حمله به پایتخت واشنگتن: چه کسی پشت جمعیت است؟

[ad_1]

واشنگتن. افسران پلیس فعال و بازنشسته ، صاحب فروشگاه گل ، برنده اسبق شنای المپیک ، سربازان نخبه سابق ، جمهوریخواه ویرجینیای غربی ، بنگاه های املاک و مستغلات ، دانشجویان ، بیکاران ، کارگران ساختمانی ، زنان خانه دار: اگر به لیست بالای 100 نفر نگاه کنید شورشیان متهم که در تاریخ 6 ژانویه در حمله به پایتخت در واشنگتن در آنجا بودند ، یک تصویر واحد برای محققان ندارند. پلیس می گوید این حمله منجر به صدها مورد دیگر خواهد شد.یکی از محققان واشنگتن گفت: “به غیر از افراد شبه نظامی که لباس رزم بر تن داشتند ، اوانجلیست ها ، متعصبان اسلحه ، مخالفان جهانی سازی ، فرقه گرایان توطئه گر ، نئونازی های سرسخت ، منفور از دموکرات ها و طرفداران به ظاهر عادی دونالد ترامپ در کنار هم ایستاده بودند.” آشنا به پیشینهCapitol Assault: چه کسی پشت آن است؟

آیا دستی استراتژیک در پشت طوفان کاپیتول وجود داشت؟ یا آیا بعد از هماهنگی مکالمات اینترنتی و سخنرانی ترامپ که به عنوان التهابی تلقی می شد ، جمعیت پر رنگی ظهور کرد؟ هنوز کسی به طور قطعی نمی داند.اما: هنگام ارزیابی بیش از 150،000 اطلاعات ، که بیشتر آنها سریالهای ویدئویی تلفنهای همراه توسط شرکت کنندگان و اطرافیان بود ، پلیس فدرال FBI دهها نفر از اعضای گروههای معتبر را شناسایی کرد. طبق ایدئولوژی ، آنها اغلب فقط به تدریج متفاوت هستند ، اغلب تا دندان مسلح هستند و به طور ایده آل پشت یک فرد جمع می شوند: دونالد ترامپ.


هشدارهای امنیتی داخلی درباره تروریسم داخلی راست گرایان

به گفته وزارت امنیت داخلی ، این گروه ها تهدیدهای “سریعاً در حال رشد” تروریسم داخلی از سمت راست را تهدید می كنند كه تهدیدی برای مدت طولانی آمریكا خواهد بود.

علاوه بر نگهبانان سوگند ، که در سال 2009 تأسیس شد ، طبق گفته بنیانگذار استوارت رودز ، سه درصد ، بوگالو بوآ ، دعای میهن پرست و بزرگترین شبه نظامیان ضد دولت با بیش از 20،000 عضو نیز شامل این گروه است. اظهارات مطلوب ترامپ باعث مشهورتر شدن “پسران مغرور” به خاطر آن شد.

همچنین بخوانید: مرکز سیاست های آمریکا: این پایتخت در واشنگتن است

همه آنها گروههای راست افراطی ، ملی گرا ، نژادپرست ، مبارز ، مردسالار هستند. در مبارزه با هر آنچه چپ و دموکراتیک به نظر می رسد ، آنها خود را نوعی ارتش سایه ترامپ می دانند. آنها آگاهانه به دنبال مقابله با آنتیفا هستند. و آنها احساس می شوند توسط رئیس جمهور كنار رفته مشروعیت یافته و تقویت می شوند. همچنین بخوانید: بعد از واشنگتن: بوندستاگ اکنون چقدر محافظت شده است؟


ارتش سابق: ترامپ فقط باید تماس بگیرد

این را بیانیه ای بیان می کند که بالاترین “نگهبان سوگند” رودس دارد. ارتش سابق قبل و بعد از انتخابات نوامبر گفت: “ترامپ فقط باید تماس بگیرد – و ما آنجا خواهیم بود.” رودز ، روسای آینده دولت جو بایدن و کمالا هریس را “عروسک های غیرقانونی کمونیست در چین” توصیف کرد. وی تهدید کرد در صورت روی کار آمدن “جنگ داخلی خونین”.


یک مقام امنیتی گفت: FBI بسیاری از اعضای این گروه ها را بسیار خطرناک می داند زیرا “در گذشته نه چندان دور رادیکال شده اند”.

مثال: رابرت گیسوین. این مرد 24 ساله از Cripple Creek / Colorado سگهای وحشی Woodland را اداره می کند. این یک گروه شبه نظامی است که با تجهیزات و کلاه ایمنی در مقابل کاپیتول ظاهر شده است. گیسوین در نهایت در یک ویدئو خواستار “برکناری سیاستمداران فاسدی چون بایدن و کمالا از سمت خود” شد.

گروه های افراط گرای راست ممکن است هجوم اضافی دریافت کنند

کارشناسان افراط گرایی از مرکز جنوبی فقر در آلاباما انتظار دارند که وقایع در کاپیتول منجر به “هجوم بیشتر” حدود 200 گروه برجسته از صحنه افراط گرایان راست شود. “برخی قبلا طعم خون را چشیده اند.” تصور اینکه چه عواملی می تواند در کشوری با حدود 400 میلیون سلاح خصوصی ایجاد کند.

اظهار نظر: دونالد ترامپ مقصر خشونت در پایتخت است

اکنون مشخص شده است که تعدادی از “جنایتکاران کاپیتول” آسیب جدی روانی متحمل شده اند. مثال اصلی: لونی کافمن. پیرمرد 70 ساله اهل آلاباما با یازده کوکتل مولوتف ، نارنجک های مخلوط ، یک قمه ، یک اسلحه و یک تفنگ اتوماتیک نیمه اتوماتیک در اتومبیل Capitol دستگیر شد. اما ظاهراً او در این حمله شرکت نکرده است. وكیل وی می گوید كه كافمن تحت تأثیر داروهایی برای بیماری شدید روانی قرار دارد. حقوقدانان انتظار دارند که در چنین مواردی مجازات ها کمتر یا به طور کلی از آن اجتناب شود.


انتخابات ایالات متحده 2020 – همه اخبار مهماز طرف دیگر ، احکام حساس زندان احتمالاً با افرادی مانند رابرت سندفورد و پیتر فرانسیس استاگر روبرو خواهد شد. آتش نشان بازنشسته پنسیلوانیا ، ساندفورد ، متقاعد شده به “تقلب در انتخابات” جو بایدن ، یک کپسول آتش نشانی را به سر افسران پلیس زد. استاگر از ضرب و شتم یک پلیس دروغگو با میله پرچم فیلمبرداری شده بود. او به کاپیتول عمل کرد و فریاد زد: “مرگ تنها درمان این ساختمان است. همه در آن خیانتکار هستند.”

برخی شورشیان انتظار دارند که توسط ترامپ مورد عفو قرار گیرند

در همین حال ، افرادی مانند جیکوب چانسلی در تلاشند تا بار اثبات را برطرف کنند. این بازیگر بیکار که به عنوان یک شمن گاومیش خالکوبی در پایتخت به شهرت مشکوکی دست یافته است ، گفت که فقط به دستور دونالد ترامپ برای تحقیق در مورد انتخابات “سرقت شده” به واشنگتن آمده است. به همین دلیل طبق انتظارات وكیل وی ، وی انتظار دارد كه توسط رئیس جمهور كه ​​فردا ترك می شود ، مورد بخشش قرار گیرد.

جنیفر رایان اظهاراتی مشابه دوربین تلویزیون کرد. آژانس املاک و مستغلات تگزاس مستقر در دالاس با هواپیمای شخصی به واشنگتن آمده بود زیرا “رئیس جمهور من با من تماس گرفت”. او هیچ گناهی در خود نمی بیند ، فقط انجام وظیفه است. تحلیلگران “از آگاهی از بی عدالتی شوکه شدند.”


یکی از جنبه های نگرانی مربوط به سطح بالای آشکار پلیس و ارتش در حمله است. آکسلی بابیت ، مرد کالیفرنیایی که هنگام ورود به یک منطقه امن و طرفدار تئوری های توطئه QAnon توسط “پلیس” مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، یک خلبان نیروی هوایی بود. لری بروک که در اتاق نمایندگان سنا به دنبال جستجوی معاونان با دستبندهای پلاستیکی عکس گرفته بود ، در نیروی هوایی نیز خدمت می کند.

سیاستمداران دفاع دموکراتیک خواستار تحقیق در مورد احتمال آسیب پذیری نیروهای مسلح در برابر افراط گرایی هستند. به عنوان یک اقدام احتیاطی ، همه 25000 نفر از نیروهای گارد ملی که قرار است روز چهارشنبه مراسم تحلیف جو بایدن را تأمین کنند ، مورد بررسی قرار گرفتند. ظاهراً ، پنتاگون مانورهای تخریبی را از صفوف خود خارج نمی کند.

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *