جهش تاج گذاری اولین بار در استرالیا کشف شد

[ad_1]

قفل در بریزبن

جهش تاج گذاری اولین بار در استرالیا کشف شد

تا کنون ، استرالیا بحران تاج را به راحتی پشت سر گذاشته است – همچنین به لطف اقدامات سختگیرانه. جهش انگلیس قبلاً برای اولین بار در بریزبن کشف شده است. وحشت در حال گسترش است.


خریدهای وحشت پس از اعلام محاصره در بریزبن آغاز شد.

خریدهای وحشت پس از اعلام محاصره در بریزبن آغاز شد.

عکس: dpa

بریزبن جهش تاج از انگلستان اولین بار در استرالیا کشف شد. در یک پاسخ فوری ، شهر بریزبن در کوئینزلند وارد محاصره سه روزه شد.از عصر جمعه تا عصر دوشنبه ، ساکنان فقط در موارد استثنایی مانند خرید یا رانندگی برای کار می توانند خانه خود را ترک کنند. آناستازیا پالاشچوک ، نخست وزیر کوئینزلند گفت: “آن را به عنوان یک آخر هفته طولانی در خانه با خانواده یا دوستان فکر کنید.”

علاوه بر این ، با دستور دولت در کانبرا ، بسیاری از پروازهای پروازهای بین المللی باید تا 15 فوریه 50 درصد محدود شوند. علاوه بر این ، اقدامات سختگیرانه تری برای بازگشت کنندگان به استرالیا در نظر گرفته شده است ، از جمله ارائه تست تاج منفی قبل از عزیمت.

نسخه جدید ویروس تاج از انگلستان قبلاً در یکی از کارمندان یک هتل قرنطینه ای در بریزبن پیدا شده بود. به نقل از بریزبن تایمز ، پس از اعلام قفل در منطقه ، خرید وحشت ایجاد شد. بسیاری از سوپرمارکت ها کاملاً شلوغ بودند.

به لطف اقدامات ریاضتی ، استرالیا به راحتی بحران را پشت سر گذاشت. تاکنون فقط حدود 28500 مورد گزارش شده است و حدود 900 نفر در ارتباط با Covid-19 فوت کرده اند.

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-941346 / 2


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *