دسته‌بندی نشده

خرس های قطبی پس از وقت اضافه در دوسلدورف 4–5 شکست می خورند


دل

خرس های قطبی پس از وقت اضافه در دوسلدورف 4–5 شکست می خورند

به روز شده: 01/11/2021 ، 23:28


او در دوسلدورف توسط ایزبورن برلین شکست خورد: سرژ آوبین ، مربی این مسابقه را تماشا کرد.

او در دوسلدورف توسط ایزبورن برلین شکست خورد: سرژ آوبین ، مربی این مسابقه را تماشا کرد.

عکس: dpa

دوسلدورف / کلن. ایسبورن برلین هنوز در انتظار اولین پیروزی خارج از خانه خود در فصل جاری لیگ هاکی آلمان (DEL) است. دوشنبه شب ، پایتخت 4: 5 (3: 1 ، 0: 0 ، 1: 3 ، 0: 1) به دوسلدورفر EG پس از وقت اضافی باخت.گل های کریس فوکو ، پیر سدریک لابری ، مارسل نوبلز و مارک زنگرل برای موفقیت برلین کافی نبود زیرا آنها پس از یک مرحله اولیه قوی بازی را واگذار کردند. جروم فلاک ، نیکلاس جنسن ، ماکسیمیلیان کامرر ، کن آندره المپ و دوباره کامرر در وقت اضافه برای دوسلدورف به مصاف هم رفتند. برلینی ها در حال حاضر یازده امتیاز دارند ، DEG با ده امتیاز دنبال می کند.

ایزرلون خروس پس از ضربات پنالتی در اواخر شب مقابل کلنر هایه موفق شد 4: 3 (0: 0 ، 2: 1 ، 1: 2 ، 0: 0) پیروز شود. تارو جنزس گل سرنوشت ساز را برای میهمان به ثمر رساند. جوزف ویتنی (دقیقه 21) ، جنزش (25) و برنت اوبن (51) برای دومین بار در گروه شمالی در وقت قانونی به مصاف هم رفتند. موریتس مولر (59) و مارسل مولر ، هفت ثانیه قبل از آخرین آژیر خطر ، هی را در دنباله آن زمان بی هدف نجات دادند. جیمز شپارد برای 1: 1 (24 ام) گل زد.

در مقابل جایگاههای خالی ، خرس های قطبی بسیار متمرکز شروع کردند: آنها در دفاع تقریبا هیچ خطایی نکردند و در حمله موثر بودند. فوکو در اولین بازی قدرت گلزنی کرد ، لابری و نوبلز با یک گل دیگر در وقت اضافه اختلاف را افزایش دادند. کمی قبل از اولین وقت استراحت ، Flaak برای میزبان گلزنی کرد.

پس از شروع مجدد ، میهمانان اجازه دادند تیم دوسلدورف بهتر و بهتر وارد بازی شود. دروازه بان ماتیاس نیدبرگر برای مدت طولانی موفق به جلوگیری از گل بعدی شد ، اما نیکلاس جنسن در قسمت آخر در بازی قدرت به مصاف هم رفت. زنگرل جواب خرس های قطبی را داد اما دوسلدورفر کامرر و کن آندره اولیمب در مرحله ناآرام فینال گل تساوی را به ثمر رساندند. در وقت های اضافه ، کامرر با گل دوم خود بازی را به سود میزبان رقم زد.

© dpa-infocom ، dpa: 210111-99-986585 / 3


Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *