خرس های قطبی پس از وقت اضافه در دوسلدورف 4–5 شکست می خورند

[ad_1]

دل

خرس های قطبی پس از وقت اضافه در دوسلدورف 4–5 شکست می خورند

به روز شده: 01/11/2021 ، 23:28


او در دوسلدورف توسط ایزبورن برلین شکست خورد: سرژ آوبین ، مربی این مسابقه را تماشا کرد.

او در دوسلدورف توسط ایزبورن برلین شکست خورد: سرژ آوبین ، مربی این مسابقه را تماشا کرد.

عکس: dpa

دوسلدورف / کلن. ایسبورن برلین هنوز در انتظار اولین پیروزی خارج از خانه خود در فصل جاری لیگ هاکی آلمان (DEL) است. دوشنبه شب ، پایتخت 4: 5 (3: 1 ، 0: 0 ، 1: 3 ، 0: 1) به دوسلدورفر EG پس از وقت اضافی باخت.گل های کریس فوکو ، پیر سدریک لابری ، مارسل نوبلز و مارک زنگرل برای موفقیت برلین کافی نبود زیرا آنها پس از یک مرحله اولیه قوی بازی را واگذار کردند. جروم فلاک ، نیکلاس جنسن ، ماکسیمیلیان کامرر ، کن آندره المپ و دوباره کامرر در وقت اضافه برای دوسلدورف به مصاف هم رفتند. برلینی ها در حال حاضر یازده امتیاز دارند ، DEG با ده امتیاز دنبال می کند.

ایزرلون خروس پس از ضربات پنالتی در اواخر شب مقابل کلنر هایه موفق شد 4: 3 (0: 0 ، 2: 1 ، 1: 2 ، 0: 0) پیروز شود. تارو جنزس گل سرنوشت ساز را برای میهمان به ثمر رساند. جوزف ویتنی (دقیقه 21) ، جنزش (25) و برنت اوبن (51) برای دومین بار در گروه شمالی در وقت قانونی به مصاف هم رفتند. موریتس مولر (59) و مارسل مولر ، هفت ثانیه قبل از آخرین آژیر خطر ، هی را در دنباله آن زمان بی هدف نجات دادند. جیمز شپارد برای 1: 1 (24 ام) گل زد.

در مقابل جایگاههای خالی ، خرس های قطبی بسیار متمرکز شروع کردند: آنها در دفاع تقریبا هیچ خطایی نکردند و در حمله موثر بودند. فوکو در اولین بازی قدرت گلزنی کرد ، لابری و نوبلز با یک گل دیگر در وقت اضافه اختلاف را افزایش دادند. کمی قبل از اولین وقت استراحت ، Flaak برای میزبان گلزنی کرد.

پس از شروع مجدد ، میهمانان اجازه دادند تیم دوسلدورف بهتر و بهتر وارد بازی شود. دروازه بان ماتیاس نیدبرگر برای مدت طولانی موفق به جلوگیری از گل بعدی شد ، اما نیکلاس جنسن در قسمت آخر در بازی قدرت به مصاف هم رفت. زنگرل جواب خرس های قطبی را داد اما دوسلدورفر کامرر و کن آندره اولیمب در مرحله ناآرام فینال گل تساوی را به ثمر رساندند. در وقت های اضافه ، کامرر با گل دوم خود بازی را به سود میزبان رقم زد.

© dpa-infocom ، dpa: 210111-99-986585 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *