزه می کند

فوتبال نمی تواند از مسئله نژادپرستی خلاص شود. Bayer Pro Nadiem Amiri عذرخواهی اتحادیه ، فلوریان هوبنر را می پذیرد. اما هیچ کس نشان نمی دهد که کدام کلمات در Zoff در Köpenick گفته شده اند. محققان DFB اکنون باید وضوح لازم را ارائه دهند.

به روز شده: 17.01.2021، 12:46


مربی اتحادیه ، اورس فیشر (ل) و کریستوفر لنز (چهارم از چپ) نادیم امیری (نفر دوم از چپ) را در لورکوزن نگه دارند.

مربی اتحادیه ، اورس فیشر (ل) و کریستوفر لنز (چهارم از چپ) نادیم امیری (نفر دوم از چپ) را در لورکوزن نگه دارند.

عکس: dpa

برلین اشک خشم و اتهامات نژادپرستی ، عذرخواهی سریع و تلاش برای مماشات معمول در فوتبال: اختلافات شدید بین نادیم امیری از لورکوزن و فلوریان هوبنر از برلین اکنون بازرسان اتحادیه فوتبال آلمان را به خود مشغول کرده است. حتی چند روز پس از مشاجره چمن ، این سوال همه چیز را به خود معطوف کرده است: در واقع در استادیوم Alte Ftersterei چه اتفاقی افتاد؟وقتی کمیته کنترل DFB روز دوشنبه در فرانکفورت کار خود را آغاز می کند ، بسیاری از جنبه های حادثه انفجاری هنوز روشن نشده است. آیا واژه های بد “Fuck افغان” واقعاً در جهت امیری به کار رفته است؟ و در هنگام موفقیت غافلگیرکننده بعدی آیزرن در بوندسلیگا مقابل لورکوزن از طریق برنده فقید سدریک توهرت با نتیجه 1 بر 0 ، چه خطرات کلامی رخ داده است؟

امیری عذرخواهی هوبنر را پذیرفت. به نقل از این بازیکن 24 ساله روز شنبه در بیانیه باشگاه بایر ، این بازیکن 24 ساله گفت: “او به اتاق رختکن من آمد. کلمات زشت از روی احساسات بر زبان جاری شدند ، که از آن بسیار متاسف است.” از دیدگاه اینترنشنال آلمان ، موضوع “حل و فصل” شده است.

مدیر عامل اتحادیه برلین ، الیور رانرت ، ساعاتی بعد در تلاش برای حفظ اعتبار باشگاه خود باعث سردرگمی جدیدی شد. ظاهراً ، مدیر اعتراف کرده است که اتحادیه اروپا ممکن است معصومیت اخلاقی خود را در میان روحیه پر شور ورزشی در پاییز از دست بدهد.

البته 49 ساله به صراحت گفت ، شما هر نوع نژادپرستی را محکوم می کنید. در واقع این DNA اتحادیه است. رانرت گفت: “برای ما ، این مسئله نژادپرستانه ، همانطور که اکنون به نظر می رسد ، وجود نداشته است.” “بازیکن گفت چیزی نگفته است.” هوبنر توسط انجمن تحریم نمی شود.

این س ofال که مدافع امیری از چه چیز عذرخواهی کرده است و چرا مقامات بایر مانند رودی وولر یا امیری برای کمک به روشن شدن موضوع توضیح بیشتری ندادند همچنان باز است. Runert همچنین سخنان هوبنر را فاش نکرد ، اما از این استدلال گستاخانه مبنی بر اینکه وکیل نمی تواند به نژادپرستی متهم شود ، متعجب بود زیرا او با یک زن “غیر سفیدپوست” در ارتباط بود.

به گفته Runert ، این بازی طولانی و کسل کننده با “دعواهای” کلامی زیادی در هر دو طرف همراه بود. “بهانه هایی از طرف بازیکن یا بازیکن دیگری که در زمین بود و مجبور به پوشیدن پیراهن ما نبود” بود. بنابراین ، پس از آخرین سیگنال ، همه افراد درگیر به اجلاس بحرانی در کابین رانده شدند. شما با لورکوزن در صلح هستید.

هدف از استراتژی دفاعی کوپنیکر زیر سوال بردن بیانیه “جلسات افغانستان” است. فقط به گفته امیریس بایر و همکار DFB جاناتان ته در مصاحبه های تلویزیونی این حادثه در محدوده عمومی آن امکان پذیر بود. Runert اکنون تأکید کرد که Tah نیز این کلمات را فقط از روی “شایعات” می داند. مدافع بایر قبلاً خودش این موضوع را پذیرفته است. وی به ARD Sportschau گفت: “من خودم آن را نشنیده ام.”

گزارشی از نمایش همچنان بارگیری اتو را ادامه می دهد. گفته می شود که “لرز ، ما اینجا در آلمان هستیم” ، وقتی لئون بیلی از لورکوزن از کمک به او بعد از خطا خودداری کرد ، اضافه شد. چه کسی گفته است که با ضبط های تلویزیونی نمی توان روشن کرد. اما این مفهوم نژادپرستانه است و همانطور که به طور عمومی گزارش می شود ، باید توسط کمیته کنترل نیز کنترل شود.

رئیس جمهور آنتون ناچراینر گفت: “صرف نظر از نتیجه این روند ، DFB هیچ نژادپرستی یا تبعیضی را در جاهای خود تحمل نمی کند! این باید در کیفرخواست با آن اندازه گیری شود.

لیگ فوتبال آلمان روز شنبه در توییتی نوشت: “نژادپرستی در جامعه ما و بنابراین در فوتبال جایی ندارد! به همین دلیل ما از 1. FC Union Berlin و Bayer 04 Leverkusen سپاسگزاریم كه هر دو باشگاه سریع و واضح خود را مستقر می كنند.”

اما آیا اظهارات ضد نژادپرستی توسط باشگاه ها واقعاً و به اندازه کافی مطرح شده است؟ آیا آداب و رسوم حرفه فوتبال عمدتا مورد توجه قرار نگرفته است؟ Runert همچنین با اظهارات شگفت انگیز کرم دمیربای از لورکوزن موافقت کرد که همه چیز باید “در زمین” باقی بماند.

تاکنون ، جدا از اظهارات احساسی تاه ، بایر پس از مسابقه فقط چند خط از سخنان طولانی امیری و اظهارات کوتاه از مربی پیتر باس صحبت کرده است. “چنین چیزی هرگز و هرگز نباید در زمین رخ دهد.” و یونیون از طریق اظهارات فرماندار رانرت یک قلعه واگن کلامی ساخت.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *