جایگزینی شلیک های ضعیف BR به وضوح Unterhaching را شکست داد

[ad_1]

والیبال

جایگزینی شلیک های ضعیف BR به وضوح Unterhaching را شکست داد


انگشتان و مچ های بازیکن والیبال در روبان پیچیده شده است.

انگشتان و مچ های بازیکن والیبال در روبان پیچیده شده است.

عکس: dpa

برلین والی های برلین نیز در والیبال بوندسلیگا سری موفقیت آمیز خود را ادامه دادند ، گرچه به طور جدی جایگزین شدند. در مقابل جدول آخرین جدول TSV Unterhaching ، تیم مربی سدریک انار روز چهارشنبه در مکس-اشملینگ-هاله خالی با نتیجه 3 بر 0 پیروز شد (25:21 ، 25: 8 ، 25:17). دنیس کالیبردا امتیاز مسابقه دوم را تبدیل کرد. این ششمین پیروزی متوالی در بوندس لیگا برای میزبان بود.سدریک انار ، مربی والیبال به دلیل مصدومیت مجبور شد جای چهار بازیکن برتر بنیامین پچ ، سرگئی گرانکین ، ساموئل توجا و کوین لو روکس را بگیرد. سه بازیکن ثابت دیگر نیز از جولیان زنگر ، تیم کارل و ادر کربنرا در امان ماندند. برای اولین بار از ابتدا ، کالیبردا تازه وارد دسامبر در حمله خارجی بود.

تیم کاملا اصلاح شده وولیس در دور اول ایجاد یک بازی روان در مقابل تیم خارج از تیم دشوار بود. اما کلاس فردی بازیکنان برای جلوگیری از خطر از دست دادن یک ست کافی بود.

پس از آن ، تعامل بین برلینی ها بسیار هماهنگ تر شد. آنتون برم ، رنان میشلوچی در بلوک و کالیبردا در حمله از فرصت ها برای کسب امتیاز استفاده کردند. علاوه بر این ، تعداد زیادی خطا در Unterhaching وجود داشت. عملکرد دیوی موراس برزیلی که پچ را در یک حمله مورب نشان می داد ، بدون سر و صدا بود. موراث در ست دوم حتی یک امتیاز کسب نکرد.

والی ویل در فینال حریفان خود را دور نگه داشت ، گرچه باز هم سهل انگاری به وجود آمد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *