جورجیا دو سناتور را انتخاب می کند که دوران بایدن را تعریف خواهند کرد انتخابات آمریکا

[ad_1]

جان اوسوف (چپ) و رافائل وارنوک ، نامزدهای دموکرات مجلس سنای ایالات متحده از جورجیا ، در حین تظاهرات روز دوشنبه در آگوستا ، جورجیا.
جان اوسوف (سمت چپ) و رافائل وارنوک ، نامزدهای دموکرات مجلس سنای آمریکا از جورجیا ، در حین تظاهرات روز دوشنبه در آگوستا ، جورجیا.مایکل هولاهان / AP

آینده سنا و بخشی از سیاست های ایالات متحده بستگی به اتفاقاتی دارد که این سه شنبه در ایالت جورجیا رخ می دهد. دولت محافظه کار ، که در ماه نوامبر زنگ را به صدا درآورد ، برای اولین بار پس از 28 سال به جو بایدن ، رئیس جمهور دموکرات رأی داد ، برای دور دوم رقابت سنا به پای صندوق های رای رفت. در مجموع ، جمهوری خواهان 50 کرسی در مجلس عالی انتخابات را به دست آوردند. دموکرات ها ، 48 ساله. اگر دومی دو کرسی را که هنوز در جورجیا خالی هستند ، به دست آورد ، تساوی وجود خواهد داشت و رأی دادن به قانون براساس قانون انتخاب معاون رئیس جمهور کامالا هریس انجام می شود ، پس از شش سال جمهوری خواهی حداقل دو سال می تواند مجلس را به دموکرات ها کنترل کند. اکثریت.

پرتره هایی از شبان که در این معبد خدمت می کردند بر روی یکی از دیوارهای کلیسای باپتیست اسطوره ای Ebenezer در شرق آتلانتا آویزان شده است. در میان دیگران ، آنها به نظر رهبر مارتین لوتر کینگ جونیور ، پدر او و احترام رافائل وارنوک 51 ساله می رسند. به دلیل همه گیری ، خدمات مذهبی وجود نداشت ، که به وارنوک اجازه می داد خود را کاملاً به مبارزات انتخاباتی خود به عنوان یک سناتور احتمالی اختصاص دهد. کشیش به نمایندگی از دموکرات ها ، با یک بازرگان موفق و سناتور جمهوری خواه کلی لوفلر 50 ساله روبرو می شود که در دسامبر 2019 توسط حزب خود به جای قانونگذار بیمار انتخاب شد. مسابقه دوم توسط سناتور جمهوری خواه دیوید پردو 70 ساله و دموکرات جان اوسوف ، مستندساز 33 ساله برگزار می شود.

گابریل استرلینگ ، ناظر سیستم رأی گیری جورجیا. در یک سخنرانی ویدئویی توسط استرلینگ در مورد رای گیری سنا در جورجیا.عکس: EFE / VIDEO: رویترها

وارنوک و اوسوف ، که به راحتی رهبری نظرسنجی های FiveThirtyEight را بر عهده دارند ، بستگی دارد که دولت بایدن مقید نیست و می تواند دستور کار سیاسی خود را که جمهوری خواهان تعلیق آن در مجلس سنا را قبل از مجلس نمایندگان که در دست دموکرات ها است ، ادامه دهد.

کلیسای Ebenezer در قلب محله سیاه پوستان واقع شده است ، جایی که مارتین لوتر کینگ بزرگ شده است ، که به عنوان بخشی از مجموعه تاریخی برنده جایزه صلح نوبل که در سال 1968 در ممفیس کشته شد ، نماهای خود را دست نخورده نگه می دارد. در طول دهه گذشته ، بیش از 730،000 نفر به ساکنان جدید اضافه شده است و این منطقه چهارمین کلانشهر با رشد سریع در کشور است. تغییر جمعیتی به رهبری اقلیت های قومی و هنرمندان ساکن آتلانتا و حومه آن که تقریباً نیمی از رای دهندگان جورجیا را تشکیل می دهند ، عامل اصلی پیروزی بایدن بر دونالد ترامپ بود (11779 رأی).

حرکت بین منطقه فوق العاده محافظه کار روستایی و سرمایه مترقی در نقطه پایان دادن به هژمونی جمهوری و ادغام دو نژاد سناتوری تنظیم شده است. علاوه بر این ، نتیجه یک سال تحرک ویژه علیه نژادپرستی ، ناشی از جنبش Black Lives است که باعث می شود جورجیا ، دومین کشور با بیشترین جمعیت سیاه پوستان طبق سرشماری سال 2019 (33.5٪) ، تنها واحه دموکراتیک در تی نار. “کمربند کتاب مقدس” جنوبی.

برای دیوید سانچز ، موسیقیدان پورتوریکوئی که 13 سال پیش از نیویورک مهاجرت کرد ، صفحات تکتونیکی سیاست جورجیا با بازیهای المپیک 1996 آتلانتا ، که کارگران را از جاهای دیگر به خود جلب کرد ، شروع به حرکت کردند و محله ها “به شدت تغییر شکل دادند”. . او می گوید فقط سفیدها نرسیده اند هیپی ها برای زندگی در محله های سیاه شهر ، بلکه همچنین برای حرفه ای های سفیدپوست در سطح بالا. وقتی تولیدات هالیوود آتلانتا را فضایی برای دور شدن از مکه لس آنجلس و تبدیل شدن به پایتخت جدید صنعت فیلم می دانند ، تنوع رشد می کند.

گرجستان همچنین پناهگاه هزاران آفریقایی آمریکایی است که از بدترین جدایی و فقر در کشورهای دیگر فرار کرده اند. مارگارت دیویس ، 76 ساله ، از آلاباما ، در مزرعه ای بدون تلویزیون و رادیو بزرگ شد. او در سن 26 سالگی هنگامی که قانونی مبنی بر منع تبعیض در فروش خانه ها بر اساس نژاد به تصویب رسید ، به آتلانتا آمد. اکنون می بینید که چگونه با ورود متخصصان سفیدپوست این محله های سیاه و سفید ارزان قیمت در حال بهبود هستند و مالیات ها به شدت افزایش می یابد. وی شکایت کرد: “من برای آنها اهمیتی نمی دهم ، اما شرم آور است که افرادی که این همه سال در آنجا زندگی کرده اند نمی توانند هزینه خانه ها را پرداخت کنند.” وی در شهرستان DeCalb زندگی می کند ، جایی که 33٪ از جمعیت سفیدپوست هستند. این معلم بازنشسته گفت: “آتلانتا هنوز یک شهر جدا شده برای املاک و مستغلات و مدارس است ، اما این در حال تغییر است.” و این تغییر است که جمهوریخواهان را چنان عصبی می کند.

دور از مرکز پایتخت ، جایی که همه چیز پرچم نامزدهای دموکرات است ، که در آن آنها وعده کمک اقتصادی برای بیماری همه گیر ، افزایش حداقل دستمزد و بهداشت به عنوان یک حق جهانی می دهند ، مناطق مسکونی در حال رسیدن است. با روشن شدن پرونده ها ، نشانه هایی از ترامپ را می بینید ، اما سناتورهای جمهوری خواه را نمی بینید. جنگ صلیبی رئیس جمهور آمریکا علیه نتایج انتخابات نوامبر ، این دو نامزد را برای مجلس اعلای بین سنگ و سندان قرار داد. و حتی پس از تماس تلفنی روز یکشنبه که رئیس جمهور وزیر خارجه گرجستان ، برد رافنسپرگر ، جمهوریخواه را تحت فشار قرار داد تا “به” یافتن آرای کافی برای برگرداندن پیروزی بایدن دست یابد. امید از سنا جمهوری خواه این موضوع را دور زده است.

صبح یکشنبه سرد در شوگر هیل ، شمال منطقه کلانشهر آتلانتا است ، حدود 200 نفر ، که بیشتر آنها سفید و بدون ماسک هستند ، برای یک رویداد جمهوری خواهان به نام “نجات آمریکا” جمع می شوند. آنها با یک دعا شروع می کنند. مجری برنامه گفت: “آنچه در روز سه شنبه اتفاق می افتد به دست خداست.” دستیارها جواب می دهند: “آمین!” سخنرانی ها دارای میانگین وزنی حزب بودند ، از جمله مشاور سابق ریاست جمهوری كلیان كنوی و سناتور تگزاس تد كروز. آنها بارها و بارها هشدار می دهند که در صورت پیروزی دموکراتها ، سوسیالیسم یا حتی کمونیسم در ایالات متحده ایجاد خواهد شد. و اینکه آنها پلیس را متلاشی می کنند ، مالیات ها را افزایش می دهند و سلاح ها را مصادره می کنند. از ویروس که بیش از 350،000 آمریکایی را به کام مرگ کشانده است ، خبری نیست.

جک کینگستون ، نماینده سابق کنگره جمهوری خواه ، معتقد نیست که جورجیا تغییر کرده است اما حزب دموکرات است. “ما با همان چیزی که پنج سال پیش روبرو نیستیم ، این چیز دیگری است. کینگستون گفت: “این ماشین داوطلبانی است که در ایالت مستقر شده اند” و افزود که در حین استخوان هایشان در مقابل یک مرکز خرید ، هزاران دموکرات از شهروندان ایالتی خواستند تا مطمئن شوند که پای صندوق های رای می روند.

در کشور مارتین لوتر کینگ ، این سال انتخاباتی به عنوان ساعتی عدالت برای جامعه سیاه پوستان که بیش از همه آسیب دیده است خوانده می شود. جورجیا جان لوئیس کنگره خود را در ژوئیه از دست داد ، آخرین نماد نسلی که برای حقوق مدنی در ایالات متحده جنگید و آتلانتا شاهد بزرگترین اعتراضات نژادی پس از مرگ کینگ بود. مارگارت دیویس 70 ساله می گوید: “من جنبش زندگی سیاه را تحسین می کنم ، زیرا این جنگ برای همان چیزی است که ما در دهه 1960 برای آن جنگیدیم.” همان قساوتهایی که اکنون اتفاق افتاده است ، فقط ما شبکه های اجتماعی نداشتیم که آنها را نشان دهیم. ما از کشته شدن خسته شده ایم. “

استیسی آبرامز ، موتور تغییر

هنگامی که جورجیا آبی رنگ شد ، چاپ تی شرت های دموکراتیک رنگ با عبارت “متشکرم ، استیسی آبرامز” شروع به چاپ کرد. سیاستمداران و هنرمندان با انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی ، وکیل 46 ساله را که به اعتقاد آنها به برتری جمهوری در ایالت جنوبی پایان داده است ، تحسین می کنند. ستاره در حال ظهور حزب دموکرات بیش از یک سال است که با قوانین انتخاباتی که به مشارکت اقلیت ها آسیب می زند مبارزه می کند. وی برای انتخابات ریاست جمهوری 800،000 رای دهنده ، تقریباً 50٪ جوانان آفریقایی-آمریکایی بین 30 تا 45 سال ، بسیج کرد.

در رأی گیری زودهنگام یا پست الکترونیکی برای دور دوم سنا ، بیش از سه میلیون شهروند (از 7/7 میلیون نفر ثبت شده) قبلاً از حق خود استفاده کرده اند که این رقم رکوردی است. 76000 نفر از آنها پس از انتخابات نوامبر ثبت نام کردند که اکثر آنها جوان بودند. ماتی کیو 21 ساله برای کمک به برنامه آبرامز از کالیفرنیا به آتلانتا سفر می کند. “او کسی بود که جورجیا را وادار به چرخاندن کرد. او موفق شد مردم را از سراسر ایالت بسیج کند. این صدای شاداب و الهام بخشی است. “او در یک رویداد هنری که برای تشویق به مشارکت طراحی شده بود ، تأیید کرد.

از طرف جمهوری خواهان ، بدون محدودیت مورد حمله قرار می گیرد. در راهپیمایی Sugar Hill ، اولین چیزی که نامزد سابق کنگره Kimberly Klachik هنگام برداشتن میکروفون گفت این بود که می تواند هرچه می خواهد بگوید زیرا یک زن و یک زن سیاه پوست بود: “درست است ، رسانه ها؟” او یک اتهام جدی به آبرامز وارد کرد. که در سال 2018 با یک سیستم رأی گیری مشکوک در رقابت برای فرمانداری گرجستان شکست خورد. منفجر شد: “مثل آن دوست دختر سابق دیوانه است که می خواهد در یک رابطه باقی بماند.” وقتی کلاتسیک هیکل آبرامز را به سخره گرفت ، خنده تماشاگران شدت گرفت. نامزد سابق بیشتر از نامزدهای سناتور وقت را به توهین به فعال دموکرات اختصاص داد.

مشترک شدن در اینجا برای بولتن برای انتخابات ایالات متحده

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *