جهش ویروسی: دولت فدرال نگران است – Berliner Morgenpost

[ad_1]

تاج پادشاهی

دولت فدرال نگران است: جهش ویروسی بسیار خطرناک است

دولت فدرال نگران افزایش شدید احتمالی عفونت های جدید است. با ایرلندی ها سناریوی ترسناک به واقعیت پیوست.

جهش چیست؟ برای کرونا چه معنی دارد؟

جهش به این معنی است که بدن ترکیب ژنتیکی خود را تغییر می دهد. این کاملا طبیعی و بخشی از تکامل است. با این حال ، ویروس ها سریعتر از سایر اشکال زندگی جهش می کنند. خصوصیات ویروس کرونا نیز تغییر می کند.

نمایش توضیحات

برلین این یک سناریوی وحشتناک خواهد بود: آلمان پس از چند هفته دشوار شروع می کند بستن در ماه فوریه با اولین شل شدن – و فقط در آن لحظه جهش بسیار عفونی ویروس اتفاق می افتد. اما این دقیقاً نگرانی است ، نه فقط در دفتر. آنگلا مرکل اصرار دارد که حداکثر احتیاط را داشته باشد. بحث شما: ایرلند.کشوری که سناریوی ترسناک در آن به واقعیت پیوست. قفل سخت ، شل شدن ، گسترش جهش ، از دست دادن کنترل. طی چهار هفته ، فراوانی هفت روز از 40 به بیش از 900 مورد افزایش یافت. یکی خطرناک یک جهش ویروسی مدتها پیش وارد آلمان شد.
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه

ایرلند: آیا هنوز می توان از وضعیت جلوگیری کرد؟

تاکنون فقط موارد منفرد شناخته شده است. مسافران آلوده در خارج بریتانیای کبیر و آفریقای جنوبی جهشهای ویروسی بسیار مسری را با خود به آلمان آورده بود. اما این تصویر می تواند گمراه کننده باشد: از آنجا که در این کشور به ندرت مشخص می شود که کدام یک از انواع ویروس ها در شیوع فعلی نقش دارند ، هیچ کس نمی تواند به طور قطعی بگوید جهش های خطرناک در واقع گسترده هستند. همانطور که نگاهی به ایرلند نشان می دهد ، یک چیز قطعی است: اگر جهش فرصتی پیدا کند ، منحنی عفونت در عرض چند روز تقریباً به صورت عمودی فوران می کند.

حداکثر در تاریخ 25 ژانویه ، صدراعظم تصمیم دارند با سران کشورها تصمیم بگیرند که آیا قفل سنگین فعلی پس از 31 ژانویه تمدید ، محکم یا آزاد خواهد شد. وزیر بهداشت جنس اسپان سیاستمدار HDZ روز چهارشنبه گفت: “ما باید در مورد نیاز به محدودیت های اضافی با Länder صحبت کنیم.”


با این حال ، برای توجیه جدی این موضوع ، ابتدا باید داده های قابل اعتماد – پس از پایان سال ، که امسال به دلیل تأخیر در آزمون ها و گزارش ها گرفته شده است ، بدست آوریم. رئیس RKI می خواهد آخر هفته برود لوتار ویلر گزارش وضعیت را به دولت ارائه دهید. اگر روند مثبت بعد از یک ماه سخت گیر بودن مثبت باشد ، این باید بحث را برای تسکین ایجاد کند. به همین دلیل مرکل بسیار نگران است. کلید واژه ایرلند.

از دست دادن کنترل در ایرلند: چگونه این اتفاق افتاد؟

در اوایل دسامبر اعمال می شود ایرلند هنوز هم به عنوان یک الگو. یک قفل شش هفته ای اطمینان داده بود که مقامات ظاهرا همه گیر را تا حد زیادی تحت کنترل دارند. این کشور کمترین میزان آلودگی را در اروپا دارد و دولت محدودیت ها را کاهش داده است. اما فقط چند هفته بعد ، جهان با وحشت به جمهوری نگاه می کند: روز دوشنبه ، این کشور بالاترین میزان آلودگی را در جهان دارد و بیمارستان ها زنگ خطر را به صدا در می آورند.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعپاندمی طی یک ماه به معنای واقعی کلمه ایرلند را سیل کرد. از جمله ، نسخه جدید کرونا مسئول تشدید چشمگیر است. به گفته اپیدمیولوژیست ها ، تا 70 درصد مسری تر از نوع قدیمی است ، در ایرلند آخرین بار در 40 درصد موارد مثبت تشخیص داده شده است.

کارشناسان بهداشت از استراتژی بحران دولت – به ویژه تسکین قبل از کریسمس – انتقاد کرده اند. هنگامی که اکثر کشورهای اروپایی قبل از تعطیلات محدودیت های شدیدی را اعمال کردند ، بسیاری از بارها و رستوران ها در ایرلند باز بودند. در 18 دسامبر ، تیم بحران دولت ابراز نگرانی کرد و دولت چند روز بعد پاسخ داد. در 22 دسامبر ، میشل مارتین ، نخست وزیر ، محاصره دیگری را اعلام کرد.

گرافیک تعاملی: ویروس کرونا تا چه اندازه کشنده است؟

اما آنها افتادند محدودیت ها به سختی سایر کشورها نیست: در حالی که میخانه ها ، رستوران ها و آرایشگاه ها مجبور بودند در شب کریسمس تعطیل شوند ، دیدار با اقوام در کریسمس مجاز بود. بیشتر فروشگاه ها نیز باز بودند.

در حال حاضر ، سرویس بهداشتی در تلاش است تا با تعداد فزاینده بیماران مقابله کند. رسانه ها گزارش دادند که روز یکشنبه پیراپزشکان در بیمارستان دانشگاه لترکنی در شمال غربی ایرلند بیماران دارای تاج در آمبولانس آنها چون در بیمارستان جایی نبود. بیمارستانهای دیگر نیز در مرز هستند. در تلاش برای کنار آمدن با بحران ، دولت ایرلند هفته گذشته محدودیت های شدیدتر را اعلام کرد.

آلمان: کدام قوانین را می توان سخت گرفت؟

سختگیرتر محدودیت های خروجی، شعاع کمتر از 15 کیلومتر ، فقط با اعضای خانواده خود ملاقات دارید؟ دفاتر ایالتی استان های فدرال می گوید: بسیاری از چیزها قابل تصور است – فقط: در حال حاضر ، همه اینها حدس و گمان است و ثانیا اغلب در زندگی روزمره غیرممکن است. “چه فایده ای دارد که می توان از منع رفت و آمد شبانه در ماه فوریه استفاده کرد؟” من افرادی را نمی شناسم که در دمای زیر صفر قدم بزنند ، زیرا رستوران ها و مغازه ها در شب تعطیل هستند. “

وزیر بهداشت اسپان می بیند که بخصوص مشاغل و شرکت ها یک تعهد دارند: در اولین قفل ، یعنی. “تعرفه دفتر خانه” به طور قابل توجهی بالاتر بود ، در دفاتر و در راه کار هنوز هم تماس های زیادی هر روز وجود دارد. با توجه به مدارس و مراکز مراقبت های شبانه روزی ، به ویژه کشورهای تحت رهبری SPD ، آنها دیگر آزادی عمل نمی بینند: نگرش مرکل در سازماندهی مدارس و مراکز شبانه روزی تا عید پاک ، در صورت امکان ، بدون آموزش در کلاس اشتباه است. دانشمند طبیعی ، بنابراین تصور ، می خواهد همه دانش آموزان را “کنترل” کند تا همه گیر کنترل شود.

گروه عملی تاج کابینه این پنجشنبه دوباره دیدار می کنند – با مرکل، اسپان ، معاون وزیر اولاف شولز ، وزیر امور اقتصادی پیتر آلتمایر و رئیس دفتر هلگ براون. تمرکز این دور کمپین واکسیناسیون خواهد بود.

تاج جهش شده: چگونه باید از جهش محافظت کرد؟

سه ابزار وجود دارد. اولاً ، هرچه گروه های آسیب پذیر زودتر واکسینه شوند ، کمتر وحشیانه عمل می کنند نوع جدیدی از ویروس ضربه. دوم: کنترل بهتر ویروس ها از طریق آزمایش ژنتیکی بیشتر روی نمونه های آزمایش مثبت. سوم: واردات ویروس را از طریق قوانین ورود جدید کاهش دهید. وقتی از کشورهایی با فرکانس بالا وارد می شوید یا جهش بسیار ویروسی ویروس در انگلیس گسترده است ، باید ثابت کنید که از امروز پنجشنبه عفونت ندارید.

پیش بینی می شود که همه شرکت های هواپیمایی به آزمایش از هر مسافر – بدون تست پرواز وجود ندارد تا آنجا که به حمل و نقل خصوصی مربوط می شود ، این کشور به مسافرانی بستگی دارد که رفتارهایشان مسئولانه باشد: آزمایش شوند و با حسن نیت فرم مشارکت دیجیتال را پر کنند. با این حال ، بازرسی ها فقط به صورت تصادفی انجام می شود. (Emrich / Stäuber / Braune / Sanches)


تاج – بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *