خانه بازنشستگی Lentzeallee می تواند به کار خود ادامه دهد

[ad_1]

حمایت کردن

خانه بازنشستگی Lentzeallee می تواند به کار خود ادامه دهد

خوابگاه باید بسته شود و 84 بزرگسال خارج شوند. اما اکنون شورای شهر در حال مذاکره با یک شرکت حمل و نقل جدید است.


خانه سالمندان Lentzeallee.

خانه سالمندان Lentzeallee.

در ماه جولای ، بنیاد سالمندان Wilmersdorfer اعلام کرد که خوابگاه Lentzeallee خود را تعطیل می کند. از ساکنان خواسته شد که کوچ کنند. بسیاری به این تماس پاسخ دادند: از ابتدای سال 84 ، تنها ده شهروند مسن در خوابگاه زندگی می کنند. مشاور بهداشت شهر دتلف واگنر (CDU) اکنون گفته است که خانه می تواند به کار خود ادامه دهد.مشاور اجتماعی دتلف واگنر (CDU) در تابستان گفت که بنیاد افراد مسن باید خانه خود را ترک کند. دیگر نمی توان از نظر اقتصادی کار کرد. واگنر گفت ، حسابرسان به او اطمینان داده بودند که اگر خوابگاه لنتزئال باز بماند ، کل بنیاد ورشکسته خواهد شد.به ساکنان در دو خانه دیگر پیشنهاد مکان داده شد

ورشکستگی وجود دو مکان دیگر را در Hohensteinstrasse و Königsallee تهدید می کند. واگنر می خواست مکان های جدیدی را برای همه ساکنان Lentzeallee در این دو خوابگاه پیدا کند. واگنر امروز گفت اگر قشر آسیب دیده نمی خواهند به خانه های دیگر بروند قول خود را نگه داشته است.در مجموع 74 سالمند قبلاً نقل مکان کرده اند. در هفته های آینده ، خانه باید در واقع خالی باشد تا بتواند پس از آن تعمیر شود. سپس یک تأمین کننده جدید باید خانه بازنشستگی Lentzeallee را دوباره باز کند.

شورای شهرداری در حال مذاکره با یک حامی مالی جدید است

در حال حاضر ، به نظر می رسد که ممکن است اوضاع طور دیگری رقم بخورد: واگنر می گوید که او با یک باربر صحبت می کند که می تواند به طور مستقیم خوابگاه را اداره کند. پس از آن ، ساکنان باقیمانده می توانند اقامت کنند. وی گفت: “آیا موفقیت مذاکرات موفقیت آمیز خواهد بود ، طی هفته های آینده تصمیم گیری می شود.” تا آن زمان ، او نمی خواهد نام شریک مذاکره را ذکر کند.

مایکل برند خوشحال است که فرصتی برای جراحی بیشتر وجود دارد. یکی از بستگان وی هنوز در لنتزلی زندگی می کند. او 96 ساله است. برند می گوید: “شما درخت قدیمی را پیوند نمی دهید.” او بسیار خوشحال خواهد شد اگر “کسانی که در خانه می مانند بتوانند آنجا بمانند.” اقوام مانند او علاقه مند به حفظ مکان هستند – “با هر اپراتوری”.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *