جهانگردی آلمان به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر تاجگذاری قرار گرفته است

[ad_1]

افت شدید فروش

جهانگردی آلمان به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر تاجگذاری قرار گرفته است

افت زیادی در فروش به جای یک سال رکورد دیگر: بحران کرون با فشار زیادی صنعت هتل در آلمان را تحت تأثیر قرار داد. تعداد اقامت های شبانه به کمترین میزان ثبت رسیده است.

به روز شده: 13.01.2021 ، 16:03


گردشگری داخلی در طول شیوع بیماری تاجگذاری رکورد کمتری را گزارش کرد.

گردشگری داخلی در طول شیوع بیماری تاجگذاری رکورد کمتری را گزارش کرد.

عکس: dpa

ویسبادن محدودیت های سفر و ممنوعیت های یک شبانه موقت افراد خصوصی در بیماری همه گیر تاج ، صنعت هتلداری را در آلمان در سال 2020 به طور کامل ضربه زده است.

طبق برآوردهای اولیه اداره آمار فدرال ، تعداد اقامت شبانه مسافران از آلمان و خارج از کشور 40 درصد کاهش یافته است در مقایسه با سال قبل به کمترین میزان 299 میلیون نفر رسیده است. طبق اعلام مقامات ویسبادن ، این پایین ترین سطح از زمان ارائه نتایج آلمان در سال 1992 با 318.4 میلیون شب اقامت در آن زمان است.

ممنوعیت های موقت یک شبه مسافران خصوصی به شدت بر هتل ها ، مهمانخانه ها و سایر ارائه دهندگان محل اقامت تأثیر می گذارد. مسافران تجاری و میهمانان بین المللی نیز گم شده بودند. به دلیل همه گیری ، تعدادی از نمایشگاه های تجاری ، کنفرانس ها و سایر رویدادها لغو شدند.

رئیس اتحادیه صاحبان هتل و رستوران (دهوگا) ، گیدو زولیک ، در مورد عواقب ویرانگر همه گیری برای گردشگری در آلمان و در نتیجه برای صنعت هتلداری صحبت کرد. او ضرر حاصل از فروش را از مارس تا دسامبر سال 2020 تقریبا 40 میلیارد یورو تعیین کرد. بنابراین ، این صنعت نیمی از فروش خود را از دست داده است.

کاهش گسترده در یک شب اقامت و فروش در نتیجه اولین محاصره در بهار ، نمی تواند با یک فصل مناسب تابستان در بعضی از نقاط جبران شود. این صنعت از ابتدای ماه نوامبر در حال تعطیلی است. رستوران ها به روی بازدید کنندگان بسته شده اند و شب های هتل دوباره تابو است. از 16 دسامبر ، بسیاری از فروشگاه ها در آلمان نیز دوباره بسته شده اند. این کار برای کاهش سرعت ویروس تاج است.

طبق مطالعه اخیر انجمن هتل و رستوران آلمان ، حدود سه چهارم (75.5 درصد) از رستوران داران و هتلداران از وجود آنها ترس دارند. بنابراین ، هر چهارمین شرکت در حال ترک اعتیاد است. زلیک گفت: “شرکت های ما پشت به دیوار دارند. ناامیدی و ترس وجودی در حال گسترش است.” کمک مالی وعده داده شده اکنون باید به طور کامل به شرکت ها برسد در همان زمان ، انجمن خواستار اصلاح برنامه های کمک شد.

رئیس انجمن جهانگردان آلمان (DTV) ، راینهارد مایر انتقاد کرد: “نه نجات صنعت گردشگری و نه نشان دادن چشم اندازها تاکنون باعث برجسته شدن سیاست فدرال نشده است.” در همین حال ، بسیاری از مشاغل و معیشت در آستانه است.

در ماه نوامبر ، تعداد اقامت های شبانه با 72.2 درصد کاهش به 9.0 میلیون نفر در مقایسه با ماه مشابه سال قبل رسید. در ماه مه ، منفی 75 درصد کاهش مشابه داشت. در آوریل ، اندکی پس از آغاز محاصره اول ، تعداد اقامت های شبانه 89 درصد کمتر از ماه مشابه سال قبل بود.

گزارش شده است که در کمتر از 39،500 از 52200 موسسه اقامتی ثبت شده آماری در نوامبر افتتاح شده است. آمارشناسان ویسبادن محل اقامت حداقل ده تخت را در نظر می گیرند. در سال 2019 ، جهانگردی در آلمان به دهمین رکورد متوالی رسید.

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-05149 / 5

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *